Путівник клієнта

Доставка

Оплата

Сплата митних зборів

Повернення товару

ДОСТАВКА

Увага! В умовах воєнного стану ANSWEAR.ua не може гарантувати термінів доставки. Стандартний термін доставки складає - 6 днів робочих. Запевняємо, що у разі неможливості доставки, всі кошти за замовлення у повному обсязі буде повернено на ваш рахунок.

Вартість доставки у відділення Нової Пошти - 79 грн.

Доставка замовлень БЕЗКОШТОВНА при покупці на суму понад 1300 грн.

Доставка усіх замовлень здійснюється міжнародною поштово-логістичною компанією Міст Експрес. Після прибуття замовлення в Україну, посилка передається компанії Нова Пошта на доставку у її відділення.

Огляд товару і відмова від посилки згідно з діючими правилами Нової Пошти.

У гору

ОПЛАТА

Увага! В умовах воєнного стану замовлення на ANSWEAR.ua можливі лише за передоплатою. Запевняємо, що у разі неможливості доставки посилки, всі кошти у повному обсязі будуть повернені на ваш рахунок. 

Оплата здійснюється банківськими картками Visa, Mastercard, Maestro або електронними гаманцями GooglePay або ApplePay.

Розмір комісії - відповідно до тарифів Вашого банку. Увага, під час онлайн-оплати деякі банки можуть знімати додаткову комісію за конвертацію валюти з вашої картки!

Якщо вашим банком є ПриватБанк, переконайтесь в банку, що Ви надали згоду на здійснення транзакцій за межами України.

Платіжний онлайн операції на ANSWEAR.ua обслуговує сертифікований оператор інтернет-транзакцій PayU. 

Банківськи картки, видані російськими банками Sberbank, VTB, Gazprombank, Alfa Bank, Promsvyzbank, Otkritie bank, Russian Agricultural Bank, Novikombank, Bank Rossiya, Sovcombank, VEB Bank for development, Bank of Russia, Russian Direct Investment fund не обслуговуються європейським сертифікованим оператором інтернет-транзакцій PayU.

У гору

СПЛАТА МИТНИХ ЗБОРІВ

Якщо Ви вибрали товар(и), вартість якого(их) перевищує 150€, відповідно до законодавства України, Ви повинні сплатити:

Податок на додану вартість (ПДВ) і митний збір, які розраховуються Державною митною службою України в день ввезення посилки на територію країни в гривнях за курсом НБУ по наступною формулою: (Вартість товару - 150€ + Митний збір (Вартість товару - 150€) * 10%) * 20%. 

Приклад

Вартість посилки 170€

Приклад підрахунку митних платежів

Митний збір: (170-150) * 10% = 2,00€
ПДВ: (170-150+2)*20% = 4,40€

Всього – 6,40€ податку

Зверніть увагу, що відправлення замовлень здійснюється виключно кур'єром Meest Express з подальшою передачею посилки до відділення Нової Пошти.

У день прибуття посилки в Україну Ви отримаєте повідомлення СМС чи Вайбер від перевізника Meest Express на номер телефону, вказаний Вами при оформленні замовлення. У повідомленні буде вказано суму мита та посилання до його сплати (у національній валюті). Після факту отримання Державною митною службою України сплаченого мита, посилка продовжить свій шлях до віддалення Нової Пошти.

У гору

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Придбаний в магазині  answear.ua товар ви завжди можете повернути протягом 30 календарних днів з моменту отримання посилки*, за умови, якщо він не був у вжитку, а його оригінальна упаковка (безпосередньо та, в якій ви отримали сам товар – це коробка від взуття чи пакет від одягу, аксесуарів) товарний вигляд і споживчі властивості (етикетки, ярлики, що містять характеристики товару) збережені.

*Згідно з Додатком N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172, поверненню НЕ підлягають:

 • пухо-пір’яні вироби (згідно із рішенням магазину ANSWEAR.ua дозволено повертати куртки та пальто із пухо-пір’яним наповненням);
 • рукавиці;
 • тканини;
 • білизна натільна, а саме: труси, бюстгалтери і купальники (чоловічі плавки), боді, сліпи, піжами, нічні сорочки, майки (що трактуються як натільна нижня білизна), кальсони;
 • панчішно-шкарпеткові вироби;
 • товари в аерозольній упаковці
 • маски
 • ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

ВАЖЛИВО: Відповідно до «Закону України про захист прав споживача», нижня білизна і купальники входять до переліку товарів належної якості і не підлягають обміну або поверненню, за умови, що на них не виявлено браку. В такому випадку скарга розглядається відповідно до наданих фотодоказів.

Щоб повернути товар, будь ласка, виконайте наступні дії:

1. Акуратно запакуйте ТОВАР в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті). Під оригінальною упаковкою маємо на увазі коробку від взуття, пакет від одягу чи аксесуарів, в якій цей товар було отримано) ВАЖЛИВО! ОРИГІНАЛЬНА УПАКОВКА ПОВИННА БУТИ без пошкоджень (без скотчу, написів, наклейок та інших елементів, які можуть зіпсувати товарний вигляд, частиною якого є і упаковка).

2. Будь ласка, уважно заповніть заяву про повернення товару, яку Ви знайдете разом із отриманим замовленням; а) в таблиці поруч із назвою товару в графі «Кількість» вкажіть кількість товару і код причини повернення; б) заповніть таблицю з Вашими персональними даними і реквізитами для повернення Вам грошових коштів, переконайтесь, що дані, а особливо номер банківської карти, введені коректно; в) поставте особистий підпис.

3. Зверніться в:

    3.1.  Найближче відділення УДППЗ “УКРПОШТА” і відправте товар разом із заповненим бланком і розрахунковим чеком (який Ви отримали разом із товаром) простим поштовим відправленням ( НЕ ПІСЛЯПЛАТОЮ) за адресою: А/С ANSWEAR, ВУЛ. СЛОВАЦЬКОГО 1, ЛЬВІВ, 79000, УКРАЇНА.

Зверніть увагу! Вартість відправлення посилки оплачує Відправник. У разі відправки повернення за допомогою відділень "Укрпошта", ми компенсуємо вартість відправки, якщо Ви вкладете в посилку чек про оплату УДППЗ «Укрпошта».

     3.2. або в будь-яке відділення Нової Пошти. Вкажіть, будь ласка, дані отримувача: я 

 • отримувач > РОСАН (ПОВЕРНЕННЯ);
 • адреса отримувача > М. ЛЬВІВ, НОВА ПОШТА, ВІДДІЛЕННЯ  №3 (ВУЛ. УГОРСЬКА, 22);
 • телефон > +38 (050) 430 1 430.

Увага! У разі відправки повернення через відділення Нова Пошта - вартість відправки не компенсується.

Зверніть увагу! У разі повернення товарів, при купівлі яких вами були оплачені митні збори / податки державі, дані платежі, а саме сума митного збору (податку), поверненню не підлягає. Більше про мита тут

Повернення коштів відбувається протягом 21 робочих днів з моменту успішного прийняття посилки на самому складі повернення (не плутати із доставкою на поштові відділення) після проходження експертизи товару (яке орієнтовно займає від 3-х до 5-ти робочих днів). Про повне прийняття фахівцями складу вашого повернення, ви будете повідомлені спеціальним листом на електронну адресу, зазначену вами в замовленні, по якому здійснюється повернення.

У гору

Якщо у Вас виникли питання, Ви завжди зможете зв'язатися з нами в месенджері нашого Facebook акаунту, в Instagram або ж за телефоном 0 (800) 214 234 (Безкоштовна гаряча лінія, щодня, з 8:00 до 20:00).