Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Polo Ralph Lauren
5.0

Бавовняний светр Polo Ralph Lauren колір бежевий легке

-30%Ще -10% з кодом WEB*
5699 грн
8199 грн
Колір: бірюзовий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Бавовняний светр Polo Ralph Lauren

Светр з колекції Polo Ralph Lauren виконаний із тонкого еластичного трикотажу. Модель з дихаючого бавовняного матеріалу.
- Фасон slim fit.
- Довгий рукав.
- Класичний круглий виріз.
- Рукава та нижній край оброблені зручною еластичною смужкою.
- Довжина рукава: 68 cm.
- Довжина: 73 cm.
- Ширина під пахвами: 54 cm.
- Параметри вказані для розміру: M.
Інформація про товар
Код виробника
710890558
Колір виробника
513
Колір
бірюзовий
Бренд
Polo Ralph Lauren
Виробник

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Товару
PPYH-SWM03U_65X
Склад
100% Бавовна
Крій
Рукав:
довгий
Декольте:
кругле
Крій:
slim fit
Розміри

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняний светр Medicine колір рожевий легке
Бавовняний светр Medicine
769 грн
1299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр Samsoe Samsoe чоловічий колір зелений
Вовняний светр Samsoe Samsoe
2999 грн
5999 грн
-59%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр із додаванням вовни Armani Exchange колір бірюзовий легкий XM001560 AF11982
Светр із додаванням вовни Armani Exchange
3099 грн
7649 грн
-42%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняний светр Medicine колір зелений легке
Бавовняний светр Medicine
969 грн
1699 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
Medicine гольф чоловічий бірюзовий
Medicine гольф чоловічий
969 грн
1499 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Trussardi светр чоловічий з бавовною бірюзовий M0598000064N
Trussardi светр чоловічий з бавовною
3899 грн
6699 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни BOSS Orange Kanovano_S колір бежевий легкий 50527583
Светр з домішкою вовни BOSS Orange Kanovano_S
3899 грн
5499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр PS Paul Smith чоловічий колір зелений легкий гольф M2R.203Y.N21861
Вовняний светр PS Paul Smith
5699 грн
9499 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняний светр Medicine колір рожевий легке
Бавовняний светр Medicine
769 грн
1299 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Armani Exchange колір бірюзовий легкий XM000895 AF10454
Светр Armani Exchange
4099 грн
7299 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр The Ragged Priest колір сірий  RPAW252005KW
Светр The Ragged Priest
2299 грн
4299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр BOSS Orange Kobear колір бежевий легкий півгольф 50548669
Светр BOSS Orange Kobear
4199 грн
8399 грн
-67%
Светр Medicine колір зелений легкий
Светр Medicine
549 грн
1699 грн
-52%
Ще -5% з кодом WEB*
Светр Medicine тепле
Светр Medicine
969 грн
2049 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр Versace Jeans Couture чоловічий  77GAFM02 CMH42
Вовняний светр Versace Jeans Couture
9999 грн
16899 грн
Светр з домішкою вовни BOSS Orange Kanovano_S чоловічий колір бежевий легкий 50527583
Светр з домішкою вовни BOSS Orange Kanovano_S
5499 грн
-24%
Вовняний светр Fred Perry чоловічий колір синій легкий K9600.795
Вовняний светр Fred Perry
6099 грн
8099 грн
Rag & Bone светр чоловічий бавовняний бежевий RH0A26P6MCO
Rag & Bone светр чоловічий бавовняний
11699 грн
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний зелений 710B18060
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
9499 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton светр чоловічий зелений 1VOXU10AK
United Colors of Benetton светр чоловічий
2599 грн
3899 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр із додаванням вовни Kenzo FG55PU7703LK
Светр із додаванням вовни Kenzo
12199 грн
19399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Sisley чоловічий колір чорний легкий
Светр Sisley
1599 грн
3199 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр Kenzo колір бежевий  FG55PU7723DD
Вовняний светр Kenzo
16799 грн
29699 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр AllSaints FINN чоловічий колір білий  M005JC
Бавовняний светр AllSaints FINN
1499 грн
2399 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний блакитний 710775885
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
5999 грн
10499 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren колір синій легкий 710979098
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren
9599 грн
19299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр Joop! колір чорний  30047380
Вовняний светр Joop!
4599 грн
9199 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Armani Exchange колір чорний легкий XM002011 AF11967
Бавовняний светр Armani Exchange
3599 грн
8269 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Sisley светр чоловічий з додаванням вовни темно-синій 13RVS104R
Sisley светр чоловічий з додаванням вовни
1999 грн
3199 грн
Відкрий товари Polo Ralph Lauren
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren Ls Hz Long Sleeve колір чорний легкий півгольф 710932304
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren Ls Hz Long Sleeve
5599 грн
9499 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren колір синій  710978087
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren
10999 грн
21699 грн
Polo Ralph Lauren светр чоловічий з бавовною блакитний 710B27073
Polo Ralph Lauren светр чоловічий з бавовною
11999 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren светр чоловічий з вовною блакитний 710A13002
Polo Ralph Lauren светр чоловічий з вовною
22199 грн
38799 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний блакитний 710775885
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
5999 грн
10499 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр Polo Ralph Lauren чоловічий колір зелений
Вовняний светр Polo Ralph Lauren
6099 грн
11499 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний Wimbledon блакитний 710B16070
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний Wimbledon
8299 грн
11499 грн
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний темно-синій 710B18061
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
11999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр Polo Ralph Lauren чоловічий теплий гольф 710949302
Вовняний светр Polo Ralph Lauren
21599 грн
43299 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren колір чорний легкий півгольф 710932304
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren
5699 грн
9299 грн
Бавовняний светер Polo Ralph Lauren чоловічий колір чорний теплий півгольф
Бавовняний светер Polo Ralph Lauren
10999 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр Polo Ralph Lauren колір зелений півгольф 710948865
Вовняний светр Polo Ralph Lauren
5299 грн
12499 грн
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний бежевий 710B17552
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
19999 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren - Светр
Polo Ralph Lauren - Светр
5999 грн
8599 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний зелений 710775885
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
6599 грн
10499 грн
-45%
Светр з домішкою кашеміру Polo Ralph Lauren Long Sleeve Pullover чоловічий колір бежевий  710961780
Светр з домішкою кашеміру Polo Ralph Lauren Long Sleeve Pullover
13999 грн
25799 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren - Светр
Polo Ralph Lauren - Светр
4299 грн
8399 грн
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний блакитний 710775885
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
9499 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren светр з короткими рукавами чоловічий бавовняний блакитний 710980682
Polo Ralph Lauren светр з короткими рукавами чоловічий бавовняний
5199 грн
8199 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren - Светр
Polo Ralph Lauren - Светр
6599 грн
10499 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren колір зелений  710979095
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren
11999 грн
17299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren колір синій легкий 710979098
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren
9599 грн
19299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren колір синій  710718281
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren
11999 грн
24199 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна жилетка Polo Ralph Lauren колір синій  710B13895
Бавовняна жилетка Polo Ralph Lauren
5799 грн
9499 грн
Вовняний светр Polo Ralph Lauren чоловічий колір синій легкий
Вовняний светр Polo Ralph Lauren
10999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з кашеміру Polo Ralph Lauren колір бежевий легкий 710876728
Светр з кашеміру Polo Ralph Lauren
15999 грн
29099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren колір синій  710P04307
Светр із додаванням вовни Polo Ralph Lauren
7199 грн
11999 грн
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний блакитний 710B18060
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
9499 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний зелений 710775885
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
6099 грн
9799 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Polo Ralph Lauren чоловічий колір бежевий легкий
Светр Polo Ralph Lauren
5499 грн
10999 грн