Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

MICHAEL Michael Kors
2.0

Сумочка MICHAEL Michael Kors колір рожевий 32R6S2RC0B

-27%Ще -10% з кодом SALE*
7799 грн
10799 грн
Колір: рожевий
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір рожевий 32R6S2RC0B
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір чорний 32R6S2RC0B
Один розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка більше -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Сумочка MICHAEL Michael Kors

Маленька сумочка з колекції MICHAEL Michael Kors. Застібна модель виготовлена зі штучної шкіри.
- Клапан застібається на кнопку.
- Не розрахована на формат А4.
- Внутрішня накладна кишеня дозволяє легко та безпечно зберігати телефон або інші дрібні предмети.
- На задній частині є накладна кишеня для безпечного зберігання дрібних предметів.
- Модель з підкладкою.
- Має ручку та знімний регульований ремінь.
- Додається текстильний мішок, який захищає товар від пилу.
- Мінімальна довжина ременя: 111 cm.
- Максимальна довжина ременя: 123 cm.
- Довжина ручки: 19 cm.
- Глибина: 7 cm.
- Висота: 12 cm.
- Ширина біля основи: 20 cm.
Характеристики товару
Ремінь
знімний ремінь
Розмір сумочки
не вміщує А4
Інформація про товар
Код виробника
32R6S2RC0B
Колір
рожевий
Бренд
MICHAEL Michael Kors
ID Товару
PPY2-TOD18J_34X
Склад
Синтетичний матеріал
Схожі товари
MICHAEL Michael Kors сумочка жіноча шкіряна рожева 32F5GJ6C5L
MICHAEL Michael Kors сумочка жіноча шкіряна
7699 грн
-48%
Ще -10% з кодом SALE*
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір рожевий 38S3GJ4L9U
Сумочка MICHAEL Michael Kors
8499 грн
16499 грн
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна рожева 32F5GNXC0L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна
8299 грн
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча рожева 30T6GNXS1L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча
11699 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Aldo сумка крос-боді жіноча VYVIANA рожева 14337021
Aldo сумка крос-боді жіноча VYVIANA
1759 грн
2719 грн
-57%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Guess DARYNA колір рожевий HWVG94 93120
Сумочка Guess DARYNA
2699 грн
6359 грн
-59%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Guess CERELIA колір рожевий HWBG96 45190
Сумочка Guess CERELIA
2799 грн
6959 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри рожева VBS5A806
Valentino Bags сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри
4599 грн
6299 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Guess MERIDIAN колір чорний HWBG69 74140
Сумочка Guess MERIDIAN
3989 грн
6959 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Juicy Couture сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри KIMBERLY PU рожева BEJQL8803WVP
Juicy Couture сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри KIMBERLY PU
2999 грн
4099 грн
-33%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB сумка крос-боді жіноча шкіряна рожева
Answear.LAB сумка крос-боді жіноча шкіряна
839 грн
1259 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Aldo ALAYACHARM колір рожевий 14241179
Сумочка Aldo ALAYACHARM
2599 грн
3389 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри рожева VBS7B303
Valentino Bags сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри
4599 грн
6299 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess сумочка жіноча ARNELA рожева HWNY97 23740
Guess сумочка жіноча ARNELA
4179 грн
7489 грн
Kurt Geiger London сумка крос-боді жіноча Micro Kensington рожева 5588698999
Kurt Geiger London сумка крос-боді жіноча Micro Kensington
3999 грн
-58%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Guess KEANDRA колір рожевий HWPL93 23200
Сумочка Guess KEANDRA
2299 грн
5499 грн
-20% з кодом SALE*
adidas сумка жіноча рожева KC6812
adidas сумка жіноча
949 грн
-53%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Emporio Armani колір рожевий
Сумочка Emporio Armani
8990 грн
19479 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
U.S. Polo Assn. сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри Ceremony рожева BEUQC6456WVP
U.S. Polo Assn. сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри Ceremony
2279 грн
3499 грн
-48%
Ще -10% з кодом SALE*
Шкіряна сумочка Weekend Max Mara CUBICO колір рожевий 2615511174600
Шкіряна сумочка Weekend Max Mara CUBICO
12999 грн
24999 грн
-54%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Guess GIULLY колір рожевий HWQG87 48030
Сумочка Guess GIULLY
3599 грн
7989 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір рожевий VBS9BA09
Сумочка Valentino Bags
3499 грн
5899 грн
-23%
Ще -10% з кодом SALE*
AllSaints сумка крос-боді жіноча шкіряна рожева W546XD
AllSaints сумка крос-боді жіноча шкіряна
6099 грн
7999 грн
Coccinelle сумка-кейс жіноча шкіряна рожева E5.TFK.55.01.01
Coccinelle сумка-кейс жіноча шкіряна
10999 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Herschel Alberni 3 L колір рожевий 11654-02077-OS
Сумочка Herschel Alberni 3 L
1899 грн
2799 грн
Coccinelle сумка крос-боді жіноча шкіряна рожева E5 MN5 55 I1 01
Coccinelle сумка крос-боді жіноча шкіряна
7999 грн
Coccinelle сумка крос-боді жіноча шкіряна рожева E5 SSL 27 01 01
Coccinelle сумка крос-боді жіноча шкіряна
8499 грн
-28%
Ще -10% з кодом SALE*
Шкіряна сумочка Furla колір рожевий
Шкіряна сумочка Furla
13299 грн
18499 грн
-57%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Guess CIRCE колір помаранчевий HWBG96 42190
Сумочка Guess CIRCE
3199 грн
7489 грн
-10%
Ще -5% з кодом SALE*
Furla сумочка жіноча шкіряна Goccia S Shoulder Bag рожева WB01500 BX3353 4355S
Furla сумочка жіноча шкіряна Goccia S Shoulder Bag
11879 грн
13199 грн
Відкрий товари MICHAEL Michael Kors
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна рожева 32F5GNXC0L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна
8299 грн
-48%
Ще -10% з кодом SALE*
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір рожевий 38S3GJ4L9U
Сумочка MICHAEL Michael Kors
8499 грн
16499 грн
MICHAEL Michael Kors сумочка жіноча шкіряна рожева 32F5GJ6C5L
MICHAEL Michael Kors сумочка жіноча шкіряна
7699 грн
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча рожева 30T6GNXS1L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча
11699 грн
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна коричнева 32F5GNXC0L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна
8299 грн
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна Haddie зелена 32T6AX6C2L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна Haddie
12499 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors колір чорний 32R6SYTC6L
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors
6599 грн
9299 грн
-23%
Ще -10% з кодом SALE*
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді шкіряна чорна 32R6SJ6C5Y
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді шкіряна
6399 грн
8399 грн
-25%
Ще -10% з кодом SALE*
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри бежева 32S6GY5C5B
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри
6299 грн
8399 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors колір чорний 30T4SC7L3T
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors
7699 грн
13999 грн
MICHAEL Michael Kors жіноче Freddie бежеве 30T6GX4S2B
MICHAEL Michael Kors жіноче Freddie
12499 грн
-23%
Ще -10% з кодом SALE*
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна коричнева 32F5GJ6C7L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна
5199 грн
6799 грн
-36%
Ще -10% з кодом SALE*
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна чорна 30R6GY5S2L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна
8899 грн
13999 грн
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір коричневий 32R6G1WC1B
Сумочка MICHAEL Michael Kors
7199 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір чорний
Сумочка MICHAEL Michael Kors
8299 грн
12699 грн
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors колір чорний 32S5GYTC5L
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors
9299 грн
-32%
Ще -10% з кодом SALE*
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors колір чорний
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors
5699 грн
8399 грн
-35%
Ще -10% з кодом SALE*
MICHAEL Michael Kors сумочка жіноча зі штучної шкіри бежева 30S6G3PS2B
MICHAEL Michael Kors сумочка жіноча зі штучної шкіри
7599 грн
11799 грн
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча бежева 30T6GNXS1L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча
11699 грн
-35%
Ще -10% з кодом SALE*
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors колір чорний 30R6GQ6S2L
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors
7599 грн
11799 грн
-42%
Ще -10% з кодом SALE*
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір коричневий 30S5G9IS1B
Сумочка MICHAEL Michael Kors
8099 грн
13999 грн
-27%
Ще -10% з кодом SALE*
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча бежева 32S6GJ6W8B
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча
6999 грн
9699 грн
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір коричневий
Сумочка MICHAEL Michael Kors
5999 грн
-21%
Ще -10% з кодом SALE*
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча коричнева 32S6GJ6C5L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча
6599 грн
8399 грн
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри May коричнева 32T6GX5C1B
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча зі штучної шкіри May
7099 грн
-27%
Ще -10% з кодом SALE*
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна чорна 32S6GY5C5L
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна
6099 грн
8399 грн
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна Nolita бежева 30T6AY5L2U
MICHAEL Michael Kors сумка крос-боді жіноча шкіряна Nolita
20199 грн
-32%
Ще -10% з кодом SALE*
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір коричневий 30R5G2RL7B
Сумочка MICHAEL Michael Kors
8999 грн
13399 грн
-37%
Ще -10% з кодом SALE*
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors колір чорний 30T4GC7L3T
Шкіряна сумочка MICHAEL Michael Kors
7399 грн
11799 грн
-26%
Ще -10% з кодом SALE*
Сумочка MICHAEL Michael Kors колір чорний 32R5G5VC3B
Сумочка MICHAEL Michael Kors
7899 грн
10799 грн