Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Jack Wolfskin

Спортивний лонгслів Jack Wolfskin Prelight Swift колір помаранчевий A63799

-23%Ще -10% з кодом WEB*
1999 грн
2599 грн
Колір: помаранчевий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Спортивний лонгслів Jack Wolfskin Prelight Swift

Спортивна футболка з довгим рукавом з колекції Jack Wolfskin. Модель виконана з дихаючого матеріалу.
- Виріб, виготовлений відповідно до вимог Fair Wear Foundation, організації брендів одягу, які створюють свої товари у більш стійкий та етичний спосіб. Асортимент, позначений знаком Fair Wear, виробляється на фабриках, які пройшли зовнішній аудит і забезпечують працівникам належні умови праці та заробітну плату.
- Гнучка і зручна в носінні тканина TEXADRI пропускає повітря, відмінно вбирає вологу і швидко сохне.
- Матеріал має властивості УФ-захисту. 40+.
- Антибактеріальне покриття Microban®, яке використовує іони срібла, запобігає утворенню неприємних запахів, дозволяючи вам залишатися у комфорті та свіжими під час активності.
- Плоскі шви захищають шкіру від потертостей і подразнень і забезпечують високий рівень комфорту під час використання.
- Регланний рукав, завдяки своєму дизайну, забезпечує більшу свободу руху.
- Довжина: 61 cm.
- Ширина під пахвами: 46 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
A63799
Колір
помаранчевий
Бренд
Jack Wolfskin
Виробник

JACK WOLFSKIN POLAND Sp. z o.o.
Ul. Żaglowa 68,
Gdynia 81-578
+48 784 369 247
b2b.pl@jack-wolfskin.com
 

ID Товару
PPYA-BUD06K_32X
Склад
100% Перероблений поліестер
Крій
Декольте:
кругле
Тип рукава:
реглановий
Крій:
slim fit
Розміри
Зріст моделі - 178 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Блузка Marciano by Guess KATHLEEN колір помаранчевий 5YGR29 5875Z
Блузка Marciano by Guess KATHLEEN
2199 грн
5299 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Pinko колір помаранчевий 104837 A2G1
Лонгслів Pinko
5389 грн
11299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Patrizia Pepe жіночий колір помаранчевий
Лонгслів Patrizia Pepe
4399 грн
8799 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів American Vintage колір помаранчевий SON02HG
Бавовняний лонгслів American Vintage
1759 грн
2699 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивний лонгслів Salewa Puez Dry колір бежевий 00-0000028865
Спортивний лонгслів Salewa Puez Dry
2499 грн
3099 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивний лонгслів Viking Escalante колір помаранчевий
Спортивний лонгслів Viking Escalante
1299 грн
1709 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Лонгслів adidas by Stella McCartney колір помаранчевий KF6451
Лонгслів adidas by Stella McCartney
2599 грн
4199 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Sisley колір помаранчевий 3JPXL108C
Лонгслів Sisley
1499 грн
2799 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів HUGO жіночий колір помаранчевий
Лонгслів HUGO
2499 грн
4999 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів для тренувань Under Armour Train Seamless колір помаранчевий 1379150
Лонгслів для тренувань Under Armour Train Seamless
1699 грн
3199 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Hugo Blue жіночі колір помаранчевий півгольф 50534739
Лонгслів Hugo Blue
1899 грн
3499 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Sportalm жіночий колір помаранчевий гольф 1852520699
Лонгслів Sportalm
2699 грн
5999 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів American Vintage жіночий колір помаранчевий JAC49VE25
Лонгслів American Vintage
1399 грн
2499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren лонгслів жіночий з модалем помаранчевий 200P09082
Lauren Ralph Lauren лонгслів жіночий з модалем
2599 грн
4399 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивний лонгслів adidas TERREX X-Country колір помаранчевий JD3943
Спортивний лонгслів adidas TERREX X-Country
2469 грн
3499 грн
-45%
Ще -5% з кодом WEB*
Лонгслів Medicine колір чорний оголене плече
Лонгслів Medicine
769 грн
1399 грн
-15% з кодом WEB*
Marc O'Polo лонгслів жіночий з модалем бежевий 5000012921
Marc O'Polo лонгслів жіночий з модалем
3299 грн
-44%
Ще -5% з кодом WEB*
Лонгслів Medicine колір жовтий
Лонгслів Medicine
549 грн
989 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів American Vintage колір рожевий MAS02D
Бавовняний лонгслів American Vintage
1699 грн
2599 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Karl Lagerfeld колір чорний A4W17043
Бавовняний лонгслів Karl Lagerfeld
3699 грн
5499 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton лонгслів жіночий бавовняний зелений 3PNUD10C5
United Colors of Benetton лонгслів жіночий бавовняний
1239 грн
1899 грн
-44%
Ще -5% з кодом WEB*
Лонгслів Medicine колір коричневий
Лонгслів Medicine
549 грн
989 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Лонгслів Medicine колір бежевий
Лонгслів Medicine
429 грн
869 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
U.S. Polo Assn. лонгслів жіночий бавовняний темно-синій WUP1947
U.S. Polo Assn. лонгслів жіночий бавовняний
1009 грн
1899 грн
Medicine лонгслів жіночий бавовняний коричневий
Medicine лонгслів жіночий бавовняний
1109 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів Joop! колір чорний 30100027
Лонгслів Joop!
2399 грн
3599 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Лонгслів G-Star 0 A line slim rib mock колір чорний півгольф  D26905-E136
Лонгслів G-Star 0 A line slim rib mock
1299 грн
2499 грн
-60%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів Armani Exchange колір чорний XW001350 AF17172
Бавовняний лонгслів Armani Exchange
1599 грн
4079 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton колір синій
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton
779 грн
1049 грн
Відкрий товари Jack Wolfskin
-35%
Спортивний лонгслів Jack Wolfskin Sky Thermal колір синій 1808961
Спортивний лонгслів Jack Wolfskin Sky Thermal
1229 грн
1899 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Jack Wolfskin CADENA колір бежевий A65080
Бавовняна футболка Jack Wolfskin CADENA
819 грн
1699 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Curious біла A65755
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Curious
1089 грн
1499 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна футболка Jack Wolfskin Crosstrail колір фіолетовий 1801693
Спортивна футболка Jack Wolfskin Crosstrail
819 грн
1799 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw жовта A65913
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw
1189 грн
1599 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Jack Wolfskin жіночий колір рожевий
Бавовняна футболка Jack Wolfskin
819 грн
1799 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Jack Wolfskin 10 колір синій
Бавовняна футболка Jack Wolfskin 10
969 грн
2099 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw рожева A65916
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw
1299 грн
1599 грн
-14%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка basic жіноча бавовняна Carefree фіолетова A65756
Jack Wolfskin футболка basic жіноча бавовняна Carefree
1289 грн
1499 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Jack Wolfskin жіночий колір рожевий
Бавовняна футболка Jack Wolfskin
1229 грн
1899 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin спортивна футболка жіноча Vonnan рожева A63951
Jack Wolfskin спортивна футболка жіноча Vonnan
1499 грн
1799 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin топ жіночий Wildstride чорний A65830
Jack Wolfskin топ жіночий Wildstride
1579 грн
2099 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна футболка Jack Wolfskin Tech колір білий A63294
Спортивна футболка Jack Wolfskin Tech
1169 грн
1399 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin спортивний топ жіночий A62120 COMPRESSION CUBE 8 білий A63270
Jack Wolfskin спортивний топ жіночий A62120 COMPRESSION CUBE 8
1129 грн
1799 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin спортивний топ жіночий A62120 COMPRESSION CUBE 8 темно-синій A63270
Jack Wolfskin спортивний топ жіночий A62120 COMPRESSION CUBE 8
1499 грн
1799 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Jack Wolfskin жіночий колір помаранчевий
Бавовняна футболка Jack Wolfskin
969 грн
2099 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Велосипедна футболка Jack Wolfskin Gravex Printed колір жовтий
Велосипедна футболка Jack Wolfskin Gravex Printed
2299 грн
4199 грн
-14%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Essential рожева A65757
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Essential
1079 грн
1259 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Curious зелена A65755
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Curious
1189 грн
1499 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw біла A65913
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw
1299 грн
1599 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна футболка Jack Wolfskin Vonnan колір помаранчевий 1810061
Спортивна футболка Jack Wolfskin Vonnan
819 грн
1799 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw бежева A65916
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw
1189 грн
1599 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Essential чорна A65757
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Essential
969 грн
1259 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw рожева A65913
Jack Wolfskin футболка жіноча бавовняна Celebrate The Paw
1439 грн
1599 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin спортивна футболка жіноча Vonnan жовта A63951
Jack Wolfskin спортивна футболка жіноча Vonnan
1499 грн
1799 грн