Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Guess Jeans
5.0

Джинси Guess Jeans чоловічі M5RA1C D5M52

-55%
2399 грн
5389 грн
Колір: блакитний
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Джинси Guess Jeans

Джинси із колекції Guess Jeans фасону slim із звичайною талією. Модель виготовлена з легко еластичного деніму.
- Модель із регулярною талією та застібкою на ґудзики і блискавку.
- Спереду три прорізні кишені.
- Дві накладні кишені на сідницях.
- Сильні завужені облягаючі штанини.
- Ширина талії: 41 cm.
- Денім з декоративними потертостями.
- Напівобхват стегон: 47 cm.
- Висота талії: 25 cm.
- Ширина штанини знизу: 17 cm.
- Ширина штанини зверху: 28 cm.
- Зовнішня довжина штанини: 102 cm.
- Параметри вказані для розміру: 32/32.
Характеристики товару
Застібка
на блискавці, на ґудзик
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
M5RA1C.D5M52
Колір
блакитний
Бренд
Guess Jeans
Виробник

Guess Europe sagl
B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 
804981619
info@ch.guess.eu

ID Товару
PPYA-SJM09O_55J
Склад
99% Бавовна, 1% Спандекс
Крій
Посадка:
звичайна (regular waist)
Фасон джинсів:
slim fit
Розміри
Зріст моделі - 188 см, розмір товару, представленого на моделі - 32/32
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans чоловічі M4YA1C D5DM2
Джинси Guess Jeans
2299 грн
5159 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі блакитні M6GA1C D0024
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі
2699 грн
5689 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans чоловічі M4YA1C D5DM1
Джинси Guess Jeans
2299 грн
3599 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5BA1C D002C
Джинси Guess Jeans
2899 грн
5689 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі блакитні M6GA1C D5M5C
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі
2789 грн
5689 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5GA1C D5M51
Джинси Guess Jeans
2199 грн
4859 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5BA1C D002C
Джинси Guess Jeans
2699 грн
5689 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Diesel 2019 D-STRUKT L.32 A03558.09M17
Джинси Diesel 2019 D-STRUKT L.32
5699 грн
9099 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси G-Star 3301 Slim колір синій  D25742-8968
Джинси G-Star 3301 Slim
2999 грн
3899 грн
-55%
Джинси Medicine чоловічі
Джинси Medicine
869 грн
1949 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси G-Star D-Staq 3D Slim D05385-E106
Джинси G-Star D-Staq 3D Slim
4499 грн
7599 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Rag & Bone чоловічі MED23S1223FFJA
Джинси Rag & Bone
5999 грн
9299 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси G-Star чоловічі D05385-D763
Джинси G-Star
3989 грн
6699 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси G-Star чоловічі
Джинси G-Star
4599 грн
6899 грн
-55%
Джинси Medicine
Джинси Medicine
869 грн
1949 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
G-Star - Джинси 3301 Slim 51001-8968-2965
G-Star - Джинси 3301 Slim
3299 грн
4099 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси HUGO HUGO 734 50555157
Джинси HUGO HUGO 734
3599 грн
6599 грн
-25% з кодом WEB*
7 FOR ALL MANKIND джинси slim fit чоловічі блакитні 7TC40C12
7 FOR ALL MANKIND джинси slim fit чоловічі
9799 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO Blue джинси slim fit чоловічі Ash блакитні 50555955
HUGO Blue джинси slim fit чоловічі Ash
3199 грн
5699 грн
-15% з кодом WEB*
G-Star джинси чоловічі Streem Slim Tapered блакитні D28534-E205
G-Star джинси чоловічі Streem Slim Tapered
5299 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO джинси slim fit чоловічі HUGO 708 блакитні 50556089
HUGO джинси slim fit чоловічі HUGO 708
2699 грн
4199 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess джинси slim fit чоловічі ANGELS блакитні M6GAN2 D0775
Guess джинси slim fit чоловічі ANGELS
2699 грн
5689 грн
HUGO джинси extra slim чоловічі HUGO блакитні 50561246
HUGO джинси extra slim чоловічі HUGO
4199 грн
-50%
Джинси PS Paul Smith чоловічі M2R.100ZW.N21601
Джинси PS Paul Smith
3599 грн
7299 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH чоловічі колір синій PM207388HX4
Джинси Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH
2599 грн
4799 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси G-Star чоловічі 51001-D875
Джинси G-Star
2499 грн
4999 грн
-52%
Ще -5% з кодом WEB*
Джинси Medicine
Джинси Medicine
1199 грн
2499 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Armani Exchange чоловічі колір синій XM000049 AF14265
Джинси Armani Exchange
3199 грн
5199 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange джинси slim fit чоловічі блакитні 50556871
BOSS Orange джинси slim fit чоловічі
3799 грн
5099 грн
Відкрий товари Guess Jeans
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans чоловічі M4YA1C D5DM1
Джинси Guess Jeans
2299 грн
3599 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі блакитні M6GA1C D5M5C
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі
2789 грн
5689 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans чоловічі M4YA1C D5DM2
Джинси Guess Jeans
2299 грн
5159 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5BA1C D002C
Джинси Guess Jeans
2899 грн
5689 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5BA1C D002C
Джинси Guess Jeans
2699 грн
5689 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5GA1C D5M51
Джинси Guess Jeans
2199 грн
4859 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі блакитні M6GA1C D0024
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі
2699 грн
5689 грн
-25% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі чорні M5YA1C D6311
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі
4989 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans колір чорний M5BA1C D5LW3
Джинси Guess Jeans
2599 грн
5389 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans чоловічі M4YA1C D5DM3
Джинси Guess Jeans
2499 грн
3999 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі темно-сині M6RA1C D6327
Guess Jeans джинси slim fit чоловічі
2299 грн
4559 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans чоловічі колір сірий M5RA1C D5LW1
Джинси Guess Jeans
2499 грн
5389 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси skinny чоловічі блакитні M6RA0F D6324
Guess Jeans джинси skinny чоловічі
2199 грн
4559 грн
Guess Jeans джинси relaxed fit чоловічі темно-сині M6YA0E D1256
Guess Jeans джинси relaxed fit чоловічі
6289 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5GA88 D5LW2
Джинси Guess Jeans
2499 грн
5959 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5YA90 D6339
Джинси Guess Jeans
2499 грн
5159 грн
Guess Jeans джинси relaxed fit чоловічі темно-сині M6YA90 D1245
Guess Jeans джинси relaxed fit чоловічі
6289 грн
-25% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси relaxed fit чоловічі чорні M5YAB3 D6571
Guess Jeans джинси relaxed fit чоловічі
4989 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси straight чоловічі бежеві M5GA1B D5OC1
Guess Jeans джинси straight чоловічі
2399 грн
4099 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси скінні чоловічі чорні M5YA0F D6311
Guess Jeans джинси скінні чоловічі
2199 грн
4559 грн
-25% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans чоловічий M5GA90 D5M53
Джинси Guess Jeans
4859 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5BA0D D5MK4
Джинси Guess Jeans
2599 грн
5389 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5YA1B D6571
Джинси Guess Jeans
1999 грн
4559 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M5BA90 D5R51
Джинси Guess Jeans
2199 грн
5159 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси straight чоловічі блакитні M6GA1B D0024
Guess Jeans джинси straight чоловічі
2899 грн
5689 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans M6RA1B D002F
Джинси Guess Jeans
2899 грн
5689 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинси Guess Jeans чоловічі M5RA1B D5M52
Джинси Guess Jeans
2599 грн
5389 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси straight чоловічі темно-сині M5YA1B D6367
Guess Jeans джинси straight чоловічі
2799 грн
5689 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess Jeans джинси skinny чоловічі темно-сині
Guess Jeans джинси skinny чоловічі
2399 грн
4559 грн