Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Armani Exchange

Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW002609 AF15632

10649 грн
Колір: коричневий
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW002609 AF15632
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри чорна XW002609 AF15632
Один розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Коричнева сумка-шопер Armani Exchange – елегантна та функціональна, з регульованим ремінцем

Коричнева сумка-шопер Armani Exchange – це стильний аксесуар, що вирізняється універсальним дизайном та продуманою функціональністю. Виготовлена з гладкої штучної шкіри, вона є елегантним доповненням до багатьох образів, пропонуючи при цьому практичні рішення. Ця модель, завдяки регульованому ремінцю, дозволяє комфортно носити її трьома способами, ідеально адаптуючись до потреб динамічної жінки.

Чим вирізняється сумка-шопер Armani Exchange?

  • Містка конструкція типу шопер з одним відділенням сприяє організації необхідних речей
  • Елегантний стиль робить сумку ідеальним доповненням до вишуканих образів
  • Компактні розміри (38x27,5x13 см) не вміщують формат А4, ідеальні для виходів
  • Основна застібка на блискавці надійно захищає вміст, спрощуючи доступ до внутрішнього простору
  • Виготовлення з гладкої штучної шкіри надає сумці сучасний та естетичний вигляд
  • Однотонний візерунок у коричневому кольорі підкреслює мінімалістичний дизайн та універсальність
  • Регульований, незнімний ремінець довжиною 140 см дозволяє носити на плечі або навскіс
  • Довгі ручки (31 см) дають змогу комфортно носити сумку в руці або на плечі
  • Доданий захисний мішок сприяє безпечному зберіганню сумки, коли вона не використовується
Характеристики товару
Аксесуари для сумочки
захисний мішок
Ремінь
незнімний ремінь, знімний ремінь, регульований ремінь
Підкладка
суцільна, синтетична
Організація внутрішнього простору
1 відділення
Тип застібки
на замок
Розмір сумочки
не вміщує А4
Інформація про товар
Код виробника
XW002609.AF15632
Колір виробника
U6032
Колір
коричневий
Бренд
Armani Exchange
ID Товару
PPY2-TOD2D5_89X
Матеріал
Матеріал основи:
100% Імітація шкіри
Підкладка:
100% Синтетичний матеріал
Розміри
Довжина ременя:
140 см
Довжина ручок:
31 см
Глибина:
13 см
Ширина:
38 см
Висота:
27,5 см

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW000400 AF17155
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4999 грн
11019 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW000284 AF11902
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4799 грн
7999 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри коричнева XW001573 AF15632
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри
4099 грн
9919 грн
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри коричнева XW001576 AF15774
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри
8639 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри коричнева XW002604 AF19902
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри
4299 грн
9559 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-тоут жіноча коричнева XW001211 AF22645
Armani Exchange сумка-тоут жіноча
5099 грн
12129 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри коричнева 942910 CC783
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри
5399 грн
12319 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW000926 AF17155
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4999 грн
11019 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW002609 AF15632
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4699 грн
10649 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4299 грн
9559 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри коричнева XW002603 AF19902
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри
4699 грн
11019 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка baguette жіноча коричнева XW001213 AF22645
Armani Exchange сумка baguette жіноча
3999 грн
8999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
U.S. Polo Assn. сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри Jones коричнева BIUJE8908WVP
U.S. Polo Assn. сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри Jones
2799 грн
4399 грн
-25% з кодом WEB*
Yuzefi сумочка жіноча замшева WONTON коричнева YUZSS26-HB-WO-S026
Yuzefi сумочка жіноча замшева WONTON
24699 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшева сумочка Guess AMITA колір коричневий HWSW95 39720
Замшева сумочка Guess AMITA
3499 грн
7989 грн
Coccinelle сумочка жіноча шкіряна коричнева E1 VOF 11 01 01
Coccinelle сумочка жіноча шкіряна
16999 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшева сумочка Twinset колір коричневий 252TB7162
Замшева сумочка Twinset
10599 грн
22929 грн
-25% з кодом WEB*
Answear.LAB сумка-шопер жіноча шкіряна коричнева
Answear.LAB сумка-шопер жіноча шкіряна
3899 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Pinko колір рожевий 102790 A1YB
Шкіряна сумочка Pinko
9399 грн
21699 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка U.S. Polo Assn. Sun колір коричневий BEU4S8600WVP
Сумочка U.S. Polo Assn. Sun
1999 грн
3999 грн
Шкіряна сумочка Lauren Ralph Lauren колір коричневий 431969364
Шкіряна сумочка Lauren Ralph Lauren
13199 грн
-15% з кодом WEB*
Yuzefi сумка-тоут жіноча замшева BRIOCHE DUFFLE коричнева YUZSS26-HB-BD-S029
Yuzefi сумка-тоут жіноча замшева BRIOCHE DUFFLE
29499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшева сумочка Answear.LAB колір коричневий
Замшева сумочка Answear.LAB
1859 грн
3099 грн
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Aldo жіноче ADWOHAWAN коричневе 14355958
Aldo жіноче ADWOHAWAN
1799 грн
3169 грн
-13%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча замшева K/AUTOGRAPH коричнева B3W30037
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча замшева K/AUTOGRAPH
12099 грн
13999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Sisley сумочка жіноча зі штучної шкіри коричнева 686NWY06D
Sisley сумочка жіноча зі штучної шкіри
2299 грн
3599 грн
-25% з кодом WEB*
AllSaints сумка-шопер жіноча замшева ROSALIE коричнева W715XD
AllSaints сумка-шопер жіноча замшева ROSALIE
18699 грн
Polo Ralph Lauren сумочка hobo жіноча шкіряна коричнева 428945972
Polo Ralph Lauren сумочка hobo жіноча шкіряна
28999 грн
Lauren Ralph Lauren сумка-шопер жіноча замшева коричнева 431P11777
Lauren Ralph Lauren сумка-шопер жіноча замшева
18999 грн
Відкрий товари Armani Exchange
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4299 грн
9559 грн
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри бежева 942690 0A874
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри
9559 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка baguette жіноча коричнева XW001213 AF22645
Armani Exchange сумка baguette жіноча
3999 грн
8999 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-тоут жіноча коричнева XW001211 AF22645
Armani Exchange сумка-тоут жіноча
5099 грн
12129 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри коричнева 942910 CC783
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри
5399 грн
12319 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри коричнева XW002604 AF19902
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри
4299 грн
9559 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри коричнева XW002603 AF19902
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри
4699 грн
11019 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW000926 AF17155
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4999 грн
11019 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW002609 AF15632
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4699 грн
10649 грн
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри коричнева XW001576 AF15774
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри
8639 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри коричнева XW001573 AF15632
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри
4099 грн
9919 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW000284 AF11902
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4799 грн
7999 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева XW000400 AF17155
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4999 грн
11019 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Armani Exchange колір чорний 949156 4R742
Сумочка Armani Exchange
5299 грн
10879 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри бежева XW001211 AF15625
Armani Exchange сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри
5099 грн
11749 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри бежева XW000926 AF17155
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
5599 грн
11019 грн
-60%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Armani Exchange колір чорний XW002168 AF19895
Сумочка Armani Exchange
4299 грн
11019 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Armani Exchange колір чорний
Сумочка Armani Exchange
5599 грн
8849 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Armani Exchange колір чорний XW001481 AF15774
Сумочка Armani Exchange
3899 грн
7649 грн
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри бежева XW000305 AF12039
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
11399 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри чорна XW000400 AF17155
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4999 грн
11019 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри помаранчева XW002565 AF12039
Armani Exchange сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри
3699 грн
8999 грн
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри бежева 942690 0A874
Armani Exchange сумочка жіноча зі штучної шкіри
9559 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Armani Exchange колір чорний
Сумочка Armani Exchange
5399 грн
11019 грн
-25% з кодом WEB*
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри бежева 949127 0A874
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
11019 грн
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри чорна XW001548 AF26447
Armani Exchange сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
11019 грн
-64%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Armani Exchange колір бежевий XW002168 AF19895
Сумочка Armani Exchange
3899 грн
11019 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри бежева XW001571 AF22645
Armani Exchange сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри
3299 грн
7889 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Armani Exchange колір чорний
Сумочка Armani Exchange
5199 грн
11019 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Armani Exchange колір чорний
Сумочка Armani Exchange
5699 грн
11399 грн