Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Дитячі Гумові чоботи Konges Sløjd

Кількість вибраних товарів: 4
Konges Sløjd

Konges Sløjd - це унікальний данський бренд, створений з думкою про дітей та їхні щоденні забави. Марка відома своїми креативними дизайнами й вважає своєю місією виготовлення продуманих та якісних виробів.

бренд Konges Sløjd
Від популярного
Розмір виробника
Колір
Ціна
Вид асортименту
Халяви
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі гумові чоботи Konges Sløjd ROI PRINTED RAIN BOOT колір бежевий KS105052
Дитячі гумові чоботи Konges Sløjd ROI PRINTED RAIN BOOT
1899 грн
2699 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі гумові чоботи Konges Sløjd ROI PRINTED RAIN BOOT колір синій KS105052
Дитячі гумові чоботи Konges Sløjd ROI PRINTED RAIN BOOT
2199 грн
2699 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі гумові чоботи Konges Sløjd ROI BLOCK RAIN BOOT колір синій KS105051
Дитячі гумові чоботи Konges Sløjd ROI BLOCK RAIN BOOT
1899 грн
2499 грн
Подивитись також: