Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Fred Perry

Бавовняний лонгслів Fred Perry колір білий G3636

-20% з кодом SALE*
4899 грн
Колір: білий
Бавовняний лонгслів Fred Perry колір білий G3636
Бавовняний лонгслів Fred Perry колір синій G3636
Бавовняний лонгслів Fred Perry колір чорний G3636
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

-20% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У додатку - більші знижки на розпродаж!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Бавовняний лонгслів Fred Perry

Лонгслів з колекції Fred Perry виконана з тонкого еластичного трикотажу. Модель з надзвичайно комфортного бавовняного матеріалу.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Коротка застібка на ґудзики сприяє ефективній вентиляції та легкому одяганню/зніманню.
- Модель з м'яким коміром.
- Рукава оброблені зручною еластичною гумкою.
- На грудях вишитий логотип бренду.
- Довжина рукава: 64,5 cm.
- Довжина: 66 cm.
- Ширина під пахвами: 47,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 38.
Інформація про товар
Код виробника
G3636
Колір
білий
Бренд
Fred Perry
ID Товару
9BYA-BUD084_00X
Склад
100% Бавовна
Крій
Декольте:
з комірцем, із застібкою
Крій:
regular fit
Розміри
Зріст моделі - 179 см, розмір товару, представленого на моделі - 36
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-37%
Ще -10% з кодом SALE*
Лонгслів Rag & Bone колір білий RE0C25FP3LW
Лонгслів Rag & Bone
5399 грн
8599 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Rag & Bone жіночий колір білий WCC23ST082C782
Лонгслів Rag & Bone
4399 грн
7099 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton колір білий 30YSD109W
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton
659 грн
1209 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів American Vintage колір білий SON02HG
Бавовняний лонгслів American Vintage
1799 грн
2699 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Dkny колір білий DP5T1117
Бавовняний лонгслів Dkny
1399 грн
2399 грн
Guess Jeans лонгслів жіночий бавовняний з еластаном білий W6YP14 K3821
Guess Jeans лонгслів жіночий бавовняний з еластаном
2489 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Pepe Jeans FIORE LS колір білий PL505947
Бавовняний лонгслів Pepe Jeans FIORE LS
999 грн
1999 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Pepe Jeans жіночий колір білий
Лонгслів Pepe Jeans
839 грн
1299 грн
-39%
Ще -10% з кодом SALE*
Лонгслів Answear.LAB колір білий
Лонгслів Answear.LAB
609 грн
1009 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів women'secret колір білий 3272290
Лонгслів women'secret
579 грн
909 грн
-29%
Ще -10% з кодом SALE*
Лонгслів Answear.LAB колір білий
Лонгслів Answear.LAB
1059 грн
1499 грн
-52%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Guess Jeans колір чорний W4BP41 J1314
Лонгслів Guess Jeans
1289 грн
2689 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton колір білий 3GA8E16G0
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton
929 грн
1399 грн
-58%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Armani Exchange колір білий XW001353 AF17173
Лонгслів Armani Exchange
1699 грн
4079 грн
-30% з кодом SALE*
Morgan боді жіноче біле TOBY
Morgan боді жіноче
1899 грн
-20% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів MAX&Co. MCOELLENI колір білий 2616971021200
Бавовняний лонгслів MAX&Co. MCOELLENI
4589 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Barbour жіночий колір білий оголена спина
Лонгслів Barbour
2299 грн
3299 грн
-19%
Ще -5% з кодом SALE*
Hummel лонгслів для йоги жіночий з ліоцелем білий 230449
Hummel лонгслів для йоги жіночий з ліоцелем
1129 грн
1399 грн
-20% з кодом SALE*
Лонгслів Guess NEW CARRIE колір білий O5RI00 KBBU1
Лонгслів Guess NEW CARRIE
1859 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
American Vintage лонгслів жіночий бавовняний білий GIX02C
American Vintage лонгслів жіночий бавовняний
2689 грн
3999 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Guess Jeans колір білий W6RI17 J1314
Лонгслів Guess Jeans
1129 грн
2259 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Dkny жіночий колір білий DP4T9979
Лонгслів Dkny
1339 грн
2699 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Guess колір білий W5YI26 J1314
Лонгслів Guess
1499 грн
2989 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів American Vintage колір сірий MAS02DH24
Бавовняний лонгслів American Vintage
1799 грн
2599 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів G-Star колір сірий D26611-D601
Бавовняний лонгслів G-Star
1129 грн
1699 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Guess Jeans колір чорний W5BZ09 KBBU1
Лонгслів Guess Jeans
1239 грн
2259 грн
Болеро adidas Originals Sunset Rythms колір білий півгольф HZ1008
Болеро adidas Originals Sunset Rythms
3199 грн
U.S. Polo Assn. лонгслів жіночий бавовняний Stripe LS білий WUP1067
U.S. Polo Assn. лонгслів жіночий бавовняний Stripe LS
1899 грн
-48%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір білий 508301452145
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
1799 грн
3499 грн
Відкрий товари Fred Perry
-20% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Fred Perry колір синій G3636
Бавовняний лонгслів Fred Perry
4899 грн
-20% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Fred Perry колір чорний G3636
Бавовняний лонгслів Fred Perry
4899 грн
Fred Perry поло-светр жіночий з вовною чорний
Fred Perry поло-светр жіночий з вовною
6799 грн
Бавовняне поло Fred Perry колір чорний G2170
Бавовняне поло Fred Perry
4899 грн
Fred Perry поло жіноче бавовняне чорне G3600
Fred Perry поло жіноче бавовняне
4499 грн
Fred Perry поло жіноче бавовняне бордо G3600
Fred Perry поло жіноче бавовняне
4499 грн
Fred Perry поло жіноче бавовняне темно-синє G3600
Fred Perry поло жіноче бавовняне
4499 грн
Бавовняне поло Fred Perry G6000
Бавовняне поло Fred Perry
4499 грн
Бавовняне поло Fred Perry колір бежевий G6000
Бавовняне поло Fred Perry
4499 грн