Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Karl Lagerfeld
4.5

Сумка на пояс Karl Lagerfeld K/RSG колір чорний A1M30102

-38%Ще -10% з кодом WEB*
3299 грн
5399 грн
Колір: чорний
Один розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Сумка на пояс Karl Lagerfeld K/RSG

Середнього розміру сумка на пояс з колекції Karl Lagerfeld. Застібна модель виготовлена із текстильного матеріалу.
- Застібається на блискавку.
- Довгий ремінь з регулюванням.
- Модель з підкладкою.
- Не розрахована на формат А4.
- Спереду кишеня на блискавці.
- Без внутрішніх кишень.
- Глибина: 8 cm.
- Висота: 16 cm.
- Ширина біля основи: 29 cm.
Характеристики товару
Ремінь
незнімний ремінь
Інформація про товар
Код виробника
A1M30102
Колір
чорний
Бренд
Karl Lagerfeld
Виробник

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID Товару
PPYA-TOU00J_99X
Склад
86% Поліамід, 14% Поліуретан
Розміри

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Karl Lagerfeld K/RSG колір чорний A1M30101
Сумка Karl Lagerfeld K/RSG
3889 грн
6499 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка на пояс Karl Lagerfeld колір чорний A2M30233
Сумка на пояс Karl Lagerfeld
5099 грн
8399 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумка Karl Lagerfeld колір чорний
Сумка Karl Lagerfeld
6299 грн
6999 грн
-16%
Сумка на пояс Converse колір чорний MA5666
Сумка на пояс Converse
1049 грн
1259 грн
-30%
Сумка на пояс Rains 14730 Crossbody Bags колір чорний
Сумка на пояс Rains 14730 Crossbody Bags
1599 грн
2299 грн
-45%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумка Karl Lagerfeld Jeans колір чорний B1M30149
Сумка Karl Lagerfeld Jeans
3099 грн
5699 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Fjallraven сумка Kanken чорна F23200395
Fjallraven сумка Kanken
3779 грн
4199 грн
Lacoste сумка на плече чорна NU4788NE
Lacoste сумка на плече
3599 грн
Сумка Sprayground колір чорний 910B8213NSZ
Сумка Sprayground
4699 грн
-45%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумка на пояс Eastpak WAY HOT WAIST PAK'R колір чорний EK0A5BMU0Z41
Сумка на пояс Eastpak WAY HOT WAIST PAK'R
989 грн
1799 грн
Rains бананка Valera Bum Bag Micro W3 чорна 13180
Rains бананка Valera Bum Bag Micro W3
3599 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка на пояс Dickies колір чорний DK0A4Y1UBLK1-BLACK
Сумка на пояс Dickies
1089 грн
1899 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Fjallraven Kanken Sling колір чорний F23797.550
Сумка Fjallraven Kanken Sling
3099 грн
3799 грн
Сумка Rains 14100 Crossbody Bags колір чорний
Сумка Rains 14100 Crossbody Bags
2999 грн
Eastpak сумка TRAVEL TOTE MINI чорна EK0A5BLT0081
Eastpak сумка TRAVEL TOTE MINI
1399 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Converse колір чорний MA5667
Сумка Converse
809 грн
1499 грн
-22%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумка adidas Originals Adicolor колір чорний JX0257
Сумка adidas Originals Adicolor
1079 грн
1399 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка на пояс Eastpak SPRINGER колір чорний EK0000742Z81
Сумка на пояс Eastpak SPRINGER
749 грн
1259 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Чохол для пляшки Fjallraven колір чорний F23793.550
Чохол для пляшки Fjallraven
899 грн
1159 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка на пояс Eastpak SPRINGER колір чорний
Сумка на пояс Eastpak SPRINGER
779 грн
1119 грн
-15% з кодом WEB*
New Era сумка SIDE BAG NYY чорна 60856102
New Era сумка SIDE BAG NYY
1499 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Fjallraven Vardag Pocket 2l колір чорний F23200339
Сумка Fjallraven Vardag Pocket 2l
2519 грн
2799 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка на пояс New Era колір фіолетовий 60667088
Сумка на пояс New Era
969 грн
1399 грн
Sprayground бананка чорна 910B9055NSZ
Sprayground бананка
3999 грн
Сумка Emporio Armani колір чорний
Сумка Emporio Armani
16799 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка EA7 Emporio Armani колір чорний AF19722.7X000391
Сумка EA7 Emporio Armani
2499 грн
3499 грн
-10%
Сумка на пояс Gregory Nano 3L колір чорний NANO.WAISTPACK.MINI
Сумка на пояс Gregory Nano 3L
1259 грн
1399 грн
-25% з кодом WEB*
Сумка adidas Originals EV.IC колір чорний JX3082
Сумка adidas Originals EV.IC
1399 грн