Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

EA7 Emporio Armani

Кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном з аплікацією AF13538.7M000660

-40%Ще -5% з кодом SALE*
3889 грн
6499 грн
Колір: чорний
Вибрати розмір
*SUMMER SALE!

Ще -5% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку додаткова знижка -10%!

*SUMMER SALE!
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Кофта EA7 Emporio Armani

Кофта з капюшоном з колекції EA7 Emporio Armani виконана з тонкого еластичного трикотажу.
- Виріб із серії Investing in better cotton™. Better Cotton — це провідна світова ініціатива щодо сталого розвитку бавовни, яка має на меті допомогти бавовняним громадам виживати та процвітати, одночасно захищаючи та відновлюючи довкілля.
- Технологія Natural Ventus7 забезпечує відмінну вентиляцію і терморегуляцію завдяки повітропроникності і вологопоглинаючим властивостям.
- Вільний крій, який забезпечує повну свободу руху.
- Крій рукава з опущеною лінією плеча не обмежує рухливості.
- Капюшон на шнурках забезпечує додаткове тепло.
- Рукава та нижній край оброблені швами для захисту від несприятливих погодних умов.
- Дві прорізні бічні кишені.
- Довжина рукава (від капюшона): 78,5 cm.
- Довжина: 76 cm.
- Ширина під пахвами: 63 cm.
- Параметри вказані для розміру: M.
Характеристики товару
Застібка
без застібки
Капюшон
з капюшоном
Інформація про товар
Код виробника
AF13538.7M000660
Колір
чорний
Бренд
EA7 Emporio Armani
ID Товару
9BYA-BLM0A0_99X
Склад
Основний матеріал: 56% Бавовна, 42% Поліестер, 2% Еластан
Підкладка капюшона: 100% Бавовна
Резинка: 97% Поліестер, 3% Еластан
Крій
Декольте:
з'єднане з капюшоном
Розміри
Зріст моделі - 187 см, розмір товару, представленого на моделі - M
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном з аплікацією AF13797.7X000165
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
5899 грн
9399 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з принтом PJVRZ.8NPM30
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
2689 грн
3799 грн
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча з бавовною чорна PJVTZ.8NPM34
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча з бавовною
4499 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном з принтом AF10443.7M000993
Кофта EA7 Emporio Armani
4399 грн
5999 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном однотонна AF13512.7M000569
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
2969 грн
5499 грн
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна чорна AF21822.7M002232
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна
5499 грн
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна чорна AF22266.7M001413
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна
5199 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Флісова кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном однотонна AF16804.7M000982
Флісова кофта EA7 Emporio Armani
5899 грн
8699 грн
-24%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з принтом AF12501.7M000659
Кофта EA7 Emporio Armani
3399 грн
4499 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з капюшоном візерунок PJODZ.6DPM37
Кофта EA7 Emporio Armani
5299 грн
8199 грн
-15% з кодом SALE*
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна чорна PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна
4299 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном з принтом AF22266.7M001403
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
4699 грн
6799 грн
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з капюшоном з принтом PJVTZ.8NPM37
Кофта EA7 Emporio Armani
4899 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з аплікацією PJODZ.6DPM36
Кофта EA7 Emporio Armani
3299 грн
6699 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з принтом AF17787.7M001489
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
3799 грн
5299 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з капюшоном однотонна PJVRZ.8NPM32
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
2969 грн
4199 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з капюшоном з принтом PJ16Z.6DPM06
Кофта EA7 Emporio Armani
3299 грн
6699 грн
-25% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з принтом PJVTZ.8NPM35
Кофта EA7 Emporio Armani
4699 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта Puma чоловіча колір чорний з капюшоном з аплікацією
Бавовняна кофта Puma
2369 грн
3799 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
G-Star кофта чоловіча бавовняна HB badge r sw чорна D28660-E209
G-Star кофта чоловіча бавовняна HB badge r sw
2599 грн
3699 грн
Бавовняна кофта Aries Aged Ancient Column Sweat чоловіча колір чорний з принтом SUAR20033X
Бавовняна кофта Aries Aged Ancient Column Sweat
13599 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта AllSaints колір чорний з принтом M059NB
Бавовняна кофта AllSaints
4299 грн
7399 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans кофта чоловіча бавовняна чорна M6GQB2 KCPR1
Guess Jeans кофта чоловіча бавовняна
1999 грн
3989 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта Armani Exchange колір чорний з капюшоном з принтом XM001995 AF10818
Кофта Armani Exchange
4799 грн
9559 грн
Karl Lagerfeld кофта з капюшоном чоловіча з бавовною чорна 563900.705018
Karl Lagerfeld кофта з капюшоном чоловіча з бавовною
7799 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта Diesel S-EE-T1 колір чорний з капюшоном візерунок A19295.0PKAM
Бавовняна кофта Diesel S-EE-T1
4199 грн
8399 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта з додаванням вовни BOSS Albiez_SKI колір чорний однотонна 50544368
Кофта з додаванням вовни BOSS Albiez_SKI
4699 грн
8399 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта Iceberg колір чорний з капюшоном з принтом E062 630A
Бавовняна кофта Iceberg
7599 грн
12499 грн
HUGO кофта з капюшоном чоловіча бавовняна Diflowhood чорна 50574451
HUGO кофта з капюшоном чоловіча бавовняна Diflowhood
5499 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
HUGO Blue кофта з капюшоном чоловіча бавовняна Nalonso чорна 50522374
HUGO Blue кофта з капюшоном чоловіча бавовняна Nalonso
3499 грн
4699 грн
Відкрий товари EA7 Emporio Armani
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з капюшоном однотонна PJVRZ.8NPM32
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
2969 грн
4199 грн
-15% з кодом SALE*
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна чорна PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна
4299 грн
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна чорна AF22266.7M001413
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна
5199 грн
-25% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з принтом PJVTZ.8NPM35
Кофта EA7 Emporio Armani
4699 грн
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна чорна AF21822.7M002232
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна
5499 грн
-24%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з принтом AF12501.7M000659
Кофта EA7 Emporio Armani
3399 грн
4499 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном з аплікацією AF13797.7X000165
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
5899 грн
9399 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з капюшоном з принтом PJ16Z.6DPM06
Кофта EA7 Emporio Armani
3299 грн
6699 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном однотонна AF13512.7M000569
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
2969 грн
5499 грн
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з капюшоном з принтом PJVTZ.8NPM37
Кофта EA7 Emporio Armani
4899 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з принтом PJVRZ.8NPM30
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
2689 грн
3799 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном з принтом AF22266.7M001403
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
4699 грн
6799 грн
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча з бавовною чорна PJVTZ.8NPM34
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча з бавовною
4499 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Флісова кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном однотонна AF16804.7M000982
Флісова кофта EA7 Emporio Armani
5899 грн
8699 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з принтом AF17787.7M001489
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
3799 грн
5299 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з капюшоном візерунок PJODZ.6DPM37
Кофта EA7 Emporio Armani
5299 грн
8199 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani колір чорний з капюшоном з принтом AF10443.7M000993
Кофта EA7 Emporio Armani
4399 грн
5999 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani чоловіча колір чорний з аплікацією PJODZ.6DPM36
Кофта EA7 Emporio Armani
3299 грн
6699 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani колір фіолетовий з аплікацією AF10377-7M000971
Кофта EA7 Emporio Armani
3799 грн
5299 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча з бавовною бежева PJVTZ.8NPM34
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча з бавовною
2899 грн
4399 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна темно-синя PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна
2689 грн
3799 грн
-25% з кодом SALE*
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна з еластаном темно-синя PJVRZ.8NPM32
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна з еластаном
4799 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір зелений з принтом AF16427.7X000142
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
5899 грн
9899 грн
-24%
Ще -5% з кодом SALE*
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна з еластаном зелена PJVRZ.8NPM32
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна з еластаном
3159 грн
4199 грн
-19%
Ще -5% з кодом SALE*
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна бежева PJVRZ.8NPM30
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча бавовняна
2969 грн
3699 грн
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча з бавовною бежева AF10377.7M002195
EA7 Emporio Armani кофта чоловіча з бавовною
5299 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивна кофта EA7 Emporio Armani колір помаранчевий однотонна AF14634.7M000470
Спортивна кофта EA7 Emporio Armani
3999 грн
6299 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani колір бежевий з капюшоном з принтом AF22266.7M001403
Бавовняна кофта EA7 Emporio Armani
4699 грн
6799 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна темно-синя AF22266.7M001413
EA7 Emporio Armani кофта з капюшоном чоловіча бавовняна
3799 грн
5199 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Кофта EA7 Emporio Armani колір синій однотонна AF13790.7X000130
Кофта EA7 Emporio Armani
3989 грн
6499 грн