Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Armani Exchange
4.0

Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір білий XW001450 AF10356

-52%Ще -10% з кодом WEB*
1699 грн
3579 грн
Колір: білий
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір білий XW001450 AF10356
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір чорний XW001450 AF10356
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Бавовняний лонгслів Armani Exchange

Лонгслів з колекції Armani Exchange виконаний з гладкого трикотажу. Модель з дихаючого бавовняного матеріалу.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Довгий рукав.
- Класичний круглий виріз.
- Тонкий, еластичний трикотаж.
- Довжина рукава: 61 cm.
- Довжина: 64 cm.
- Ширина під пахвами: 49 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
XW001450.AF10356.NOS
Колір виробника
U0002
Колір
білий
Бренд
Armani Exchange
Виробник

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID Товару
99KK-BUD082_00X
Склад
100% Бавовна
Крій
Декольте:
кругле
Крій:
regular fit
Розміри
Зріст моделі - 178 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Armani Exchange колір білий XW001353 AF17173
Лонгслів Armani Exchange
1699 грн
4079 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір білий XW001456 AF10356
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1599 грн
3229 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів EA7 Emporio Armani жіночий колір білий
Лонгслів EA7 Emporio Armani
2799 грн
3799 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Casall жіночий колір білий 24231
Лонгслів Casall
1289 грн
2799 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton колір білий 3GA8D10CF
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton
919 грн
1399 грн
-25% з кодом WEB*
Guess Jeans лонгслів жіночий бавовняний з еластаном білий W6YP14 K3821
Guess Jeans лонгслів жіночий бавовняний з еластаном
2489 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Dkny колір білий DP5T1226
Бавовняний лонгслів Dkny
1179 грн
2299 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton лонгслів жіночий бавовняний білий 339PD10C4
United Colors of Benetton лонгслів жіночий бавовняний
989 грн
1399 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Gestuz колір білий 10909341
Лонгслів Gestuz
2399 грн
4199 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Marc O'Polo Лонгслів
Marc O'Polo Лонгслів
1499 грн
2299 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren колір зелений 211959103
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren
4699 грн
7599 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Guess Jeans колір білий W6RI17 J1314
Лонгслів Guess Jeans
1009 грн
2259 грн
-15% з кодом WEB*
Лонгслів American Vintage жіночий колір білий
Лонгслів American Vintage
2499 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Pepe Jeans жіночий колір білий
Лонгслів Pepe Jeans
839 грн
1299 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів для йоги Casall колір білий
Лонгслів для йоги Casall
1239 грн
2699 грн
Лонгслів KSUBI Fragmen жіночий колір білий WSP24TE005
Лонгслів KSUBI Fragmen
5399 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren лонгслів жіночий з модалу білий 200P09082
Lauren Ralph Lauren лонгслів жіночий з модалу
2699 грн
4399 грн
-15% з кодом WEB*
Лонгслів American Vintage жіночий колір білий
Лонгслів American Vintage
2499 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
MUNTHE лонгслів жіночий бавовняний POTE білий 247113524764
MUNTHE лонгслів жіночий бавовняний POTE
3299 грн
3999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Dickies колір білий DK0A87QA
Лонгслів Dickies
1099 грн
1999 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton колір білий
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton
689 грн
1049 грн
-25% з кодом WEB*
Лонгслів Marc O'Polo колір білий 5000007827
Лонгслів Marc O'Polo
2299 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Sisley жіночий колір білий
Лонгслів Sisley
679 грн
1499 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton колір білий 3GA8D10C4
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton
779 грн
1159 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Guess колір білий W6RI25 J1314
Лонгслів Guess
1239 грн
2589 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Weekend Max Mara MULTIA колір білий 2615971011600
Лонгслів Weekend Max Mara MULTIA
2299 грн
4229 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Polo Ralph Lauren колір білий 211967103
Лонгслів Polo Ralph Lauren
3199 грн
5699 грн
Barbour лонгслів жіночий бавовняний Cartmel білий LML0933
Barbour лонгслів жіночий бавовняний Cartmel
3599 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Pinko колір білий 106456 A2CL
Лонгслів Pinko
5199 грн
8799 грн
Відкрий товари Armani Exchange
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір білий XW001456 AF10356
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1599 грн
3229 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Armani Exchange колір білий XW001353 AF17173
Лонгслів Armani Exchange
1699 грн
4079 грн
Armani Exchange лонгслів жіночий бавовняний білий XW002761 AF23954
Armani Exchange лонгслів жіночий бавовняний
4409 грн
Armani Exchange лонгслів жіночий бавовняний коричневий XW002761 AF23954
Armani Exchange лонгслів жіночий бавовняний
4409 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір чорний XW001456 AF10356
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1799 грн
3489 грн
-60%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір чорний XW001350 AF17172
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1599 грн
4079 грн
Armani Exchange лонгслів жіночий бавовняний коричневий XW002960 AF10356
Armani Exchange лонгслів жіночий бавовняний
3859 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір чорний XW001383 AF10356
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1899 грн
4429 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір чорний
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1699 грн
2999 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір чорний XW001456 AF10356
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1799 грн
3489 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір чорний XW001450 AF10356
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1999 грн
3859 грн
-60%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір зелений XW001350 AF17172
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1599 грн
4079 грн
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна з еластаном біла XW002811 AF16294
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна з еластаном
3859 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Armani Exchange колір чорний XW000511 AF11929
Футболка Armani Exchange
1499 грн
3499 грн
Armani Exchange футболка basic жіноча бавовняна з еластаном червона XW002743 AF23955
Armani Exchange футболка basic жіноча бавовняна з еластаном
2699 грн
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна чорна XW002768 AF10356
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна
4219 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Armani Exchange жіноча колір чорний XW000105 AF11929
Футболка Armani Exchange
1739 грн
3499 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Armani Exchange колір чорний XW000546 AF10359
Бавовняна футболка Armani Exchange
1499 грн
3499 грн
-62%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Armani Exchange колір червоний XW001856 AF10356
Бавовняна футболка Armani Exchange
1299 грн
3489 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Armani Exchange колір білий XW000606 AF10355
Футболка Armani Exchange
1699 грн
3799 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Armani Exchange жіноча колір чорний XW000109 AF10359
Бавовняна футболка Armani Exchange
1699 грн
3799 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange футболка basic жіноча бавовняна чорна XW002346 AF10356
Armani Exchange футболка basic жіноча бавовняна
1179 грн
2759 грн
-59%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Armani Exchange колір білий XW002332 AF10356
Бавовняна футболка Armani Exchange
2799 грн
6969 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна зелена XW002338 AF10356
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна
1699 грн
2699 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна бежева XW002290 AF17172
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна
1899 грн
4219 грн
-61%
Ще -5% з кодом WEB*
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна рожева XW001457 AF10356
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна
1499 грн
3859 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Armani Exchange колір чорний XW002841 AF16294
Футболка Armani Exchange
1799 грн
4219 грн
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна з еластаном чорна XW002811 AF16294
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна з еластаном
3859 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Armani Exchange колір білий XW000599 AF10355
Футболка Armani Exchange
1699 грн
3799 грн