Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Weekend Max Mara
5.0

Бавовняна футболка Weekend Max Mara жіноча колір зелений 2515971051600

-46%Ще -10% з кодом WEB*
2599 грн
4899 грн
Колір: зелений
Бавовняна футболка Weekend Max Mara жіноча колір білий 2515971051600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara жіноча колір зелений 2515971051600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara жіноча колір чорний 2515971051600
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Бавовняна футболка Weekend Max Mara

Футболка з колекції Weekend Max Mara виконана з тонкого еластичного трикотажу. Модель з надзвичайно комфортного бавовняного матеріалу.
Маркування розмірів даного бренду на етикетці вказано за італійською системою розмірів. Це означає, що якщо Ви замовите на сайті європейський розмір 34, то Вам доставлять товар, на етикетці якого буде вказано розмір 38 (італійський розмір). Якщо замовите європейський розмір S, то буде доставлений товар, на етикетці якого, відповідно, буде вказано розмір M (італійський розмір).

Будь ласка, ознайомтеся з даними розмірної таблиці, щоб вибрати правильний розмір.

- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Класичний круглий виріз.
- Довжина: 63,5 cm.
- Ширина під пахвами: 48 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
2515971051600
Колір
зелений
Бренд
Weekend Max Mara
Виробник

Max Mara S.R.L.
Via Giulia Maramotti Fontanesi 4, 
42124 Reggio Emilia - Italia
3 905 223 991
info@maxmarafashiongroup.com

ID Товару
PPYA-TSD0Z4_07X
Склад
100% Бавовна
Крій
Декольте:
кругле
Крій:
regular fit
Розміри
Зріст моделі - 173 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara жіноча колір зелений 2515971031600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara
2199 грн
5199 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Guess Jeans колір зелений W5YI04 J1314
Футболка Guess Jeans
669 грн
1589 грн
-60%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Guess колір рожевий W2YI45 J1314
Футболка Guess
699 грн
1759 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Salewa футболка для тренувань жіноча Puez Melange Dry зелена 00.0000026538
Salewa футболка для тренувань жіноча Puez Melange Dry
1479 грн
1799 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Picture Timont жіноча колір зелений WTS0587
Футболка Picture Timont
1069 грн
1899 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Liu Jo жіноча колір зелений WA5001.JS923
Бавовняна футболка Liu Jo
1699 грн
3399 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка 2NDDAY Marissas жіноча колір бірюзовий 2252245328
Бавовняна футболка 2NDDAY Marissas
1399 грн
2699 грн
-56%
Ще -5% з кодом WEB*
Medicine футболка жіноча бавовняна з еластаном зелена
Medicine футболка жіноча бавовняна з еластаном
549 грн
1249 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Résumé жіночий колір зелений
Футболка Résumé
2299 грн
4199 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Answear.LAB жіночий колір зелений
Футболка Answear.LAB
619 грн
1109 грн
-61%
Ще -5% з кодом WEB*
Medicine футболка жіноча бавовняна з еластаном зелена
Medicine футболка жіноча бавовняна з еластаном
429 грн
1109 грн
-25% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren футболка жіноча з бавовною зелена 200654963
Lauren Ralph Lauren футболка жіноча з бавовною
3099 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка Medicine колір зелений
Футболка Medicine
329 грн
549 грн
-15% з кодом WEB*
Morgan футболка жіноча DSAMIR зелена DSAMIR
Morgan футболка жіноча DSAMIR
1699 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка MM by Max Mara жіноча колір зелений 2516941098600
Футболка MM by Max Mara
2499 грн
4699 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Guess PRISCA колір зелений W5YP14 KAQL2
Футболка Guess PRISCA
1179 грн
2499 грн
-25% з кодом WEB*
HUGO Blue футболка жіноча бавовняна з еластаном Baby Tee_B зелена 50510749
HUGO Blue футболка жіноча бавовняна з еластаном Baby Tee_B
2099 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Karl Lagerfeld колір зелений B1W17032
Бавовняна футболка Karl Lagerfeld
2199 грн
3599 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO кроп-топ жіночий з бавовною Delanor зелений 50512000
HUGO кроп-топ жіночий з бавовною Delanor
1299 грн
2399 грн
adidas Originals футболка жіноча зелена KY3162
adidas Originals футболка жіноча
3599 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO Blue футболка basic жіноча бавовняна Classic Tee_B зелена 50510772
HUGO Blue футболка basic жіноча бавовняна Classic Tee_B
1299 грн
1699 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Armani Exchange жіноча колір зелений XW000386 AF10354
Бавовняна футболка Armani Exchange
1699 грн
3099 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Morgan MCHAMPI колір зелений MCHAMPI
Футболка Morgan MCHAMPI
949 грн
1699 грн
Medicine футболка жіноча зелена
Medicine футболка жіноча
619 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Miss Sixty колір зелений 6S3SJ32500
Бавовняна футболка Miss Sixty
2799 грн
4899 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна зелена XW001457 AF10356
Armani Exchange футболка жіноча бавовняна
1699 грн
2699 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Hurley футболка жіноча бавовняна зелена WTSEU00038
Hurley футболка жіноча бавовняна
1599 грн
1999 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Morgan DSTYLE колір зелений DSTYLE
Футболка Morgan DSTYLE
669 грн
1199 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Guess колір рожевий
Бавовняна футболка Guess
839 грн
1889 грн
Відкрий товари Weekend Max Mara
Weekend Max Mara футболка-светр жіноча з віскозою WKDTENENTE зелена 2625366091600
Weekend Max Mara футболка-светр жіноча з віскозою WKDTENENTE
7899 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara жіноча колір зелений 2515971031600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara
2199 грн
5199 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Weekend Max Mara жіноча колір бірюзовий 2515971011600
Футболка Weekend Max Mara
1499 грн
3199 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara PANTERA колір білий 2615971032600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara PANTERA
3099 грн
6099 грн
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDSALA темно-синя 2625976051600
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDSALA
6799 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara SABATO колір бежевий 2615941112600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara SABATO
5099 грн
9259 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara VENACO колір фіолетовий 2615971031600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara VENACO
2799 грн
5659 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara SABATO колір синій 2615941112600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara SABATO
4699 грн
9259 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara WEST колір білий 2615971041600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara WEST
3599 грн
7099 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняна футболка Weekend Max Mara MAREA колір рожевий 2615361011600
Вовняна футболка Weekend Max Mara MAREA
6599 грн
13529 грн
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDSALA біла 2625976051600
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDSALA
6799 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Weekend Max Mara футболка жіноча з льоном PELOTA темно-синя 2615941052600
Weekend Max Mara футболка жіноча з льоном PELOTA
4599 грн
8259 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна TARGA біла 2615941102600
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна TARGA
4599 грн
9259 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка Weekend Max Mara MULTIF колір синій 2615971012600
Футболка Weekend Max Mara MULTIF
2199 грн
3949 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara MULTID колір синій 2615941031600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara MULTID
2999 грн
5389 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara TENUE колір білий 2615971051600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara TENUE
3099 грн
6099 грн
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDVENACO темно-синя 2625976031600
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDVENACO
4499 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara TENUE колір синій 2615971051600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara TENUE
3099 грн
6099 грн
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDEDISON бежева 2625976041600
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDEDISON
4699 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara MULTID колір бежевий 2615941031600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara MULTID
2699 грн
5389 грн
-47%
Ще -5% з кодом WEB*
Weekend Max Mara футболка жіноча PAMPAS блакитна 2615941062600
Weekend Max Mara футболка жіноча PAMPAS
4099 грн
7819 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Weekend Max Mara футболка жіноча лляна PANCONE чорна 2615361042600
Weekend Max Mara футболка жіноча лляна PANCONE
5699 грн
11399 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara жіноча колір помаранчевий 2515971032600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara
2399 грн
4199 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara MULTID колір білий 2615941031600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara MULTID
2999 грн
5389 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara SABATO колір синій 2615941112600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara SABATO
4599 грн
9259 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Weekend Max Mara футболка жіноча з льоном PELOTA блакитна 2615941052600
Weekend Max Mara футболка жіноча з льоном PELOTA
4599 грн
8259 грн
-46%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara BORA колір білий 2615971042600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara BORA
3799 грн
7099 грн
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDEDISON темно-синя 2625976041600
Weekend Max Mara футболка жіноча бавовняна WKDEDISON
4699 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara TENUE колір білий 2615971051600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara TENUE
3099 грн
6099 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Weekend Max Mara WEST колір бежевий 2615971041600
Бавовняна футболка Weekend Max Mara WEST
3599 грн
7099 грн