Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Karl Lagerfeld
5.0

Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/CIRCLE колір чорний A3W30043

-43%Ще -10% з кодом WEB*
7299 грн
12899 грн
Колір: чорний
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld колір сірий A3W30043
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/CIRCLE колір чорний A3W30043
Один розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/CIRCLE

Велика сумка-тоут із колекції Karl Lagerfeld. Застібна модель виготовлена з волової шкіри, яка є надзвичайно міцною та еластичною.
- Ручки для зручного носіння в руці або на плечі.
- Застібається на блискавку.
- Внутрішня кишеня на блискавці.
- Глибина: 12 cm.
- Висота: 30,5 cm.
- Ширина біля основи: 37,2 cm.
Характеристики товару
Ремінь
без ременя
Розмір сумочки
вміщує А4
Інформація про товар
Код виробника
A3W30043
Колір
чорний
Бренд
Karl Lagerfeld
Виробник

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID Товару
9BYA-TOD07S_99X
Склад
100% Коров'яча шкіра
Схожі товари
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча бавовняна K/RSG чорна A1W50010
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча бавовняна K/RSG
3699 грн
4599 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld IKON/K колір чорний A1W30154
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld IKON/K
7899 грн
13299 грн
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна чорна B3W30096
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна
12999 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір чорний A2W30173
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
5299 грн
10999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча шкіряна K/AUTOGRAPH чорна B2W30038
Karl Lagerfeld сумочка жіноча шкіряна K/AUTOGRAPH
9599 грн
17499 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Двостороння сумочка Karl Lagerfeld колір чорний A1W50047
Двостороння сумочка Karl Lagerfeld
1799 грн
2699 грн
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри чорна B3W30347
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри
8499 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір чорний A3W30046
Сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
5999 грн
11399 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча шкіряна K/AUTOGRAPH чорна B2W30259
Karl Lagerfeld сумочка жіноча шкіряна K/AUTOGRAPH
7399 грн
12999 грн
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча шкіряна K/SIGNATURE чорна B3W30022
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча шкіряна K/SIGNATURE
13999 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір чорний A1W30125
Сумочка Karl Lagerfeld
4299 грн
7499 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld Сумка-шопер жіноча шкіряна K/AUTOGRAPH чорна B2W30051
Karl Lagerfeld Сумка-шопер жіноча шкіряна K/AUTOGRAPH
8499 грн
13999 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/HOTEL колір чорний B1W46069
Сумочка Karl Lagerfeld K/HOTEL
6299 грн
8499 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld колір чорний
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld
7999 грн
15999 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/WELLEN MD колір чорний B1W30043
Сумочка Karl Lagerfeld K/WELLEN MD
6399 грн
11999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча K/AUTOGRAPH чорна B2W30052
Karl Lagerfeld сумочка жіноча K/AUTOGRAPH
7799 грн
12999 грн
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча замшева K/NOVA чорна B3W30321
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча замшева K/NOVA
14999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH колір чорний B1W30096
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
7099 грн
12999 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча бавовняна K/RSG чорна B2W50021
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча бавовняна K/RSG
3699 грн
5699 грн
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча шкіряна K/SIGNATURE чорна B3W30019
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча шкіряна K/SIGNATURE
17499 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір чорний A1W30146
Сумочка Karl Lagerfeld
5299 грн
8399 грн
-15% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка крос-боді жіноча IKON чорна B3W30118
Karl Lagerfeld сумка крос-боді жіноча IKON
8499 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча K/VILLE чорна B2W30247
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча K/VILLE
6399 грн
9999 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри IKON чорна B2W30058
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри IKON
4299 грн
7799 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір чорний A3W30044
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
7899 грн
13499 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/VILLE колір чорний B1W30066
Сумочка Karl Lagerfeld K/VILLE
5699 грн
9999 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір чорний B1W32068
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
3799 грн
6799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL колір чорний A1W46074
Сумочка Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
4999 грн
7899 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча IKON чорна B2W30064
Karl Lagerfeld сумочка жіноча IKON
5799 грн
9999 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/SIGNATURE чорна B2W30205
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/SIGNATURE
10999 грн
17499 грн
Відкрий товари Karl Lagerfeld
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча K/RSG чорна B3W50032
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча K/RSG
5699 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір чорний A1W30216
Сумочка Karl Lagerfeld
6599 грн
10999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH колір чорний B1W30096
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
7099 грн
12999 грн
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча IKON чорна B3W30128
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча IKON
8499 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри K/NOVA чорна B2W30097
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри K/NOVA
9599 грн
17499 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір чорний A3W30044
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
7899 грн
13499 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри K/VILLE чорна B2W30222
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри K/VILLE
4499 грн
6799 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/RSG колір чорний A1W50006
Сумочка Karl Lagerfeld K/RSG
2179 грн
2799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Двостороння сумочка Karl Lagerfeld колір чорний A1W50024
Двостороння сумочка Karl Lagerfeld
1599 грн
2699 грн
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча шкіряна K/SIGNATURE чорна B3W30019
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча шкіряна K/SIGNATURE
17499 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сумка Karl Lagerfeld IKON колір чорний A2W50023
Бавовняна сумка Karl Lagerfeld IKON
1599 грн
2399 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір чорний B1W30059
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
6799 грн
11999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча зі штучної шкіри K/WEAVE чорна B2W30229
Karl Lagerfeld сумочка жіноча зі штучної шкіри K/WEAVE
6999 грн
10999 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча K/SIGNATURE 2.5 чорна B2W30112
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча K/SIGNATURE 2.5
6599 грн
9999 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір чорний A1W30125
Сумочка Karl Lagerfeld
4299 грн
7499 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча зі штучної шкіри IKON чорна B2W30062
Karl Lagerfeld сумочка жіноча зі штучної шкіри IKON
4499 грн
7799 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/SIGNATURE чорна B2W30205
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/SIGNATURE
10999 грн
17499 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір чорний B1W30009
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
4299 грн
7799 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір чорний A2W30173
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
5299 грн
10999 грн
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча шкіряна K/SIGNATURE чорна B3W30021
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча шкіряна K/SIGNATURE
11999 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча шкіряна K/SIGNATURE чорна B2W30206
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча шкіряна K/SIGNATURE
9199 грн
14999 грн
-15% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри IKON чорна B3W30119
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри IKON
8499 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір чорний A1W30117
Сумочка Karl Lagerfeld
4799 грн
9999 грн
-25% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна чорна B3W30096
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна
12999 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/EYELETS чорна B2W30084
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/EYELETS
11499 грн
17499 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча шкіряна K/AUTOGRAPH чорна B2W30038
Karl Lagerfeld сумочка жіноча шкіряна K/AUTOGRAPH
9599 грн
17499 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/EYELETS чорна B2W30086
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/EYELETS
7099 грн
12999 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір чорний A2W30175
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
4499 грн
8399 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір чорний A2W30170
Сумочка Karl Lagerfeld
4199 грн
7099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча зі штучної шкіри IKON/K чорна B2W30262
Karl Lagerfeld сумочка жіноча зі штучної шкіри IKON/K
8999 грн
14999 грн