Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

BOSS Orange
5.0

BOSS Orange шорти чіно чоловічі бавовняні з еластаном бежеві regular waist 50536723

-19%Ще -10% з кодом WEB*
3399 грн
4199 грн
Колір: бежевий
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном блакитні regular waist 50536723
BOSS Orange шорти чіно чоловічі бавовняні з еластаном бежеві regular waist 50536723
BOSS Orange Шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном чорні 50536723
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Бежеві шорти BOSS Orange – чоловічі шорти chino – класика та комфорт у міському стилі

Чоловічі шорти chino BOSS Orange – це елегантний елемент гардеробу, який поєднує класичний дизайн із комфортом під час носіння. Цей фасон, виготовлений з високоякісної бавовни, забезпечує свободу рухів, водночас виглядаючи стильно. Це чудова пропозиція для casual та більш формальних образів, підкреслюючи мінімалістичний характер.

Особливості чоловічих шортів BOSS Orange зі звичайною посадкою

  • Фасон chino надає шортам елегантного, але водночас вільного характеру
  • Крій slim fit делікатно підкреслює силует, забезпечуючи сучасний вигляд
  • Звичайна посадка комфортно лягає на талії, забезпечуючи зручність носіння
  • Універсальний стиль дозволяє поєднувати з різноманітними елементами гардеробу
  • Застібка на блискавку та ґудзик полегшує одягання та стабільну фіксацію
  • Практичні кишені бічні та задні дозволяють зберігати дрібні предмети
Характеристики товару
Застібка
на блискавці, на ґудзик
Еластичність
нееластичний матеріал
Підкладка
без підкладки
Інформація про товар
Код виробника
50536723
Колір
бежевий
Бренд
BOSS Orange
Виробник

Hugo Boss AG
Holy-Allee 3, 72555 Metzingen Germany
Info@hugoboss.com
 

ID Товару
PPYA-SZM0FZ_08X
Матеріал
Матеріал основи:
97% Бавовна, 3% Еластан
Підкладка кишені:
65% Поліестер, 35% Бавовна
Крій
Посадка:
звичайна (regular waist)
Крій:
slim fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
32
Ширина в поясі:
43 см
Висота талії:
29 см
Ширина в стегнах:
53 см
Довжина штанини по зовнішній стороні:
50 см
Зріст моделі - 182 см, розмір товару, представленого на моделі - 32
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні шорти BOSS Orange Sewalk колір бірюзовий меланж
Бавовняні шорти BOSS Orange Sewalk
3099 грн
4699 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні бежеві regular waist 50559371
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні
4499 грн
6299 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти чино чоловічі бавовняні з еластаном бежеві regular waist 50536885
BOSS Orange шорти чино чоловічі бавовняні з еластаном
3199 грн
4699 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
AllSaints шорти cargo чоловічі бавовняні JACKSON коричневі regular waist M024TE
AllSaints шорти cargo чоловічі бавовняні JACKSON
4299 грн
5499 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton Шорти чоловічі лляні бежеві 4AGH59548
United Colors of Benetton Шорти чоловічі лляні
2599 грн
3599 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Napapijri Шорти cargo чоловічі бавовняні Noto 2.0 бежеві regular waist NP0A4HOQN3D1
Napapijri Шорти cargo чоловічі бавовняні Noto 2.0
2899 грн
4199 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Lacoste шорти чоловічі бежеві regular waist GH7413
Lacoste шорти чоловічі
2999 грн
4499 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
G-Star шорти cargo чоловічі бавовняні з еластаном Rovic zip regular бежеві D26214-5126
G-Star шорти cargo чоловічі бавовняні з еластаном Rovic zip regular
3159 грн
4099 грн
-42%
Medicine шорти чоловічі бавовняні бежеві
Medicine шорти чоловічі бавовняні
969 грн
1699 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Napapijri шорти карго чоловічі бавовняні N-Deline бежеві NP0A4HOTN3D1
Napapijri шорти карго чоловічі бавовняні N-Deline
2999 грн
4199 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO трикотажні шорти чоловічі бавовняні Dimacshort бежеві 50562844
HUGO трикотажні шорти чоловічі бавовняні Dimacshort
3299 грн
5099 грн
-28%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS трикотажні шорти чоловічі бежеві regular waist 50561500
BOSS трикотажні шорти чоловічі
3199 грн
4499 грн
-56%
Бавовняні шорти Wales Bonner Song Jersey колір бежевий US25JE16.CO04.100
Бавовняні шорти Wales Bonner Song Jersey
9199 грн
20999 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти Picture Aldos чоловічий колір бежевий MSH0121
Шорти Picture Aldos
1899 грн
2899 грн
-50%
Ще -15% з кодом WEB*
Бавовняні шорти BALR. чоловічі колір бежевий B1433.1023
Бавовняні шорти BALR.
2899 грн
5899 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange шорти чоловічі з бавовною бежеві regular waist
Armani Exchange шорти чоловічі з бавовною
2699 грн
4499 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні шорти Hugo Blue колір бежевий 50542159
Бавовняні шорти Hugo Blue
2599 грн
4999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess шорти чоловічі OTTAVIO бежеві regular waist Z6GD05 W1639
Guess шорти чоловічі OTTAVIO
2199 грн
3699 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсові шорти HUGO колір бежевий 50537723
Джинсові шорти HUGO
3499 грн
6299 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти adidas колір бежевий KC3164
Шорти adidas
1579 грн
1899 грн
-61%
Medicine шорти cargo чоловічі джинсові бежеві regular waist
Medicine шорти cargo чоловічі джинсові
769 грн
1999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess шорти чоловічі PARIMO бежеві regular waist Z6GD12 K3220
Guess шорти чоловічі PARIMO
1999 грн
3699 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти HUGO чоловічі колір бежевий 50531759
Шорти HUGO
2599 грн
4199 грн
-15% з кодом WEB*
AllSaints шорти чоловічі бавовняні CASTRO бежеві high waist M038TE
AllSaints шорти чоловічі бавовняні CASTRO
6099 грн
-48%
Лляні шорти Paul Smith колір бежевий M1R-437Z-P01427
Лляні шорти Paul Smith
7699 грн
14899 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти Guess KORBIN колір бежевий Z4YD03 K7122
Шорти Guess KORBIN
1899 грн
3559 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO Blue трикотажні шорти чоловічі бавовняні Nagushort бежеві 50557799
HUGO Blue трикотажні шорти чоловічі бавовняні Nagushort
3299 грн
4199 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren шорти chino чоловічі бавовняні бежеві 710P08194
Polo Ralph Lauren шорти chino чоловічі бавовняні
4999 грн
8099 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans трикотажні шорти чоловічі бавовняні бежеві regular waist M6GD49 KCPR1
Guess Jeans трикотажні шорти чоловічі бавовняні
1699 грн
3199 грн
Відкрий товари BOSS Orange
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти чино чоловічі бавовняні з еластаном бежеві regular waist 50536885
BOSS Orange шорти чино чоловічі бавовняні з еластаном
3199 грн
4699 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні шорти BOSS Orange Sewalk колір бірюзовий меланж
Бавовняні шорти BOSS Orange Sewalk
3099 грн
4699 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні бежеві regular waist 50559371
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні
4499 грн
6299 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Orange трикотажні шорти чоловічі з бавовною рожеві regular waist 50559260
BOSS Orange трикотажні шорти чоловічі з бавовною
3599 грн
4699 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти чоловічі джинсові блакитні regular waist 50559891
BOSS Orange шорти чоловічі джинсові
3339 грн
4199 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange трикотажні шорти чоловічі з бавовною темно-сині regular waist 50559260
BOSS Orange трикотажні шорти чоловічі з бавовною
3399 грн
4699 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні шорти Boss Orange Sewalk колір чорний меланж
Бавовняні шорти Boss Orange Sewalk
2879 грн
4199 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні шорти BOSS Orange Sewalk колір чорний меланж 50511726
Бавовняні шорти BOSS Orange Sewalk
2999 грн
4499 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти чино чоловічі бавовняні з еластаном блакитні 50536885
BOSS Orange шорти чино чоловічі бавовняні з еластаном
2599 грн
4199 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти Boss Orange чоловічі колір білий 50510865
Шорти Boss Orange
3099 грн
6299 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти BOSS Orange колір синій 50537292
Шорти BOSS Orange
1999 грн
4699 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном чорні regular waist 50536885
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном
2799 грн
4199 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном блакитні regular waist 50536723
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном
3199 грн
4199 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном темно-сині 50536885
BOSS Orange шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном
2999 грн
4699 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти чоловічі джинсові блакитні regular waist 50559892
BOSS Orange шорти чоловічі джинсові
3159 грн
4199 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти чоловічі з льоном сірі regular waist 50559178
BOSS Orange шорти чоловічі з льоном
4099 грн
5499 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти cargo чоловічі з льоном сірі regular waist 50559366
BOSS Orange шорти cargo чоловічі з льоном
4499 грн
5899 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange шорти чоловічі джинсові Shorts темно-сині regular waist 50557454
BOSS Orange шорти чоловічі джинсові Shorts
3159 грн
4199 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange Шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном чорні 50536723
BOSS Orange Шорти chino чоловічі бавовняні з еластаном
3179 грн
3799 грн