Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

adidas by Stella McCartney

Черевики adidas by Stella McCartney Taekwondo колір бежевий JQ2976

-15% з кодом WEB*
7499 грн
Колір: бежевий
Черевики adidas by Stella McCartney Taekwondo колір бежевий JQ2976
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Taekwondo колір чорний JQ5128
Кросівки adidas by Stella McCartney Taekwondo колір помаранчевий JR2184
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

-15% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У додатку - більші знижки на розпродаж!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Черевики adidas by Stella McCartney Taekwondo

Кросівки з колекції adidas by Stella McCartney виготовлені із поєднання текстильного і синтетичного матеріалів. Модель з текстильною внутрішньою частиною, яка комфортна для стопи і полегшує утримання взуття в чистоті.
- Мигдалеподібний, м'який носок.
- Ущільнений задник з м'якою підкладкою захищає п'яту від натирання.
- Петля ззаду полегшує надягання взуття через ногу та допомагає її зняти.
- Гумова підошва міцна і стійка до пошкоджень.
- Довжина устілки становить: 23,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 38.
Характеристики товару
Халяви
до щиколотки
Інформація про товар
Код виробника
JQ2976
Колір
бежевий
Бренд
adidas by Stella McCartney
Виробник

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID Товару
9BYA-OBD24Y_01X
Склад
Халяви: Синтетичний матеріал, Текстильний матеріал
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Solarglide
7599 грн
10999 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Ultraboost 5 колір бежевий JR0665
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Ultraboost 5
7599 грн
10999 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Adistar колір бежевий JR3291
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Adistar
6799 грн
8499 грн
-36%
Замшеві кросівки Diemme Movida жіноча колір бежевий DI25SPMOW-F06X055CRE
Замшеві кросівки Diemme Movida
9599 грн
15199 грн
Hoka взуття для бігу жіноче Challenger 8 бежеве 1168717
Hoka взуття для бігу жіноче Challenger 8
7499 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань EA7 Emporio Armani колір бірюзовий XK443.X8X246
Кросівки для тренувань EA7 Emporio Armani
7299 грн
10399 грн
Бігові кросівки On Cloud X 4 AD колір бежевий 3WF10172852
Бігові кросівки On Cloud X 4 AD
7499 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Performance кросівки жіночі для бігу Ultraboost 5 бежеві JP9274
adidas Performance кросівки жіночі для бігу Ultraboost 5
6099 грн
7999 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки adidas x Farm Rio колір бежевий KJ6331
Кросівки adidas x Farm Rio
3199 грн
3899 грн
-29%
Бігові кросівки On CLOUDSWIFT 4 AD колір бежевий 3WF10451485
Бігові кросівки On CLOUDSWIFT 4 AD
5299 грн
7499 грн
Бігові кросівки On Cloud 6 колір бежевий 3WF10060755
Бігові кросівки On Cloud 6
7499 грн
On черевики для бігу жіночі Cloudpulse Next бежеві 3WF30324749
On черевики для бігу жіночі Cloudpulse Next
6599 грн
On черевики для бігу жіночі Cloudrunner 3 бежеві 3WG10053387
On черевики для бігу жіночі Cloudrunner 3
7499 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
On черевики для тренувань жіночі Cloudmonster 1 бежеві 3WF30484910
On черевики для тренувань жіночі Cloudmonster 1
7699 грн
8599 грн
Hoka черевики для бігу жіночі Bondi 9 бежеві 1162012
Hoka черевики для бігу жіночі Bondi 9
7999 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Hoka черевики для тренувань жіночі Mach Remastered бежеві 1176251
Hoka черевики для тренувань жіночі Mach Remastered
6099 грн
6799 грн
On черевики для бігу жіночі Cloudswift Amp бежеві 3WG10393588
On черевики для бігу жіночі Cloudswift Amp
8099 грн
8599 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Asics GEL-EXCITE 11 колір бежевий 1012B861
Кросівки Asics GEL-EXCITE 11
3439 грн
4199 грн
Кросівки для тренувань On Cloudmonster Void колір бежевий 3WG10811344
Кросівки для тренувань On Cloudmonster Void
8099 грн
8599 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Бігові кросівки On Cloudhorizon колір бежевий
Бігові кросівки On Cloudhorizon
6799 грн
7999 грн
On взуття для бігу жіноче Cloudrunner 3 бежеве 3WG10055121
On взуття для бігу жіноче Cloudrunner 3
7499 грн
Бігові кросівки On CLOUDAWAY 2 жіночі колір бежевий 3WE30082675
Бігові кросівки On CLOUDAWAY 2
7499 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Hoka черевики для бігу жіночі Challenger 8 бежеві 1168717
Hoka черевики для бігу жіночі Challenger 8
6749 грн
7499 грн
adidas Performance кросівки жіночі GALAXY 8 бежеві IH9794
adidas Performance кросівки жіночі GALAXY 8
2999 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Бігові кросівки APL Athletic Propulsion Labs TechLoom Breeze колір бежевий 2.2.007224
Бігові кросівки APL Athletic Propulsion Labs TechLoom Breeze
6399 грн
8299 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
Бігові кросівки Puma Pulse Pro колір бежевий 310780
Бігові кросівки Puma Pulse Pro
3199 грн
3699 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Vivobarefoot PRIMUS LITE KNIT NATURAL колір бежевий 209576
Кросівки Vivobarefoot PRIMUS LITE KNIT NATURAL
6479 грн
7199 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Puma черевики для тренувань жіночі Velocity NITRO бежеві 312914
Puma черевики для тренувань жіночі Velocity NITRO
4499 грн
6299 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань Salomon AERO BLAZE 3 GRVL колір бежевий L47974100
Кросівки для тренувань Salomon AERO BLAZE 3 GRVL
5399 грн
6999 грн
Відкрий товари adidas by Stella McCartney
-15% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney колір бежевий KJ6183
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney
8999 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Ultraboost 5 колір бежевий JR0665
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Ultraboost 5
7599 грн
10999 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Solarglide колір бежевий ID7585
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Solarglide
7599 грн
10999 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Adistar колір бежевий JR3291
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Adistar
6799 грн
8499 грн
adidas by Stella McCartney кросівки жіночі Ultraboost 20 сірі KH9006
adidas by Stella McCartney кросівки жіночі Ultraboost 20
9999 грн
-15% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Taekwondo колір чорний JQ5128
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Taekwondo
7499 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Solarglide AOP колір фіолетовий IH0082
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Solarglide AOP
5999 грн
11999 грн
-15%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Ultraboost 5 колір фіолетовий JR0664
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Ultraboost 5
7099 грн
8399 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Adistar колір зелений JR9221
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Adistar
6299 грн
7999 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney колір чорний
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney
9399 грн
12999 грн
-15% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Ultraboost 20 колір чорний IH0087
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Ultraboost 20
9999 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Spw 2000 колір сірий JP6038
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Spw 2000
6799 грн
8999 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Barricade колір чорний JR3287
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Barricade
6799 грн
8999 грн
adidas by Stella McCartney взуття для бігу жіноче Ultraboost 20 фіолетове KH9007
adidas by Stella McCartney взуття для бігу жіноче Ultraboost 20
9999 грн
adidas by Stella McCartney взуття для тренувань жіноче Dropset 4 бордо KH8993
adidas by Stella McCartney взуття для тренувань жіноче Dropset 4
8999 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Barricade колір білий JQ5106
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Barricade
6799 грн
8999 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Sportswear 2000 жіночі колір білий JH8763
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Sportswear 2000
6799 грн
8999 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Training Dropset колір чорний IH0081
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Training Dropset
6299 грн
7999 грн
-15% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney колір чорний KJ6182
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney
8999 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Ultraboost 5 колір сірий KJ1019
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Ultraboost 5
6599 грн
9499 грн
-25%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas by Stella McCartney черевики для тренувань жіночі Adistar рожеві KI0971
adidas by Stella McCartney черевики для тренувань жіночі Adistar
5999 грн
7999 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Court Boost колір білий IE8768
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Court Boost
7299 грн
9499 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки adidas by Stella McCartney Ultraboost 5 колір фіолетовий KI0962
Кросівки adidas by Stella McCartney Ultraboost 5
7599 грн
9499 грн
-15% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney SPW 76 колір чорний JR7587
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney SPW 76
7999 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Prime X 2 Strung колір зелений JR3262
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Prime X 2 Strung
10999 грн
15999 грн
-15% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Ultraboost 5 колір чорний IE8771
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Ultraboost 5
11999 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Barricade колір сірий JR3285
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Barricade
6599 грн
8599 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Codechaos Boa колір білий JH8937
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Codechaos Boa
6499 грн
10999 грн
-15%
Ще -5% з кодом WEB*
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Ultraboost 20 колір сірий JR3264
Бігові кросівки adidas by Stella McCartney Ultraboost 20
6699 грн
7899 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Sportswear 2000 колір фіолетовий JH8764
Кросівки для тренувань adidas by Stella McCartney Sportswear 2000
4699 грн
9499 грн