Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Answear.LAB
4.5

Бавовняна сорочка Answear.LAB колір рожевий regular

-50%Ще -10% з кодом SALE*
999 грн
1999 грн
Колір: рожевий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка більше -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Бавовняна сорочка Answear.LAB

Сорочка з колекції Answear. LAB виконана із тонкої нееластичної тканини. Модель з надзвичайно комфортного і дихаючого матеріалу, що ідеально підходить для теплої пори року.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Довгі, пишні рукави.
- Рукава оброблені вузьким еластичним рантом.
- Декоративний, загострений виріз.
- Зручна застібка на ґудзиках дозволяє легко одягати та знімати виріб.
- Модель із декоративними воланами.
- Довжина рукава: 55 cm.
- Довжина: 51 cm.
- Ширина під пахвами: 48 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Характеристики товару
Тип коміра
без комірця
Інформація про товар
Код виробника
FT989
Колір
рожевий
Бренд
Answear.LAB
ID Товару
B9YA-BDD025_38X
Склад
100% Бавовна
Крій
Рукав:
довгий
Тип рукава:
об’ємний
Крій:
regular fit
Розміри
Зріст моделі - 175 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-37%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з додаванням льону Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка з додаванням льону Answear.LAB
1699 грн
2699 грн
-29%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем рожева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем
2599 грн
3699 грн
-25% з кодом SALE*
Answear.LAB блузка жіноча віскозна рожева
Answear.LAB блузка жіноча віскозна
1799 грн
-23%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча з колекції Unscripted рожева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з колекції Unscripted
3999 грн
5199 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з домішкою шовку Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка з домішкою шовку Answear.LAB
1289 грн
2099 грн
-35%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з льону Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка з льону Answear.LAB
1479 грн
2299 грн
-36%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB колір рожевий regular класичний комір
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB
1579 грн
2499 грн
-43%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-20% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем рожева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем
4099 грн
-46%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB жіноча колір рожевий regular
Сорочка Answear.LAB
1239 грн
2299 грн
-30% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка на запах жіноча рожева однотонна
Answear.LAB сорочка на запах жіноча
4199 грн
-33%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий relaxed декольте з зав'язкою
Сорочка Answear.LAB
1669 грн
2499 грн
-50%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB жіноча колір рожевий regular зі стійкою
Сорочка Answear.LAB
1039 грн
2099 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий relaxed в'язане декольте
Сорочка Answear.LAB
1599 грн
2599 грн
-41%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча рожева квіткова
Answear.LAB сорочка жіноча
1059 грн
1799 грн
-49%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
859 грн
1699 грн
-40%
Ще -10% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Answear.LAB жіноча колір рожевий relaxed класичний комір
Бавовняна сорочка Answear.LAB
2499 грн
4199 грн
-51%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий regular
Сорочка Answear.LAB
1699 грн
3499 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
1059 грн
2099 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc Aurel блузка жіноча з модалем рожева 5342B11193
Marc Aurel блузка жіноча з модалем
3599 грн
5399 грн
Marciano by Guess сорочка жіноча шовкова ICON рожева однотонна 4RGH24 9719Z
Marciano by Guess сорочка жіноча шовкова ICON
13759 грн
-53%
Сорочка Medicine колір рожевий
Сорочка Medicine
969 грн
2099 грн
Medicine сорочка жіноча лляна рожева
Medicine сорочка жіноча лляна
2199 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна рожева однотонна 5WPQDQ0AX
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
839 грн
1699 грн
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Medicine сорочка "оксфорд" жіноча бавовняна рожева однотонна
Medicine сорочка "оксфорд" жіноча бавовняна
969 грн
1999 грн
BOSS Orange сорочка жіноча віскозна C_Bethena рожева однотонна 50564732
BOSS Orange сорочка жіноча віскозна C_Bethena
6299 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка Samsoe Samsoe колір зелений regular класичний комір
Сорочка Samsoe Samsoe
2559 грн
3799 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Fracomina сорочкова блузка жіноча з додаванням льону рожева FS26ST6019W622K9
Fracomina сорочкова блузка жіноча з додаванням льону
4099 грн
6099 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Pinko жіноча колір рожевий relaxed класичний комір 104026 A2FH
Бавовняна сорочка Pinko
6619 грн
13499 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Marimekko сорочка жіноча з віскозою рожева 095130
Marimekko сорочка жіноча з віскозою
8599 грн
13099 грн
Відкрий товари Answear.LAB
-49%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
859 грн
1699 грн
-29%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем рожева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем
2599 грн
3699 грн
-33%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий relaxed декольте з зав'язкою
Сорочка Answear.LAB
1669 грн
2499 грн
-36%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB колір рожевий regular класичний комір
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB
1579 грн
2499 грн
-50%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB жіноча колір рожевий regular зі стійкою
Сорочка Answear.LAB
1039 грн
2099 грн
-51%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий regular
Сорочка Answear.LAB
1699 грн
3499 грн
-41%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча рожева квіткова
Answear.LAB сорочка жіноча
1059 грн
1799 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з домішкою шовку Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка з домішкою шовку Answear.LAB
1289 грн
2099 грн
-23%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча з колекції Unscripted рожева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з колекції Unscripted
3999 грн
5199 грн
-30% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка на запах жіноча рожева однотонна
Answear.LAB сорочка на запах жіноча
4199 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий relaxed в'язане декольте
Сорочка Answear.LAB
1599 грн
2599 грн
-46%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB жіноча колір рожевий regular
Сорочка Answear.LAB
1239 грн
2299 грн
-43%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-40%
Ще -10% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Answear.LAB жіноча колір рожевий relaxed класичний комір
Бавовняна сорочка Answear.LAB
2499 грн
4199 грн
-37%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з додаванням льону Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка з додаванням льону Answear.LAB
1699 грн
2699 грн
-25% з кодом SALE*
Answear.LAB блузка жіноча віскозна рожева
Answear.LAB блузка жіноча віскозна
1799 грн
-20% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем рожева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем
4099 грн
-35%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з льону Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка з льону Answear.LAB
1479 грн
2299 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з домішкою шовку Answear.LAB колір коричневий relaxed класичний комір
Сорочка з домішкою шовку Answear.LAB
1289 грн
2099 грн
-30% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча бежева у крапку
Answear.LAB сорочка жіноча
3199 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка з додаванням льону Answear.LAB колір білий relaxed класичний комір
Сорочка з додаванням льону Answear.LAB
1999 грн
3499 грн
-54%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB жіноча колір білий relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1499 грн
3299 грн
-43%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB жіноча колір білий relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
959 грн
1699 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB жіноча колір чорний regular
Сорочка Answear.LAB
1579 грн
2799 грн
-43%
Ще -10% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Answear.LAB жіноча колір білий relaxed класичний комір
Бавовняна сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-20% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча лляна коричнева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча лляна
6299 грн
-30% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна чорна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
3999 грн
-48%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір чорний regular класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1759 грн
3399 грн
-23%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна бежева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
3599 грн
4699 грн
-43%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір білий relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн