Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Sea to Summit
5.0

Sea to Summit туристична подушка Aeros Premium Pillow фіолетова APILPREM.RG

-25% з кодом WEB*
2099 грн
Колір: фіолетовий
Sea to Summit туристична подушка Aeros Premium Pillow фіолетова APILPREM.RG
Sea to Summit туристична подушка Aeros Premium Pillow темно-синя APILPREM.RG
Один розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

-25% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У додатку - більші знижки на розпродаж!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Туристична подушка Sea to Summit Aeros Premium Pillow – фіолетова, легка та комфортна

Туристична подушка Sea to Summit Aeros Premium Pillow – це легкий та компактний елемент спорядження, який сприяє відновленню під час відпочинку на природі, незалежно від пози для сну. Виготовлена з міцного поліестеру з ламінатом TPU, з м'якою верхньою частиною, вона пропонує комфорт за мінімальної ваги. Ця модель ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт та ефективне використання простору в багажі під час подорожей.

Що відрізняє туристичну подушку Sea to Summit Aeros Premium Pillow?

  • Витривала конструкція з поліестеру та ламінату TPU сприяє довготривалому використанню
  • М'яка поверхня верхньої частини подушки сприяє комфортному відпочинку
  • Низька вага 79 г полегшує транспортування, не обтяжуючи додатково багаж
  • Компактні розміри у спакованому вигляді (o7 x 8,5 см) дозволяють заощадити місце
  • Ергономічна форма сприяє зручності, незалежно від бажаної пози для сну
  • Широкий клапан спрощує швидке надування та складання подушки
  • Односторонній вихід повітря в клапані запобігає його витоку
  • Універсальне призначення для ночівель та відпочинку в різноманітних умовах
Характеристики товару
Тип товару
дорожня подушка
Інформація про товар
Код виробника
APILPREM.RG
Колір виробника
Purple
Колір
фіолетовий
Бренд
Sea to Summit
ID Товару
MPYX-AKU00B_44X
Матеріал
Весь виріб:
100% Поліестер
Схожі товари
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit Lightweight Dry Bag 8L колір жовтий ASG012011.8L
Водонепроникний чохол Sea To Summit Lightweight Dry Bag 8L
649 грн
1049 грн
-25%
Ще -5% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 8 L колір помаранчевий
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 8 L
689 грн
929 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 5 L колір зелений
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 5 L
609 грн
839 грн
Sea to Summit мішок для багажу Ultra-Sil Garment Mesh Bag помаранчевий ATC022031
Sea to Summit мішок для багажу Ultra-Sil Garment Mesh Bag
1399 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit Detour срібний ACK0360112
Sea to Summit Detour
1049 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit набір туристичних столових приборів Frontier сірий ACK0340213
Sea to Summit набір туристичних столових приборів Frontier
1259 грн
Sea to Summit набір туристичного посуду Zestaw naczyń Horizon Dinnerware - 6 елементів сірий STS054802
Sea to Summit набір туристичного посуду Zestaw naczyń Horizon Dinnerware - 6 елементів
1399 грн
-42%
Ще -5% з кодом WEB*
Багажна сумка Sea To Summit Lightweight Stuff Sack ASG024031
Багажна сумка Sea To Summit Lightweight Stuff Sack
669 грн
1159 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit Camp Kitchen сірий ACK0220117
Sea to Summit Camp Kitchen
2099 грн
-25% з кодом WEB*
Чохол для обладнання Sea To Summit Ultra-Sil Peg and Utensil Bag колір сірий ABAG
Чохол для обладнання Sea To Summit Ultra-Sil Peg and Utensil Bag
429 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit туристична миска Kitchen Sink зелена STS044302
Sea to Summit туристична миска Kitchen Sink
1399 грн
-19%
Ще -5% з кодом WEB*
Косметичка Sea To Summit Ultra-Sil Hanging Toiletry Bag Large ATC023011
Косметичка Sea To Summit Ultra-Sil Hanging Toiletry Bag Large
1699 грн
2099 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 3 L колір сірий
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 3 L
529 грн
839 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit набір туристичного посуду Camp Dinnerware сірий STS054304
Sea to Summit набір туристичного посуду Camp Dinnerware
1049 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit туристичний кухоль Detour сірий ACK039031
Sea to Summit туристичний кухоль Detour
1049 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack блакитний ASG024031
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack
839 грн
Sea to Summit мішок для багажу Ultra-Sil Garment Mesh Bag блакитний ATC022031
Sea to Summit мішок для багажу Ultra-Sil Garment Mesh Bag
1699 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit Camp Kitchen Pot чорний ACKSCRUB
Sea to Summit Camp Kitchen Pot
429 грн
-15% з кодом WEB*
Ополоник Sea To Summit колір чорний ACK0220031.ONE
Ополоник Sea To Summit
429 грн
-15% з кодом WEB*
Лопатка Sea To Summit колір чорний ACK0220021.ONE
Лопатка Sea To Summit
329 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Dakine 20L колір чорний 10003456
Водонепроникний чохол Dakine 20L
1399 грн
1999 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag Set 13L колір сірий ASG012021.13L
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag Set 13L
779 грн
1259 грн
-25% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit 12 x 16,5 cm колір чорний
Водонепроникний чохол Sea To Summit 12 x 16,5 cm
1049 грн
-48%
Ще -5% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Dakine 20L 10003921
Водонепроникний чохол Dakine 20L
1029 грн
1999 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Туристична москітна сітка Sea To Summit Pyramid Net Double Double 240 x 170 x 130cm
Туристична москітна сітка Sea To Summit Pyramid Net Double
1199 грн
1799 грн
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack червоний ASG024031
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack
739 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Самонадувний килимок Sea To Summit Camp Mat SI Large 198 x 64 cm колір зелений
Самонадувний килимок Sea To Summit Camp Mat SI Large 198 x 64 cm
3399 грн
4899 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit вкладиш для спального мішка Reactor Lightweight сірий STS053203
Sea to Summit вкладиш для спального мішка Reactor Lightweight
2299 грн
Водонепроникний чохол Sea To Summit Lightweight Dry Bag 3 L колір зелений ASG012011
Водонепроникний чохол Sea To Summit Lightweight Dry Bag 3 L
739 грн
Відкрий товари Sea to Summit
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Набір посуду Sea To Summit Passage Dinnerware Set 1 Person колір червоний ACK0370511P
Набір посуду Sea To Summit Passage Dinnerware Set 1 Person
749 грн
1119 грн
-25% з кодом WEB*
Косметичка Sea To Summit колір сірий ATC0230.S
Косметичка Sea To Summit
1899 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit набір туристичного посуду Camp Dinnerware блакитний STS054304
Sea to Summit набір туристичного посуду Camp Dinnerware
1049 грн
-14%
Ще -5% з кодом WEB*
Косметичка Sea To Summit Ultra-Sil Hanging Toiletry Bag Large ATC023011
Косметичка Sea To Summit Ultra-Sil Hanging Toiletry Bag Large
1789 грн
2099 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Набір посуду Sea To Summit Passage Dinnerware Set 1 Person колір жовтий ACK0370511P
Набір посуду Sea To Summit Passage Dinnerware Set 1 Person
749 грн
1119 грн
Водонепроникний чохол для аптечки Sea To Summit 3 L колір помаранчевий
Водонепроникний чохол для аптечки Sea To Summit 3 L
1159 грн
-41%
Ще -5% з кодом WEB*
Багажна сумка Sea To Summit Lightweight Stuff Sack 13L колір червоний ASG024031
Багажна сумка Sea To Summit Lightweight Stuff Sack 13L
609 грн
1049 грн
Водонепроникний чохол для аптечки Sea To Summit 1 L колір червоний 1l
Водонепроникний чохол для аптечки Sea To Summit 1 L
949 грн
Sea to Summit туристична подушка Aeros Ultralight бежева STS045302
Sea to Summit туристична подушка Aeros Ultralight
1699 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Sea to Summit набір туристичного посуду Zestaw naczyń Horizon Dinnerware - 6 елементів зелений STS054802
Sea to Summit набір туристичного посуду Zestaw naczyń Horizon Dinnerware - 6 елементів
1009 грн
1399 грн
-19%
Ще -5% з кодом WEB*
Косметичка Sea To Summit Ultra-Sil Hanging Toiletry Bag Large ATC023011
Косметичка Sea To Summit Ultra-Sil Hanging Toiletry Bag Large
1699 грн
2099 грн
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 20 L колір зелений ASG012021
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 20 L
1599 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Тарілка Sea To Summit Passage Plate колір червоний ACK037021
Тарілка Sea To Summit Passage Plate
299 грн
479 грн
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack зелений ASG024031
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack
739 грн
-15% з кодом WEB*
Багажна сумка Sea To Summit Lightweight Stuff Sack 30L колір зелений ASG024031
Багажна сумка Sea To Summit Lightweight Stuff Sack 30L
1259 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 5 L колір жовтий
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 5 L
669 грн
949 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Самонадувний килимок Sea To Summit Camp Mat SI Large 198 x 64 cm колір зелений
Самонадувний килимок Sea To Summit Camp Mat SI Large 198 x 64 cm
3399 грн
4899 грн
-45%
Ще -5% з кодом WEB*
Набір посуду Sea To Summit Passage Dinnerware Set 2 Person ACK0370512P
Набір посуду Sea To Summit Passage Dinnerware Set 2 Person
1899 грн
3499 грн
-25% з кодом WEB*
Чохол для обладнання Sea To Summit Ultra-Sil Peg and Utensil Bag колір сірий ABAG
Чохол для обладнання Sea To Summit Ultra-Sil Peg and Utensil Bag
429 грн
-25% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 35 L колір жовтий ASG012021
Водонепроникний чохол Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 35 L
1799 грн
Вкладиш для спального мішка Sea To Summit Comfort Blend Rectangular ASL0320711
Вкладиш для спального мішка Sea To Summit Comfort Blend Rectangular
2099 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit S.I. Seat зелений AMSIDS
Sea to Summit S.I. Seat
1399 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack блакитний ASG024031
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack
839 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit Lightweight Dry Bag 5 L колір жовтий ASG012011
Водонепроникний чохол Sea To Summit Lightweight Dry Bag 5 L
489 грн
639 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Набір посуду Sea To Summit Passage колір жовтий ACK037051P.YL
Набір посуду Sea To Summit Passage
1289 грн
2099 грн
Sea to Summit набір туристичного посуду Zestaw naczyń Horizon Dinnerware - 6 елементів сірий STS054802
Sea to Summit набір туристичного посуду Zestaw naczyń Horizon Dinnerware - 6 елементів
1399 грн
-25% з кодом WEB*
Водонепроникний чохол Sea To Summit 12 x 16,5 cm колір чорний
Водонепроникний чохол Sea To Summit 12 x 16,5 cm
1049 грн
-15%
Ще -5% з кодом WEB*
Набір водонепроникних чохлів Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag Set 3-pack ASG012151
Набір водонепроникних чохлів Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag Set 3-pack
2199 грн
2599 грн
-15% з кодом WEB*
Sea to Summit набір туристичного посуду Camp Dinnerware помаранчевий STS054304
Sea to Summit набір туристичного посуду Camp Dinnerware
1049 грн
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack червоний ASG024031
Sea to Summit мішок для багажу Lightweight Stuff Sack
739 грн