Welcome to the jungle – тропiчнi натхнення на лiто 2020

Як щодо невеликої віртуальної прогулянки в джунглях? Подивіться, які екзотичні тренди, аксесуари та принти домінуватимуть цього літа, а потім приєднуйтесь до великої модної пригоди!

welcome-to-the-jungle-tropichni-natkhnennia-na-lito-2020

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Out Of The Blue або несподiвана експедицiя в Невiдоме з брендом ANSWEAR

Найновіша колекція власного бренду ANSWEAR – це мрія про подорож до блакитної води. “Out of the Blue” – це роман класичних морських трендів із найновішими тенденціями літа 2020. Переконайтесь!

out-of-the-blue-by-answear

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Усi ми – дiти! Одяг та аксесуари, що нагадають Вам дитинство

usi-my-dity-odiah-ta-aksesuary-shcho-nahadaiut-vam-dytynstvo

Хто з нас не хотів би на мить знову відчути себе дитиною? Для всіх молодих душею, які хочуть веселитися і випромінюють радість незалежно від віку, у нас є щось особливе – одяг та аксесуари, що пробудять у Вас найтепліші спогади! Хто сказав, що тільки наймолодші можуть відзначати День захисту дітей? Всі ми заслуговуємо трохи веселощів, шаленства та чистої несподіваної радості. Подивіться на світ очима дитини і зробіть щось божевільне. Це буде додаткова порція морозива чи, можливо, футболка з Міккі Маусом – вирішувати лише Вам.

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Family Time! Одяг та аксесуари для моментiв, проведених з близькими

Одяг та аксесуари не замінять час, проведений з родиною, але будуть корисні під час спільних ігор, активних заходів на свіжому повітрі або незабаром опиняться у Вашій валізі для відпустки. Ви готові до сімейний розваг, окутаних тенденціями сезону SS’20?

family-time-odiah-ta-aksesuary-dlia-momentiv-provedenykh-z-blyzkymy

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Лiмiтована колекцiя Sex Pistols x Martens: вiдчуйте бунтiвний дух

Для шанувальників панку та гострішого звучання це справжнє відкриття – культовий бренд взуття з’являється із лімітованою колекцією, повною бунтів, заколотів та анархії. Подивіться, чим здивує Вас лінія Dr Martens x Sex Pistols!

limitovana-kolektsiia-sex-pistols-x-martens-vidchuite-buntivnyi-dukh

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Денiмове лiто 2020: моднi елементи, на якi потрiбно звернути увагу

Уже маєте джинси, що підкорять літо 2020? У сезоні SS’20 трендовий денім не обійдеться без 3-ьох елементів. Яких? Дізнайтеся нижче!

denimove-lito-2020-modni-elementy-na-yaki-potribno-zvernuty-uvahu

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Лiтнiй streetwear 2020 – тренди нового сезону для нього

Якщо Ваш улюлений стиль – streetwear, Ви неодмінно маєте довідатись про тенденції сезону SS’20. Перевірте, що будете носити протягом літа в мегаполісі!

litnii-streetwear-2020-trendy-novoho-sezonu-dlia-noho

ДЕТАЛЬНЕЕ >

5 елементiв, що змусять вiдчути дух streetwear

Не бійтеся, в сезоні SS’20 street-style не пройде мимо нас. Перемістимо його з вулиці до нашого помешкання– перед Вами 5 елементів, завдяки яким Ваша стилізація набуде нового характеру. Тестуйте моду вже зараз!

5-elementiv-shcho-zmusiat-vidchuty-dukh-streetwear

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Denim Dream – мрiя про iдеальний денiм реальна!

Шукаєте денімові новинки на весну? Бренд ANSWEAR підготував для Вас щось особливе. Закохайтесь по-новому у джинсові тканини і знайдіть свої ідеальні фасони у лінії Denim Dream!

denim-dream-mriia-pro-idealnyi-denim-realna

ДЕТАЛЬНЕЕ >

Keith Haring у MEDICINE! Унiкальна колекцiя з культовими роботами вiдомого американського митця

Бренд MEDICINE Everyday Therapy вкотре поєднує моду з культурою та мистецтвом! Цього разу запрошуємо познайомитись із колекцією, присвяченою культовому американському митцю. Що знайдемо в лімітованій лінії Keith Haring for Medicine?

Keith Haring for Medicine

ДЕТАЛЬНЕЕ >