Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Lauren Ralph Lauren
5.0

Куртка Lauren Ralph Lauren колір синій демісезонна 297P10878

-41%Ще -5% з кодом WEB*
7598 грн
12999 грн
Колір: темно-синій
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Куртка Lauren Ralph Lauren

Куртка з колекції Lauren Ralph Lauren. Демісезонна модель виконана з гладкої тканини. Стьобана модель з синтетичним утеплювачем, який забезпечує додатковий комфорт при низьких температурах.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Модель з м'яким коміром.
- Зручна застібка на кнопки полегшує надягання та знімання.
- Легко утеплена модель на підкладці.
- Дві кишені спереду для безпечного зберігання дрібних речей.
Характеристики товару
Наповнення
синтетичне
Капюшон
без капюшона
Підкладка
суцільна, синтетична
Інформація про товар
Код виробника
297P10878
Колір виробника
002
Колір
темно-синій
Бренд
Lauren Ralph Lauren
Виробник

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Товару
PPY2-KUD06M_59X
Склад
100% Поліестер
Крій
Крій:
regular fit
Розміри

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Lauren Ralph Lauren колір синій демісезонна 297P10874
Куртка Lauren Ralph Lauren
8999 грн
14999 грн
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча темно-синя 297979539
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча
13699 грн
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча темно-синя 297P18066
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча
14999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Lauren Ralph Lauren колір синій демісезонна 297P10884
Куртка Lauren Ralph Lauren
8999 грн
14999 грн
Lauren Ralph Lauren коротка куртка жіноча темно-синя 200979813
Lauren Ralph Lauren коротка куртка жіноча
15999 грн
Polo Ralph Lauren стьобана куртка жіноча темно-синя 211B17293
Polo Ralph Lauren стьобана куртка жіноча
19999 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова куртка Barbour Saima колір синій демісезонна oversize LOS0081
Джинсова куртка Barbour Saima
4799 грн
7899 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка PS Paul Smith колір синій перехідна W2R.298JC.P31259
Куртка PS Paul Smith
10999 грн
21999 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton демісезонна куртка темно-синя 2TWDDN07O
United Colors of Benetton демісезонна куртка
2799 грн
4099 грн
BOSS пухова куртка жіноча Pesic темно-синя 50564760
BOSS пухова куртка жіноча Pesic
14899 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова куртка Trussardi жіноча колір синій перехідна
Джинсова куртка Trussardi
7299 грн
12199 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова куртка Karl Lagerfeld жіноча колір синій перехідна A1W14048
Джинсова куртка Karl Lagerfeld
6599 грн
10999 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Peak Performance пухова куртка жіноча Helium Down темно-синя G79841
Peak Performance пухова куртка жіноча Helium Down
9999 грн
11999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Polo Ralph Lauren колір синій демісезонна 211A93245
Куртка Polo Ralph Lauren
9999 грн
16899 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Joseph Ribkoff колір синій демісезонна 261909
Куртка Joseph Ribkoff
6599 грн
10699 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton жіночі бавовняні з еластаном темно-сині 2S90DN095
United Colors of Benetton жіночі бавовняні з еластаном
2599 грн
3599 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова куртка Filippa K колір синій перехідна 31380
Джинсова куртка Filippa K
7299 грн
13999 грн
-25% з кодом WEB*
Barbour стьобана куртка жіноча темно-синя LQU0228
Barbour стьобана куртка жіноча
8599 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Pepe Jeans колір синій демісезонна PL4024352
Куртка Pepe Jeans
4599 грн
8399 грн
Guess Jeans куртка жіноча темно-синя W6YL09 W2799
Guess Jeans куртка жіноча
8789 грн
Pinko стьобана куртка жіноча темно-синя 101597 A39J
Pinko стьобана куртка жіноча
17399 грн
Scotch & Soda коротка куртка жіноча темно-синя U9G01475T
Scotch & Soda коротка куртка жіноча
10399 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Didriksons ELSA колір синій демісезонна 506041
Куртка Didriksons ELSA
5999 грн
7899 грн
-53%
Ще -5% з кодом WEB*
Вітровка adidas Performance Fast колір синій перехідна
Вітровка adidas Performance Fast
2399 грн
5199 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова куртка Guess Jeans жіноча колір синій перехідна W4YN55 D5CB1
Джинсова куртка Guess Jeans
2899 грн
6289 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Barbour демісезонна куртка жіноча бавовняна Beadnell темно-синя LWX0667
Barbour демісезонна куртка жіноча бавовняна Beadnell
10999 грн
14799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка G-Star жіноча колір синій перехідна D25280-D722
Куртка G-Star
4199 грн
6999 грн
Marella Пухова куртка жіноча Emme by Marella темно-синя 2615481061200
Marella Пухова куртка жіноча Emme by Marella
9379 грн
Medicine жіноча бавовняна темно-синя
Medicine жіноча бавовняна
3299 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Barbour Laoise колір синій демісезонна LQU1886
Куртка Barbour Laoise
7798 грн
11999 грн
Відкрий товари Lauren Ralph Lauren
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Lauren Ralph Lauren колір синій демісезонна 297P10884
Куртка Lauren Ralph Lauren
8999 грн
14999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Lauren Ralph Lauren колір синій демісезонна 297P10874
Куртка Lauren Ralph Lauren
8999 грн
14999 грн
Lauren Ralph Lauren коротка куртка жіноча темно-синя 200979813
Lauren Ralph Lauren коротка куртка жіноча
15999 грн
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча темно-синя 297979539
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча
13699 грн
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча темно-синя 297P18066
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча
14999 грн
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча чорна 297979539
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча
14999 грн
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча бежева 297979539
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча
13699 грн
Lauren Ralph Lauren куртка жіноча джинсова блакитна 200P14154
Lauren Ralph Lauren куртка жіноча джинсова
11999 грн
Lauren Ralph Lauren демісезонна куртка жіноча зелена 200P13813
Lauren Ralph Lauren демісезонна куртка жіноча
16999 грн
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча бежева 297P18066
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча
14999 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна куртка Lauren Ralph Lauren колір чорний демісезонна 200P01414
Шкіряна куртка Lauren Ralph Lauren
19999 грн
43899 грн
Lauren Ralph Lauren коротка куртка жіноча чорна 200979813
Lauren Ralph Lauren коротка куртка жіноча
15999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Lauren Ralph Lauren колір бежевий демісезонна 297P10884
Куртка Lauren Ralph Lauren
8999 грн
14999 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren коротка куртка жіноча блакитна 200P10127
Lauren Ralph Lauren коротка куртка жіноча
16999 грн
26999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Lauren Ralph Lauren колір зелений демісезонна 297P10874
Куртка Lauren Ralph Lauren
8999 грн
14999 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова куртка Lauren Ralph Lauren колір білий демісезонна 200926087
Джинсова куртка Lauren Ralph Lauren
7399 грн
11999 грн
Lauren Ralph Lauren парка жіноча чорна 297P18067
Lauren Ralph Lauren парка жіноча
17999 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна байкерська куртка Lauren Ralph Lauren колір коричневий демісезонна 200951236
Шкіряна байкерська куртка Lauren Ralph Lauren
19999 грн
43899 грн
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча бежева 297957509
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча
15399 грн
Lauren Ralph Lauren куртка жіноча чорна 297P18071
Lauren Ralph Lauren куртка жіноча
17999 грн
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча зелена 297957509
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча
16999 грн
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча чорна 297957509
Lauren Ralph Lauren пухова куртка жіноча
17099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Lauren Ralph Lauren колір синій демісезонна 297P10890
Куртка Lauren Ralph Lauren
8999 грн
14999 грн
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча бежева 297P18059
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча
17999 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Безрукавка Lauren Ralph Lauren колір синій демісезонна 297P10887
Безрукавка Lauren Ralph Lauren
8299 грн
12999 грн
Lauren Ralph Lauren безрукавка жіноча чорна 297P18068
Lauren Ralph Lauren безрукавка жіноча
12999 грн
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча темно-синя 297P18059
Lauren Ralph Lauren стьобана куртка жіноча
17999 грн
Lauren Ralph Lauren парка жіноча темно-синя 297P18056
Lauren Ralph Lauren парка жіноча
14999 грн
Lauren Ralph Lauren куртка жіноча темно-синя 297P18071
Lauren Ralph Lauren куртка жіноча
17999 грн
Lauren Ralph Lauren двостороння куртка жіноча бежева 297P18072
Lauren Ralph Lauren двостороння куртка жіноча
16999 грн