Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

United Colors of Benetton
4.0

Блузка United Colors of Benetton колір бежевий однотонна 5ONVDQ0BQ

-42%Ще -10% з кодом WEB*
1199 грн
2099 грн
Колір: бежевий
Блузка United Colors of Benetton колір білий однотонна 5ONVDQ0BQ
Блузка United Colors of Benetton колір бежевий однотонна 5ONVDQ0BQ
Блузка United Colors of Benetton колір рожевий однотонна 5ONVDQ0BQ
Блузка United Colors of Benetton однотонна 5ONVDQ0BQ
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Блузка United Colors of Benetton

Блузка з колекції United Colors of Benetton виконана із тонкої, легко еластичної тканини. Модель з дихаючого матеріалу з високим вмістом бавовни.
Маркування розмірів даного бренду на етикетці вказано за італійською системою розмірів. Це означає, що якщо Ви замовите на сайті європейський розмір 34, то Вам доставлять товар, на етикетці якого буде вказано розмір 38 (італійський розмір). Якщо замовите європейський розмір S, то буде доставлений товар, на етикетці якого, відповідно, буде вказано розмір M (італійський розмір).

Будь ласка, ознайомтеся з даними розмірної таблиці, щоб вибрати правильний розмір.

- Вільний крій, який забезпечує повну свободу руху.
- Модель з м'яким коміром.
- Короткий рукав.
- Крій рукавів зі спущеною лінією плеча не обмежує рухів.
- Коротка застібка на ґудзики сприяє ефективній вентиляції та легкому одяганню/зніманню.
- Фактурний матеріал.
- Довжина: 56 cm.
- Ширина під пахвами: 60 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Інформація про товар
Код виробника
5ONVDQ0BQ
Колір
бежевий
Бренд
United Colors of Benetton
Виробник

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID Товару
PPYA-KDD0O8_01X
Склад
65% Бавовна, 35% Віскоза
Крій
Рукав:
короткий
Декольте:
з комірцем, із застібкою
Тип рукава:
спадаючий
Крій:
relaxed fit
Розміри
Зріст моделі - 179 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
Блузка з домішкою кашеміру United Colors of Benetton
949 грн
1899 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна бежева однотонна 5RWNDQ0EJ
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна
1499 грн
2299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка United Colors of Benetton колір бежевий однотонна 4VW95H00B
Блузка United Colors of Benetton
839 грн
1699 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка halter жіноча ажурна бежева однотонна 1MDDEH01K
United Colors of Benetton блузка halter жіноча ажурна
1299 грн
1899 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Льняна блузка United Colors of Benetton колір бежевий однотонна 5BMLDQ06W
Льняна блузка United Colors of Benetton
1179 грн
2199 грн
-15% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна бежева квіти 5ZYADH00T
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна
1899 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча з віскозою бежева 5X0VDQ0DD
United Colors of Benetton блузка жіноча з віскозою
1599 грн
2299 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка United Colors of Benetton жіноча колір бежевий однотонна 52M9DQ0B7
Блузка United Colors of Benetton
1059 грн
2099 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча з віскозою бежева 5ZJBDQ0EO
United Colors of Benetton блузка жіноча з віскозою
1899 грн
2299 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна бежева 5BMLDQ0D2
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна
2699 грн
3499 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка United Colors of Benetton колір бежевий візерунок 50IGDQ0CN
Блузка United Colors of Benetton
1499 грн
3299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Льняна блузка United Colors of Benetton колір бежевий однотонна 5BMLDQ0B6
Льняна блузка United Colors of Benetton
1179 грн
2399 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Samsoe Samsoe SAVIRA колір бежевий візерунок F25200099
Топ Samsoe Samsoe SAVIRA
2999 грн
4299 грн
Medicine блузка жіноча з ліоцелем бежева
Medicine блузка жіноча з ліоцелем
1999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Twinset топ жіночий мереживний бежевий однотонний 261LM2CJJ
Twinset топ жіночий мереживний
4999 грн
8889 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
MM by Max Mara блузка жіноча бавовняна RIDENTE бежева однотонна 2616191018600
MM by Max Mara блузка жіноча бавовняна RIDENTE
5099 грн
7899 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Gaudi блузка жіноча з віскозою рожева 611FD45032
Gaudi блузка жіноча з віскозою
2699 грн
4699 грн
Answear.LAB блузка жіноча бавовняна з еластаном бежева однотонна
Answear.LAB блузка жіноча бавовняна з еластаном
2299 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка Joseph Ribkoff колір бежевий однотонна 261191
Блузка Joseph Ribkoff
5599 грн
7799 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB боді жіноче бежеве однотонне
Answear.LAB боді жіноче
1289 грн
1999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка з домішкою шовку BOSS Green Esyva колір бежевий однотонна 50541888
Блузка з домішкою шовку BOSS Green Esyva
3599 грн
7199 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Marc O'Polo блузка на беретелях жіноча бавовняна бежева з анімалістичним мотивом 5000014186
Marc O'Polo блузка на беретелях жіноча бавовняна
1599 грн
2699 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка Morgan MDONA колір бежевий однотонна MDONA
Блузка Morgan MDONA
1009 грн
1999 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка з домішкою льону Hoss Intropia колір бежевий з аплікацією 5879153
Блузка з домішкою льону Hoss Intropia
1999 грн
3599 грн
-38%
Блузка Medicine колір бежевий однотонна
Блузка Medicine
769 грн
1249 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка Answear.LAB колір бежевий однотонна
Блузка Answear.LAB
2799 грн
3699 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка OUI колір бежевий однотонна 93869
Блузка OUI
1999 грн
3599 грн
-25% з кодом WEB*
ViCOLO блузка жіноча віскозна бежева TAB2094
ViCOLO блузка жіноча віскозна
4199 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Answear.LAB жіноча колір бежевий однотонна
Топ Answear.LAB
819 грн
1599 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Joseph Ribkoff блузка з відкритими плечима жіноча бежева леопардова 262602
Joseph Ribkoff блузка з відкритими плечима жіноча
4299 грн
6399 грн
Відкрий товари United Colors of Benetton
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка United Colors of Benetton колір бежевий візерунок 50IGDQ0CN
Блузка United Colors of Benetton
1499 грн
3299 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча з віскозою бежева 5X0VDQ0DD
United Colors of Benetton блузка жіноча з віскозою
1599 грн
2299 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна бежева 5BMLDQ0D2
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна
2699 грн
3499 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Льняна блузка United Colors of Benetton колір бежевий однотонна 5BMLDQ0B6
Льняна блузка United Colors of Benetton
1179 грн
2399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка United Colors of Benetton колір бежевий однотонна 4VW95H00B
Блузка United Colors of Benetton
839 грн
1699 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка United Colors of Benetton жіноча колір бежевий однотонна 52M9DQ0B7
Блузка United Colors of Benetton
1059 грн
2099 грн
-15% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна бежева квіти 5ZYADH00T
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна
1899 грн
-50%
Блузка з домішкою кашеміру United Colors of Benetton колір бежевий однотонна 3R0KD401J
Блузка з домішкою кашеміру United Colors of Benetton
949 грн
1899 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна бежева однотонна 5RWNDQ0EJ
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна
1499 грн
2299 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Льняна блузка United Colors of Benetton колір бежевий однотонна 5BMLDQ06W
Льняна блузка United Colors of Benetton
1179 грн
2199 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча з віскозою бежева 5ZJBDQ0EO
United Colors of Benetton блузка жіноча з віскозою
1899 грн
2299 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка halter жіноча ажурна бежева однотонна 1MDDEH01K
United Colors of Benetton блузка halter жіноча ажурна
1299 грн
1899 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна чорна однотонна 5RWNDQ0EJ
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна
1699 грн
2299 грн
-45%
Льняна блузка United Colors of Benetton колір червоний однотонна 5BMLDQ0B6
Льняна блузка United Colors of Benetton
1299 грн
2399 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Льняна блузка United Colors of Benetton колір рожевий однотонна 5BMLDQ0B6
Льняна блузка United Colors of Benetton
1289 грн
2399 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Льняна блузка United Colors of Benetton колір рожевий однотонна 5BMLDQ06W
Льняна блузка United Colors of Benetton
1179 грн
2199 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна зелена однотонна 5BMLDQ0D2
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна
2399 грн
3499 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка United Colors of Benetton колір бірюзовий однотонна 4VW95H00B
Блузка United Colors of Benetton
839 грн
1699 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча з ліоцелю темно-синя 50K9DH00U
United Colors of Benetton блузка жіноча з ліоцелю
1179 грн
1899 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна темно-синя однотонна 5BMLDQ0D2
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна
2399 грн
3499 грн
-15% з кодом WEB*
United Colors of Benetton топ жіночий лляний зелений однотонний 5BMLDQ0DZ
United Colors of Benetton топ жіночий лляний
2299 грн
-15% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна коричнева квіти 5ZYADH00T
United Colors of Benetton блузка жіноча бавовняна
1899 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка United Colors of Benetton колір зелений однотонна 31NLD401X
Блузка United Colors of Benetton
779 грн
1699 грн
-44%
Блузка з домішкою льону United Colors of Benetton колір зелений візерунок 5YPVDQ0BL
Блузка з домішкою льону United Colors of Benetton
1229 грн
2199 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка United Colors of Benetton колір помаранчевий однотонна 52M9DQ0BI
Блузка United Colors of Benetton
849 грн
1699 грн
-15%
Ще -5% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка halter жіноча ажурна коричнева 1MDDEH01K
United Colors of Benetton блузка halter жіноча ажурна
1599 грн
1899 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча з бавовною рожева 5WAQDQ0EP
United Colors of Benetton блузка жіноча з бавовною
1899 грн
2699 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна біла 5BMLDQ0D2
United Colors of Benetton блузка жіноча лляна
2789 грн
3499 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton блузка жіноча віскозна темно-синя 5X0VDQ0DD
United Colors of Benetton блузка жіноча віскозна
1499 грн
2299 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Льняна блузка United Colors of Benetton колір чорний однотонна 5BMLDQ0B6
Льняна блузка United Colors of Benetton
1299 грн
3099 грн