- B Corporation - це сертифікат, який отримують компанії, що відповідають найвищим стандартам перевіреної соціальної та екологічної ефективності та публічної прозорості, щоб збалансувати прибуток з цілями.
- Модель з колекції Camper TWINS, в якій правий і лівий черевик відрізняються один від одного.
- Квадратний, м'який носик.
- М'який підборник захищає п'яту від натирання.
- Шкіряна устілка комфортна для стопи і запобігає натиранню, потертостям та появі неприємного запаху.
- Гумова підошва міцна і стійка до пошкоджень.
- Довжина устілки становить: 25 cm.
- Параметри вказані для розміру: 39.








Шкіряні балетки Camper TWSколір чорний K201253-050
7089 грн
Колір: чорний
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на поверненняШкіряні балетки Camper TWS
Балетки з колекції Camper виготовлені із натуральної шкіри. Модель зі шкіряною внутрішньою частиною, яка є комфортною для стопи та запобігає натиранню, розтиранню та появі неприємного запаху.
Інформація про товар
- Код виробника
- K201253.050
- Колір
- чорний
- Бренд
- Camper
- Виробник
BINIARAIX MANUFACTURING S.L.U
C/ Cuartel 91, 07330 Inca, Baleares, Spain
customer_operations_ne@camper.com
- ID Товару
- PPY2-OBD17L_99X
Склад
Халяви: Натуральна шкіра
Внутрішня частина: Натуральна шкіра
Підошва: Синтетичний матеріал
Внутрішня частина: Натуральна шкіра
Підошва: Синтетичний матеріал
Балетки Tommy HilfigerБалетки MelissaБалетки CamperБалетки Tory BurchБалетки AldoБалетки MICHAEL Michael KorsБалетки Answear LabБалетки Kurt Geiger LondonБалетки Lauren Ralph LaurenЕспадрилі Tommy HilfigerЕспадрилі Answear LabЕспадрилі Big StarЕспадрилі Karl LagerfeldЕспадрилі Lauren Ralph LaurenЕспадрилі ManebiЕспадрилі MICHAEL Michael KorsЕспадрилі Tommy JeansЕспадрилі Toms
Схожі товари
Відкрий товари Camper












































