Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій 5000012354

2999 грн
Колір: темно-синій
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Темно-синій лонгслів Marc O'Polo – класика та комфорт у повсякденних образах

Темно-синій лонгслів Marc O'Polo – це чоловіча футболка з довгим рукавом, яка забезпечує свободу рухів та приємна у носінні. Ця модель, виготовлена з бавовни, чудово доповнить образи в стилі кежуал та класичному стилі, стаючи основою для багатьох образів. Її універсальний характер робить її відповідним вибором для різних подій.

Чим вирізняється чоловічий бавовняний лонгслів Marc O'Polo?

  • Крій regular fit забезпечує свободу рухів, добре сидить по фігурі
  • 100% бавовна дозволяє шкірі дихати та приємна на дотик
  • Еластичний матеріал забезпечує прилягання до тіла, не обмежуючи рухів
  • Стиль кежуал та класичний робить модель відповідною для багатьох повсякденних образів
  • Круглий виріз горловини – це позачасове рішення, яке добре виглядає на шиї
  • Витончена вишивка додає виробу характеру, будучи стриманою деталлю
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
5000012354
Колір виробника
433
Колір
темно-синій
Бренд
Marc O'Polo
ID Товару
9BY2-BUMZY6_59X
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Крій
Декольте:
кругле
Тип рукава:
класичний
Крій:
regular fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
M
Довжина:
70 см
Довжина рукава:
68 см
Ширина під пахвами:
57 см
Зріст моделі - 189 см, розмір товару, представленого на моделі - M
Схожі товари
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій 5000009410
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний
1499 грн
2399 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір синій однотонний 620202755050
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
2399 грн
3699 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір синій однотонний 620502360160
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
3799 грн
5899 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів лаунж HUGO колір синій з принтом
Лонгслів лаунж HUGO
1299 грн
2599 грн
-14%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton лонгслів чоловічий з віскозою темно-синій 5TYEUQ075
United Colors of Benetton лонгслів чоловічий з віскозою
2299 грн
2699 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Armani Exchange чоловічий колір синій з принтом
Лонгслів Armani Exchange
1799 грн
3579 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
BOSS поло-светр чоловічий бавовняний Pado 30 темно-синій 50468392
BOSS поло-светр чоловічий бавовняний Pado 30
3889 грн
5099 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Polo Ralph Lauren - Лонгслів
Polo Ralph Lauren - Лонгслів
3399 грн
5699 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Поло BOSS H-Pittman 141 колір синій меланж 50531352
Поло BOSS H-Pittman 141
3199 грн
5499 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів лаунж HUGO Laze Longsleeve колір синій з принтом 50525229
Лонгслів лаунж HUGO Laze Longsleeve
1759 грн
2299 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів BOSS H-Peduzzi 06 колір синій 50549583
Бавовняний лонгслів BOSS H-Peduzzi 06
4099 грн
6299 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів BOSS Orange колір бежевий з аплікацією
Бавовняний лонгслів BOSS Orange
2199 грн
3399 грн
-14%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів HUGO колір синій з принтом
Бавовняний лонгслів HUGO
1789 грн
2099 грн
Drôle de Monsieur лонгслів чоловічий бавовняний Belissima темно-синій L-TS334-CO248
Drôle de Monsieur лонгслів чоловічий бавовняний Belissima
5199 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Karl Lagerfeld колір синій однотонний 554226.755022
Бавовняний лонгслів Karl Lagerfeld
2299 грн
4599 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Льняний лонгслів BARENA VENEZIA Camicia Pavan S колір синій однотонний CAU5071.3144
Льняний лонгслів BARENA VENEZIA Camicia Pavan S
6799 грн
11199 грн
-48%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Lacoste колір синій однотонний DH2615
Лонгслів Lacoste
3159 грн
6099 грн
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Guess Jeans колір синій з принтом M4YI54 K8HM0
Бавовняний лонгслів Guess Jeans
1089 грн
2259 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний лонгслів LA Sportiva Tour колір синій з принтом ZASL017
Спортивний лонгслів LA Sportiva Tour
2799 грн
4099 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
BOSS Orange лонгслів чоловічий бавовняний з еластаном Passerby темно-синій 50507704
BOSS Orange лонгслів чоловічий бавовняний з еластаном Passerby
3199 грн
4199 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren колір синій однотонний
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren
3889 грн
5899 грн
-19%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren колір синій гладкий
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren
2499 грн
3099 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Lacoste колір синій однотонний L1312.166-166
Бавовняний лонгслів Lacoste
3099 грн
5499 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Lindbergh колір синій 30.705205
Лонгслів Lindbergh
1799 грн
2699 грн
Бавовняний лонгслів Fred Perry колір синій однотонний M3636
Бавовняний лонгслів Fred Perry
4899 грн
-24%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів BOSS Orange колір чорний однотонний 50520725
Лонгслів BOSS Orange
2879 грн
3799 грн
BOSS Orange лонгслів чоловічий бавовняний PasserfordLong темно-синій 50566186
BOSS Orange лонгслів чоловічий бавовняний PasserfordLong
4699 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren колір чорний однотонний 710680790
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren
4699 грн
6599 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Pepe Jeans EGGO LONG N колір синій з принтом PM508209.595
Бавовняний лонгслів Pepe Jeans EGGO LONG N
759 грн
1299 грн
Відкрий товари Marc O'Polo
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір синій однотонний 620202755050
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
2399 грн
3699 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір синій однотонний 620502360160
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
3799 грн
5899 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій 5000009410
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний
1499 грн
2399 грн
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір бежевий однотонна 528223655004
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
1899 грн
3899 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір бежевий з принтом 620206452018
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
1999 грн
3299 грн
-57%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір синій однотонна
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
1179 грн
2799 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір сірий однотонний 620201252210
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
1179 грн
1899 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний чорний 5000009410
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний
1179 грн
2199 грн
-16%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo однотонний 620201252210
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
1579 грн
1899 грн
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір бежевий однотонний 529220252100
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
1159 грн
2199 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний білий 5000009410
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний
1399 грн
2399 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір зелений однотонний 620201252210
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
1239 грн
1899 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір рожевий однотонний 620201252210
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
1179 грн
1899 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo колір сірий однотонний 620202755050
Бавовняний лонгслів Marc O'Polo
2399 грн
3699 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний зелений 5000009410
Marc O'Polo лонгслів чоловічий бавовняний
1299 грн
2399 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Marc O'Polo колір зелений однотонна 620201251054
Бавовняна футболка Marc O'Polo
989 грн
1399 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Marc O'Polo чоловіча колір бежевий однотонна B61223251098
Бавовняна футболка Marc O'Polo
899 грн
1399 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Marc O'Polo колір синій з принтом 5000006584
Бавовняна футболка Marc O'Polo
1199 грн
2399 грн
-20% з кодом SALE*
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне зелене 5000014284
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне
3299 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo поло чоловіче з льоном чорне 5000013989
Marc O'Polo поло чоловіче з льоном
4099 грн
6399 грн
-48%
Ще -5% з кодом SALE*
Поло Marc O'Polo колір сірий однотонне 536214753186
Поло Marc O'Polo
1699 грн
3299 грн
-20% з кодом SALE*
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне бежеве 5000014301
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне
4099 грн
Marc O'Polo футболка чоловіча бавовняна чорна AF12874.7M002819
Marc O'Polo футболка чоловіча бавовняна
3199 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне блакитне 5000012673
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне
2199 грн
3299 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне бежеве 5000013990
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне
3599 грн
5899 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo футболка чоловіча бавовняна блакитна 5000010699
Marc O'Polo футболка чоловіча бавовняна
1079 грн
1899 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Marc O'Polo чоловіча колір синій однотонна M23217651204
Бавовняна футболка Marc O'Polo
1299 грн
2199 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Marc O'Polo колір бежевий з принтом 5000010969
Бавовняна футболка Marc O'Polo
1499 грн
2199 грн
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Marc O'Polo з принтом 5000006809
Бавовняна футболка Marc O'Polo
779 грн
1599 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне зелене 5000013978
Marc O'Polo поло чоловіче бавовняне
2199 грн
3299 грн