Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Aeronautica Militare
5.0

Сорочка з льону Aeronautica Militareколір синій regular класичний комір CA1321UCT03089

7939 грн
Колір: темно-синій
Сорочка з льону Aeronautica Militare колір синій regular класичний комір CA1321UCT03089
Сорочка з льону Aeronautica Militare колір зелений regular класичний комір CA1321UCT03089
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Сорочка з льону Aeronautica Militare

Сорочка з колекції Aeronautica Militare виконана із тонкої нееластичної тканини. Модель з дихаючого лляного матеріалу.
Маркування розмірів даного бренду на етикетці вказано за італійською системою розмірів. Це означає, що якщо Ви замовите на сайті європейський розмір 34, то Вам доставлять товар, на етикетці якого буде вказано розмір 38 (італійський розмір). Якщо замовите європейський розмір S, то буде доставлений товар, на етикетці якого, відповідно, буде вказано розмір M (італійський розмір).

Будь ласка, ознайомтеся з даними розмірної таблиці, щоб вибрати правильний розмір.- Крій regular.
- Застібається на гудзики.
- Манжети на ґудзиках.
- Класичний м'який комір kent.
- На грудях вишитий логотип бренду.
- Обхват коміра: 45 cm.
- Довжина рукава: 63 cm.
- Довжина: 66 cm.
- Ширина під пахвами: 54 cm.
- Параметри вказані для розміру: M.
Характеристики товару
Тип коміра
класичний
Інформація про товар
Код виробника
CA1321UCT03089
Колір
темно-синій
Бренд
Aeronautica Militare
ID Товару
PPY2-KDM0HK_59X
Склад
100% Льон
Крій
Рукав:
довгий
Крій:
regular fit
Розміри
Зріст моделі - 188 см, розмір товару, представленого на моделі - M
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри на етикетці можуть відрізнятися від замовлених через використовуваний коефіцієнт перерахунку - для товарів цього бренду використовується оригінальна розмірна сітка виробника. Для впевненості, будь ласка, ознайомтеся з таблицею розмірів.

Схожі товари
A.P.C. сорочка чоловіча бавовняна темно-синя однотонна
A.P.C. сорочка чоловіча бавовняна
14499 грн
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка G-Star чоловіча slim класичний комір
Бавовняна сорочка G-Star
2369 грн
4499 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Mos Mosh сорочка чоловіча з бавовною Banks темно-синя 509550
Mos Mosh сорочка чоловіча з бавовною Banks
3199 грн
4499 грн
Joop! сорочка чоловіча з бавовною темно-синя однотонна 30103206
Joop! сорочка чоловіча з бавовною
6799 грн
-51%
Сорочка Medicine колір синій regular
Сорочка Medicine
969 грн
1999 грн
Polo Ralph Lauren сорочка чоловіча бавовняна темно-синя однотонна 710P04442
Polo Ralph Lauren сорочка чоловіча бавовняна
9899 грн
Joop! сорочка чоловіча віскозна темно-синя квіти 30104048
Joop! сорочка чоловіча віскозна
6299 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Вельветова сорочка Samsoe Samsoe SALIAM колір синій regular класичний комір M10000028
Вельветова сорочка Samsoe Samsoe SALIAM
2799 грн
4999 грн
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess сорочка чоловіча бавовняна темно-синя M6GP10 K3079
Guess сорочка чоловіча бавовняна
2399 грн
4589 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Paul Smith чоловіча колір синій slim класичний комір M1R-800P-P02609
Бавовняна сорочка Paul Smith
5999 грн
10599 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Marc O'Polo колір синій regular класичний комір 5000006546
Бавовняна сорочка Marc O'Polo
2299 грн
3399 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Quiksilver чоловіча колір синій regular класичний комір
Бавовняна сорочка Quiksilver
2299 грн
2799 грн
-15% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Fred Perry колір синій regular комір button-down M1737
Бавовняна сорочка Fred Perry
6799 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
CAT Footwear - Сорочка
CAT Footwear - Сорочка
2899 грн
3899 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Lindbergh сорочка чоловіча лляна темно-синя 30.203344A
Lindbergh сорочка чоловіча лляна
1759 грн
2699 грн
-60%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Armani Exchange колір синій regular класичний комір XM001149 AF16626
Бавовняна сорочка Armani Exchange
2999 грн
7649 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Dickies сорочка чоловіча джинсова темно-синя однотонна DK0A88PHRIN1
Dickies сорочка чоловіча джинсова
1999 грн
3299 грн
-16%
Ще -5% з кодом SALE*
Джинсова сорочка adidas Originals колір синій regular класичний комір KD0397
Джинсова сорочка adidas Originals
3849 грн
4599 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
HUGO чоловічий бавовняний Kenno темно-синій однотонний 50289499
HUGO чоловічий бавовняний Kenno
2179 грн
3899 грн
-15% з кодом SALE*
Сорочка Guess чоловіча колір синій regular класичний комір
Сорочка Guess
6959 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Samsoe Samsoe SALIAM чоловіча колір синій regular класичний комір M24300052
Бавовняна сорочка Samsoe Samsoe SALIAM
2699 грн
5499 грн
-16%
Ще -5% з кодом SALE*
HUGO сорочка чоловіча бавовняна Valerio темно-синя однотонна 50519812
HUGO сорочка чоловіча бавовняна Valerio
2499 грн
2999 грн
Polo Ralph Lauren сорочка чоловіча лляна темно-синя однотонна 710968915
Polo Ralph Lauren сорочка чоловіча лляна
8199 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo сорочка чоловіча темно-синя однотонна 5000012665
Marc O'Polo сорочка чоловіча
2699 грн
4099 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Armani Exchange сорочка чоловіча віскозна темно-синя XM002280 AF13235
Armani Exchange сорочка чоловіча віскозна
3799 грн
5299 грн
HUGO сорочка чоловіча бавовняна Ermo темно-синя 50566266
HUGO сорочка чоловіча бавовняна Ermo
4199 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка HUGO чоловіча колір синій relaxed
Бавовняна сорочка HUGO
2599 грн
5199 грн
-56%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка Bruuns Bazaar чоловіча колір синій regular класичний комір
Сорочка Bruuns Bazaar
2199 грн
4999 грн
-15% з кодом SALE*
Sisley сорочка чоловіча джинсова темно-синя однотонна 51WVSQ04V
Sisley сорочка чоловіча джинсова
3599 грн
Відкрий товари Aeronautica Militare
-15% з кодом SALE*
Сорочка з льону Aeronautica Militare колір зелений regular класичний комір CA1321UCT03089
Сорочка з льону Aeronautica Militare
7939 грн
Бавовняна сорочка Aeronautica Militare regular класичний комір CA1320UCT03532
Бавовняна сорочка Aeronautica Militare
5459 грн
-15% з кодом SALE*
Сорочка з льону Aeronautica Militare колір білий regular класичний комір CA1321UCT03089
Сорочка з льону Aeronautica Militare
7939 грн
-15% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Aeronautica Militare колір рожевий regular класичний комір CA1320UCT03532
Бавовняна сорочка Aeronautica Militare
5459 грн
-15% з кодом SALE*
Aeronautica Militare сорочка чоловіча бавовняна з еластаном бежева CA1326UCT03288
Aeronautica Militare сорочка чоловіча бавовняна з еластаном
7109 грн