• Взуття
      • Мокасини і туфлі на низькому ходу
    • Взуття
      • Мокасини і туфлі на низькому ходу

Bartek

Кількість вибраних товарів: 2
Bartek

Взуття Bartek це синонім комфорту для дітей. BARTEK це найбільший виробник дитячого взуття в Польщі, з розгалуженою мережею дистрибуції в Європі. Взуття бренду призначене для дітей віком 1-10 років.

бренд Bartek
Від популярного
Стать
Розмір
Колір
Ціна
-43%
Дитячі туфлі Bartek колір синій
Дитячі туфлі Bartek
1069 грн
1899 грн
-38%
Дитячі туфлі Bartek колір срібний
Дитячі туфлі Bartek
979 грн
1599 грн

Bartek - що за бренд?

Bartek - це польська компанія, яка є найбільшим виробником дитячого взуття у Польщі, і єдина, яка має настільки розгалужену мережу по Європі. Бренд Bartek випускає взуття для дітей віком від 1 до 10 років. Власник компанії Павло Бартницький започаткував її у 90-х роках, і з того моменту компанія виготовила понад 10 мільйонів пар дитячого взуття. Абсолютно все взуття бренду виготовляєтся з високоякісних натуральних матеріалів. Головною відмінною характеристикою продукції марки Bartek є точна відповідність колодки дитячій стопі.  

Як обрати дитяче взуття?

Дитяче взуття необхідно обирати ретельно та уважно, оскільки від його якості та комфорту залежить здоров'я дитини. Перш за все, звертайте увагу на матеріали, з яких виготовлено дитяче взуття. Бажано, щоб вони були натуральними, оскільки у такому випадку шкіра стоп дитини зможе вільно дихати і не буде перегріватися. Устілка дитячого взуття обов'язково повинна бути ортопедичною, оскільки стопи дитини знаходяться у стані формування, і ортопедична устілка, яка повторює анатомічну будову стоп допоможе їм сформуватись правильно. Говорячи про розмір, не обирайте занадто мале або завелике взуття лише тому, що на нього знижка, чи тому, що воно стильно виглядає. Оскільки неправильний розмір може призвести до деформування стопи і таких хвороб як плоскоступність та сколіоз. Ідеальний розмір дитячого взуття - коли устілка приблизно на 0,5 см більша за довжину стопи дитини. Рекомендуємо звернути увагу на взуття бартек для дівчинки та хлопчика. 

Яке взуття представлене у лінійці бренду Bartek?

Абсолютно все взуття бренду виготовляєтся з високоякісних натуральних матеріалів. Головною відмінною характеристикою продукції марки Bartek є точна відповідність колодки дитячій стопі. Бренд Bartek виготовляє 300 моделей взуття, зокрема туфлів, кросівок, черевиків та сандалів. У лінійці бренду ви можете також знайти стильні кросівки для дівчинки та хлопчика. Усі моделі розроблені у співпраці з антропологами та лікарями-ортопедами. Бартек має ряд патентів на унікальні розробки. Наприкла, на антибактеріальні устілки B-Fresh і Dry&Go, які допомагають захистити ноги дитини від алергенів та грибків. У той же час мембрана Sympatex Reflexion забезпечує стовідсоткову водонепроникність демісезонних моделей і зберігає у два рази більше тепла, залишаючись дихаючою. Саме тому слід звернути увагу на бартек зимове взуття, коли ви задумаєтесь про покупку взуття для вашої дитини на зиму. 

Де придбати взуття Bartek?

Дитяче взуття бренду Bartek можна приміряти та придбати у бутіках бренду, а також у офіційних рітейлерів. Проблема заключається у тому, що не завжди є можливість приїхати до офіційного магазину з огляду на відсутність часу або велику відстань між домом та бутіком. І тут на допомогу приходить онлайн-шопінг, який останнім часом стає все більш популярним з огляду на його зручність та універсальність. І не дивно, адже для покупок у цифровому просторі нам необхідно лише мати при собі телефон, або ноутбук, і не виходячи з дому чи офісу ви можете обирати і порівнювати товари від різних брендів, що у свою чергу дає змогу придбати потрібну річ за найбільш вигідною ціною. Дитяче взуття бартек для хлопчика та дівчинки ви можете придбати на сайті Answear.ua. Це один з найбільших та найпопулярніших онлайн-маркетплейсів, де представлена величезна кількість брендів, а всі товари є оригінальними. На Answear.ua ви знайдете стильне та якісне взуття від бренду Bartek, яке радуватиме вашу дитину зручністю у носінні та своїм привабливим зовнішнім виглядом.