Найновiшi тренди на весну 2020

Які кольори і принти є наймоднішими в сезоні SS’20? Подивіться огляд найважливіших тенденцій весни 2020. Вас це неодмінно вразить!

nainovishi-trendy-na-vesnu-2020

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Зручний та модний одяг для проведення часу вдома

Залишайтеся вдома і відчуйте себе прекрасно! Переконайтесь, яке вбрання носити, щоб не відмовлятись від комфорту та гарного настрою. Перед Вами кілька новинок в соковитих весняних кольорах. А що оберете Ви?

zruchnyi-ta-modnyi-odiah-dlia-provedennia-chasu-vdoma

ДЕТАЛЬНЕЕ >

#StayHome: як працювати i вiдпочивати вдома?

stayhome-yak-pratsiuvaty-i-vidpochyvaty-vdoma

stayhome-yak-pratsiuvaty-i-vidpochyvaty-vdoma

Залишайтесь вдома, адже там Ви також можете насолоджуватися та експериментувати з модою. Подивіться наші поради щодо організації роботи та відпочинку вдома, які Ви можете реалізувати вже сьогодні!

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Retro Bloom by ANSWEAR – перший подих весни

Нехай живе весна, жіночність і мода, яка не знає віку! Поєднання ретро та сучасних стилів заворожує. Представляємо найновішу колекцію власного бренду ANSWEAR: Retro Bloom.

retro-bloom-by-answear-pershyi-podykh-vesny

ДЕТАЛЬНЕЕ >

5 елементiв одягу та аксесуарiв для фiтнесу, що завоюють сезон SS’20

Покажіть, на що Ви здатні в новому сезоні! Готуючись до наступних викликів та тренувань, пам’ятайте про кілька речей. Ось must have для кожної фанатки фітнесу!

5-elementiv-odiahu-ta-aksesuariv-dlia-fitnesu-shcho-zavoiuiut-sezon-ss20

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Стильна весна 2020

Настав час розпочати новий сезон. Перед Вами весняні тенденції на будь-яку оказію. Перевірте, що будемо одягати в офіс, на побачення чи щодня в сезоні SS’20.

stylna-vesna-2020

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Тренди для нього на весну 2020

Пора переглянути чоловічий гардероб! Сезон SS’20 розпочали 3 найважливіші тренди, про які Ви обов’язково маєте дізнатись. Які кольори, фасони та види деніму зараз на топі?

trendy-dlia-noho-na-vesnu-2020

ДЕТАЛЬНЕЕ >

The Senses вiд Medicine: весь сенс у почуттях

Власний бренд Medicine знову дивує! Цього разу колекція переносить нас у дивовижний світ, що стимулює всі органи чуття. Подивіться ефекти кампанії та колекції “The Senses”!

the-senses-by-medicine

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Що замiсть тюльпанiв? Перевiренi варiанти подарункiв до Жiночого дня

Наближається жіночий день! 8 березня Вам не доведеться вибирати у швидкому темпі подарунок дівчині, подрузі чи мамі. Перегляньте наші модні пропозиції, які порадують навіть найвибагливішу жінку та полегшать Вам вибір.

shcho-zamist-tiulpaniv-perevireni-varianty-podarunkiv-do-zhinochoho-dnia

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Наймоднiшi джинси на весну 2020

Культовий джинс все ще на вершні популярності, але деякі моделі стають passé, а інші виділяються на перший план. Перед Вами 5 наймодніших джинсових фасонів, в яких Ви підкорите весну 2020. Ці моделі обов’язково повинні бути у Вашому гардеробі!

naimodnishi-dzhynsy-na-vesnu-2020

ДЕТАЛЬНЕЕ >