2GETHER = BETTER

ПРАВИЛА ПРОГРАМУ «2GETHER = BETTER»

1. ГОЛОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Ці правила визначають правила програми "2GETHER = BETTER", що має місце в Інтернет-магазині Answear.ua Акціонерного Товариства Answear.com. Дефініції, що використовуються в цих правилах, мають наступне значення:

a) Oрганізатор - АТ ANSWEAR.COM (ANSWEAR.COM S.A.), адреса: 31-564, м. Краків, ал. Покою, 18, зареєстроване в Реєстрі підприємців Державного судового реєстру РП, який веде Районний суд Кракова-Середмістя м. Краків, XI Господарський відділ, під номером KRS 0000816066, код REGON: 122515020, ІПН: 6793080390, статутний фонд 867 245,25 пол. злотих (сплачено);

b) Нижче наведені правила – Правила програму "2GETHER = BETTER";

c) Програма – акційна програма "2GETHER = BETTER", організована за правилам, наведеними нижче;

d) Інтернет-магазин – інтернет-магазин www.answear.ua ;

e) Клієнт – Клієнт інтернет-магазину Answear.ua;

f) Рекомендючий - Клієнт інтернет-магазину, який рекомендує робити покупки в Інтернет-магазині на умовах, визначених цими Загальними положеннями та умовами,

g) Друг - особа, якій Рекомендуючий радить робити покупки в Інтернет-магазині,

h) Промокод - право на отримання знижки на товари без знижки, пропоновані в Інтернет-магазині, на умовах, визначених цими Загальними положеннями та умовами.

2. ПРАВИЛА УЧАСТІ У ПРОГРАМІ «2GETHER = BETTER»

2.1 Учасником програми "2GETHER = BETTER" може бути будь-який клієнт, зареєстрований в Інтернет-магазині, який ознайомився з цими Загальними положеннями та умовами.

2.2 Рекомендуюча особа зобов'язана ознайомитись із Загальними положеннями та умовами до участі в акції "2GETHER = BETTER".

2.3 В рамках Акції Організатор надає в обліковому записі (Акаунті) Клієнта в Інтернет-магазині посилання на спеціальну сторінку Інтернет-магазину, яке скопіювавши Клієнт може надіслати Другові.

2.4 Якщо Друг створить свій Акаунт в Інтернет-магазині за отриманим посиланням, він/вона отримає одноразовий промо-код від Організатора, який дає змогу знизити ціни на товари з «чорними цінниками» в Інтернет-магазині на -25%.

2.5 Якщо Друг після реєстрації рахунку відповідно до пункту 2.4 вище придбає товари в Інтернет-магазині, а замовлення отримає статус "Надіслано клієнту", Рекомендуюча особа також отримає одноразовий промо-код від Організатора, який дає змогу знизити ціни на товари з «чорними цінниками» в Інтернет-магазині на -25%.

2.6 Те саме посилання Рекомендуючий може надіслати необмеженій кількості Друзів.

2.7 Знижка, охоплена промо-кодом, не поєднуваться з іншими знижками та акціями в Інтернет-магазині.

2.8 Як Рекомендуюча особа, так і Друг можуть використовувати промо-код протягом 30 днів з моменту отримання промо-коду.

3. ТРИВАЛІСТЬ ДІЇ ПРОГРАМИ

3.1 Організатор може вирішити припинити Акцію в будь-який час протягом її дії. Клієнти, які отримали промо-код до закінчення Акції, можуть використати їх в Інтернет-магазині протягом терміну їх дії.

3.2 Організатор зобов'язаний повідомити Клієнтів про закінчення Акції на веб-сайті Інтернет-магазину або електронною поштою, текстовим повідомленням або іншим повідомленням, на власний розсуд Answear.ua.

3.3 Закінчення Акції не дає Клієнтам права пред'являти претензії до Організатора.

3.4 Клієнт втрачає право брати участь в Акції у разі порушення Умов використання Інтернет-магазину або будь-якого зловживання, пов’язаного з участю в Акції.

3.5 Організатор має право вносити зміни до Загальних положень та умов з наступних важливих причин:

a) запобігати зловживанням та забезпечувати безпеку Акційної програми,

b) зміни законодавчих норм з урахуванням судових рішень адміністративних рішень,

c) намір запровадити більш сприятливі умови для Акції.

Зміни до Загальних положень та умов відбудуться після попереднього повідомлення Клієнтів на веб-сайті Інтернет-магазину або електронною поштою, принаймні за 7 днів до запланованої дати набрання чинності оновленими Правилами програму.

4. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ. ПРОЦЕДУРА СКАРГИ

4.1 Клієнт має право подати скаргу у зв'язку з участю в Акції, якщо Організатор порушує виконання своїх зобов'язань згідно з вижче приведеними Правилами. Скарга повинна бути подана протягом 14 днів з моменту виникнення обставин, що обґрунтовують її подання. Скаргу слід надсилати поштою, кур’єром або електронною поштою на адресу ok@answear.ua  із анотацією: Cкаргf на акційний програм „2GETHER = BETTER”

4.2 У питаннях, не передбачених Загальними положеннями та умовами, застосовуються відповідні законодавчі положення.

4.3 Будь-які суперечки, що виникають у зв'язку із застосуванням Загальних положень та умов, будуть вирішуватися компетентним судом відповідно до загальноприйнятих положень.

4.4 Зміст вижче наведених Правил доступний є на веб-сайті Інтернет-магазину.