Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton шорти чоловічі лляні білі regular waist 4AGH59548

-16%
1999 грн
2399 грн
Колір: білий
United Colors of Benetton шорти чоловічі лляні білі regular waist 4AGH59548
United Colors of Benetton Шорти чоловічі лляні бежеві 4AGH59548
United Colors of Benetton шорти чоловічі лляні чорні regular waist 4AGH59548
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Білі шорти United Colors of Benetton – лляна легкість та свобода для літа

Чоловічі лляні шорти United Colors of Benetton – це універсальний елемент літнього гардеробу, який забезпечує неперевершену повітропроникність та комфорт під час носіння. Вони чудово вписуються в невимушені, повсякденні та пляжні образи, ідеально підходять для відпочинку в теплі дні.

Ключові особливості чоловічих шортів United Colors of Benetton зі звичайною посадкою

  • Ці повсякденні шорти є чудовим вибором для літніх, невимушених поєднань
  • Крій regular fit забезпечує свободу рухів та комфортне носіння протягом усього дня
  • Звичайна посадка дозволяє комфортно сидіти на талії, без тиску
  • Універсальний стиль бохо, кежуал і пляжний, ідеальний для теплих днів та відпустки
  • Модель чудово підійде під час літніх прогулянок та відпочинку біля води
  • Практична застібка на блискавку та ґудзик спрощує надягання та припасування шортів
  • Функціональні кишені бічні та задні дозволяють зберігати дрібні предмети
  • Легка та дихаюча тканина сприяє підтримці теплового комфорту в спекотні дні
  • Однотонний візерунок матеріалу дозволяє легко поєднувати з різними елементами гардеробу
  • Відсутність підкладки забезпечує легкість та повітропроникність, ідеальні для спеки
Характеристики товару
Застібка
на блискавці, на ґудзик
Еластичність
нееластичний матеріал
Підкладка
без підкладки
Інформація про товар
Код виробника
4AGH59548
Колір
білий
Бренд
United Colors of Benetton
Виробник

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID Товару
PPYH-SZM09T_00X
Матеріал
Весь виріб:
100% Льон
Крій
Посадка:
звичайна (regular waist)
Крій:
regular fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
46
Ширина в поясі:
40 см
Висота талії:
29 см
Ширина в стегнах:
53 см
Довжина штанини по зовнішній стороні:
49 см
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти United Colors of Benetton чоловічі колір білий
Шорти United Colors of Benetton
1699 грн
2199 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange шорти чоловічі з льоном білі regular waist 8NZS67 ZNFNZ
Armani Exchange шорти чоловічі з льоном
4099 грн
8999 грн
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти adidas Originals Ergo Shorts Pro колір білий JN0781
Шорти adidas Originals Ergo Shorts Pro
1699 грн
2999 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess шорти чоловічі з льоном білі regular waist F6GD01 WN202
Guess шорти чоловічі з льоном
1699 грн
3689 грн
Шорти для тренувань adidas Performance Entrada26 колір білий JZ2516
Шорти для тренувань adidas Performance Entrada26
839 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld Jeans трикотажні шорти чоловічі бавовняні білі A2M10166
Karl Lagerfeld Jeans трикотажні шорти чоловічі бавовняні
2199 грн
4099 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Michael Kors шорти чоловічі білі CS5304ZDR2
Michael Kors шорти чоловічі
2899 грн
4499 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Lacoste шорти чоловічі Lacoste Shorts GH353T 031 білі regular waist
Lacoste шорти чоловічі Lacoste Shorts GH353T 031
2299 грн
3199 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти Fila Lochristi колір білий FAM0918
Шорти Fila Lochristi
1399 грн
2499 грн
Polo Ralph Lauren шорти чоловічі з бавовною білі regular waist 710B19234
Polo Ralph Lauren шорти чоловічі з бавовною
6699 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO трикотажні шорти чоловічі бавовняні Dayono білі high waist 50530696
HUGO трикотажні шорти чоловічі бавовняні Dayono
2299 грн
3399 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти HUGO чоловічі колір бежевий
Шорти HUGO
2179 грн
4199 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Lacoste трикотажні шорти чоловічі бавовняні білі GH1903
Lacoste трикотажні шорти чоловічі бавовняні
3099 грн
4699 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти 47 brand MLB New York Yankees колір білий BB017PMXYEX657795WW
Шорти 47 brand MLB New York Yankees
1129 грн
1799 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти для тренувань Reebok Classic Basketball колір білий
Шорти для тренувань Reebok Classic Basketball
1699 грн
2199 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти з домішкою льону Lindbergh колір бежевий 30-505020
Шорти з домішкою льону Lindbergh
2199 грн
3299 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Lacoste шорти чоловічі білі regular waist GH0203
Lacoste шорти чоловічі
2999 грн
4499 грн
Polo Ralph Lauren трикотажні шорти чоловічі з бавовною Wimbledon білі regular waist 710B28849
Polo Ralph Lauren трикотажні шорти чоловічі з бавовною Wimbledon
2799 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Lacoste шорти чоловічі білі regular waist GH9961
Lacoste шорти чоловічі
2899 грн
4299 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Green шорти чоловічі білі regular waist 50558883
BOSS Green шорти чоловічі
4499 грн
6299 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Fusalp шорти чоловічі бавовняні SUAUNO SHIBO білі J2513
Fusalp шорти чоловічі бавовняні SUAUNO SHIBO
8699 грн
12499 грн
Шорти adidas Originals OG Camo Short колір білий KD6260
Шорти adidas Originals OG Camo Short
3199 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren шорти чоловічі бавовняні Wimbledon білі regular waist 710B16062
Polo Ralph Lauren шорти чоловічі бавовняні Wimbledon
5699 грн
8099 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти BOSS Green BOSS X PORSCHE колір білий 50559983
Шорти BOSS Green BOSS X PORSCHE
5999 грн
8399 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти Karl Kani колір білий PD00005314
Шорти Karl Kani
799 грн
1399 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Kenzo шорти чоловічі бавовняні білі FG55SH5089JS
Kenzo шорти чоловічі бавовняні
11999 грн
15099 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Lacoste шорти чоловічі з льоном білі GH0373
Lacoste шорти чоловічі з льоном
3699 грн
5099 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS Green спортивні шорти чоловічі SH_TOC Game 8 Inch білі regular waist 50561530
BOSS Green спортивні шорти чоловічі SH_TOC Game 8 Inch
5499 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти Guess чоловічі колір білий
Шорти Guess
1799 грн
2889 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas шорти чоловічі Z.N.E білі regular waist KD8489
adidas шорти чоловічі Z.N.E
1999 грн
2499 грн
Відкрий товари United Colors of Benetton
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти United Colors of Benetton чоловічі колір білий
Шорти United Colors of Benetton
1699 грн
2199 грн
-25% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні коричневі regular waist 4FHKU901H
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні
2299 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі лляні чорні regular waist 4AGH59548
United Colors of Benetton шорти чоловічі лляні
1399 грн
2999 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні бежеві regular waist 4QEZU901D
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні
1799 грн
2699 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Лляні шорти United Colors of Benetton колір синій 43B3U9010
Лляні шорти United Colors of Benetton
1399 грн
3199 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні бежеві regular waist
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні
1699 грн
2299 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі з льоном бежеві 4YQSU901I
United Colors of Benetton шорти чоловічі з льоном
2499 грн
3599 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти чоловічі бавовняні чорні regular waist 342ZU900X
United Colors of Benetton трикотажні шорти чоловічі бавовняні
1799 грн
2499 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти United Colors of Benetton колір зелений 462SU9011
Шорти United Colors of Benetton
1179 грн
2399 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти United Colors of Benetton чоловічі колір білий 4UN459548
Шорти United Colors of Benetton
1599 грн
2199 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні чорні regular waist 44Y0U901G
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні
1899 грн
2299 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти чоловічі бавовняні сірі 342ZU900X
United Colors of Benetton трикотажні шорти чоловічі бавовняні
1799 грн
2499 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти chino чоловічі бавовняні бежеві regular waist 4W3LU9014
United Colors of Benetton шорти chino чоловічі бавовняні
1299 грн
1899 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти United Colors of Benetton колір коричневий 462SU9011
Шорти United Colors of Benetton
1179 грн
2699 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти чоловічі бавовняні темно-сині 342ZU900X
United Colors of Benetton трикотажні шорти чоловічі бавовняні
1799 грн
2499 грн
-25% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні темно-сині regular waist 4FHKU901H
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні
2299 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти United Colors of Benetton чоловічі колір синій
Шорти United Colors of Benetton
1599 грн
2199 грн
-25% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні зелені regular waist 4FHKU901H
United Colors of Benetton шорти чоловічі бавовняні
2299 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти чоловічі бавовняні фіолетові regular waist 342ZU900X
United Colors of Benetton трикотажні шорти чоловічі бавовняні
1699 грн
2499 грн
-25% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі джинсові блакитні regular waist 4MCPU901J
United Colors of Benetton шорти чоловічі джинсові
2699 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton Шорти чоловічі лляні бежеві 4AGH59548
United Colors of Benetton Шорти чоловічі лляні
2599 грн
3599 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чіно чоловічі бавовняні зелені 4W3LU9014
United Colors of Benetton шорти чіно чоловічі бавовняні
1499 грн
1899 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти United Colors of Benetton колір зелений 4HKQU9012
Шорти United Colors of Benetton
1289 грн
2999 грн
-57%
Шорти United Colors of Benetton колір чорний 4HKQU9012
Шорти United Colors of Benetton
1289 грн
2999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти United Colors of Benetton колір фіолетовий 462SU9011
Шорти United Colors of Benetton
1179 грн
2399 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі з додаванням льону темно-сині regular waist 4E1XU901K
United Colors of Benetton шорти чоловічі з додаванням льону
1899 грн
2699 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти чоловічі лляні темно-сині regular waist 4AGHU900Z
United Colors of Benetton шорти чоловічі лляні
2499 грн
3599 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти United Colors of Benetton чоловічі колір чорний
Шорти United Colors of Benetton
1699 грн
2199 грн
-25% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти cargo чоловічі бавовняні бежеві regular waist 44Y0U9013
United Colors of Benetton шорти cargo чоловічі бавовняні
2699 грн
United Colors of Benetton шорти чоловічі з льоном
2499 грн
3599 грн