Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

MICHAEL Michael Kors
5.0

Кросівки MICHAEL Michael Kors Jaime жіночі колір коричневий 43S5JMFS1B.212

-41%Ще -10% з кодом WEB*
5299 грн
9099 грн
Колір: коричневий
Кросівки MICHAEL Michael Kors Jaime жіночі колір бежевий 43S5JMFS1B.170
Кросівки MICHAEL Michael Kors Jaime жіночі колір коричневий 43S5JMFS1B.212
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Кросівки MICHAEL Michael Kors Jaime

Кросівки з колекції MICHAEL Michael Kors виготовлені із поєднання натуральної шкіри і синтетичного матеріалу. Модель з текстильною внутрішньою частиною, яка комфортна для стопи і полегшує утримання взуття в чистоті.
- Мигдалеподібний, ущільнений носок.
- Ущільнений задник з м'якою підкладкою захищає п'яту від натирання.
- Плоскі шнурки зменшують тиск на стопу, забезпечуючи хорошу посадку та комфорт під час носіння.
- Гумова підошва міцна і стійка до пошкоджень.
- Модель на платформі.
- Висота платформи: 4 cm.
- Довжина устілки становить: 22,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 36.
Характеристики товару
Халяви
до щиколотки
Застібка і посадка
шнурівка
Тип підошви
платформа
Носок
ущільнений
Інформація про товар
Код виробника
43S5JMFS1B.212
Колір виробника
212
Колір
коричневий
Бренд
MICHAEL Michael Kors
Виробник

MICHAEL KORS SWITZERLAND GMBH

VIA CANTONALE 18, 6928 Manno

ID Товару
PPYA-OBD3AB_88X
Склад
Халяви: Синтетичний матеріал, Натуральна шкіра
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Ollie Lace Up Espadrille кросівки жіночі замшеві коричневі 43S6SCFS1S.230
MICHAEL Michael Kors Ollie Lace Up Espadrille кросівки жіночі замшеві
4099 грн
7199 грн
-32%
Ще -5% з кодом WEB*
Замшеві кросівки MICHAEL Michael Kors Nolan Lace Up колір коричневий 43S6NOFS2S.230
Замшеві кросівки MICHAEL Michael Kors Nolan Lace Up
5199 грн
7699 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Scotty Lace Up колір коричневий 43S5SCFS1B.212
Кросівки MICHAEL Michael Kors Scotty Lace Up
3899 грн
6799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Riley колір коричневий 43S5RLFS2B.212
Кросівки MICHAEL Michael Kors Riley
4299 грн
6799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Keaton колір коричневий 43R4KTFS1B
Кросівки MICHAEL Michael Kors Keaton
4299 грн
6799 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Rhodes колір коричневий 43T5RHFS3L.200
Кросівки MICHAEL Michael Kors Rhodes
4899 грн
5999 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Nova колір коричневий 43R5NOFS1D.293
Кросівки MICHAEL Michael Kors Nova
3099 грн
5999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Nova Trainer кросівки жіночі коричневі 43S6NOFS1S.230
MICHAEL Michael Kors Nova Trainer кросівки жіночі
4299 грн
6799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kaycee колір коричневий 43F5KCFS1S.251
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kaycee
2999 грн
4999 грн
-15% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Lindsey Lace Up кросівки жіночі коричневі на платформі 43T6LDFS1B.200
MICHAEL Michael Kors Lindsey Lace Up кросівки жіночі
7599 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kyler Trainer колір коричневий 43S6KYFS1S.230
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kyler Trainer
4599 грн
7199 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Hayes Lace Up колір коричневий 43S5HYFS2B.200
Кросівки MICHAEL Michael Kors Hayes Lace Up
5599 грн
8399 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Puma Speedcat Lux колір коричневий 408198
Замшеві кросівки Puma Speedcat Lux
3699 грн
5989 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Camper Peu Cami колір коричневий K400509-026
Замшеві кросівки Camper Peu Cami
4499 грн
9129 грн
Inuikii Matilda Curly кросівки жіночі замшеві коричневі 1001.001.0381
Inuikii Matilda Curly кросівки жіночі замшеві
10999 грн
Furla Allegra Lace-Up кросівки жіночі шкіряні коричневі YM52ALG BX4690 5297S
Furla Allegra Lace-Up кросівки жіночі шкіряні
10199 грн
Замшеві кросівки Moon Boot MB MOON247 CITY SHEARLING колір коричневий 80D2490040 M008
Замшеві кросівки Moon Boot MB MOON247 CITY SHEARLING
10899 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки G-Star LOOM BSC W колір коричневий D28158-01-G259
Замшеві кросівки G-Star LOOM BSC W
3099 грн
4799 грн
-14%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Solenne кросівки жіночі замшеві коричневі 50575226.228
BOSS Solenne кросівки жіночі замшеві
7199 грн
8399 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Twinset колір коричневий 252TGT01E
Кросівки Twinset
4799 грн
8399 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Camper Peu Terreno колір коричневий K201824-004
Замшеві кросівки Camper Peu Terreno
4299 грн
7819 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Copenhagen material mix кросівки жіночі коричневі CPH650
Copenhagen material mix кросівки жіночі
5799 грн
8599 грн
-11%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Naked Wolfe Smash колір коричневий Smash Mushroom Suede/Mesh
Кросівки Naked Wolfe Smash
10599 грн
11999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки BOSS Roxanne колір коричневий 50547962
Замшеві кросівки BOSS Roxanne
6599 грн
10399 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Steve Madden Starlyn колір коричневий 11003459
Кросівки Steve Madden Starlyn
4399 грн
7199 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки BOSS x Steiff, Roxanne колір коричневий 50552454
Замшеві кросівки BOSS x Steiff, Roxanne
6099 грн
11499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Karl Lagerfeld KOURTNEY колір коричневий KL63025
Кросівки Karl Lagerfeld KOURTNEY
5799 грн
9699 грн
Camper TWS кросівки жіночі замшеві коричневі K201940-014
Camper TWS кросівки жіночі замшеві
8029 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Guess BERRETT2 колір коричневий FLFBRT PEL12
Кросівки Guess BERRETT2
3499 грн
7859 грн
Відкрий товари MICHAEL Michael Kors
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Rhodes колір коричневий 43T5RHFS3L.200
Кросівки MICHAEL Michael Kors Rhodes
4899 грн
5999 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Nova колір коричневий 43R5NOFS1D.293
Кросівки MICHAEL Michael Kors Nova
3099 грн
5999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Ollie Lace Up Espadrille кросівки жіночі замшеві коричневі 43S6SCFS1S.230
MICHAEL Michael Kors Ollie Lace Up Espadrille кросівки жіночі замшеві
4099 грн
7199 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Riley колір коричневий 43S5RLFS2B.212
Кросівки MICHAEL Michael Kors Riley
4299 грн
6799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Keaton колір коричневий 43R4KTFS1B
Кросівки MICHAEL Michael Kors Keaton
4299 грн
6799 грн
-15% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Lindsey Lace Up кросівки жіночі коричневі на платформі 43T6LDFS1B.200
MICHAEL Michael Kors Lindsey Lace Up кросівки жіночі
7599 грн
-32%
Ще -5% з кодом WEB*
Замшеві кросівки MICHAEL Michael Kors Nolan Lace Up колір коричневий 43S6NOFS2S.230
Замшеві кросівки MICHAEL Michael Kors Nolan Lace Up
5199 грн
7699 грн
-15% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Jovie Lace Up кросівки жіночі коричневі 43T6JVFS2L.230
MICHAEL Michael Kors Jovie Lace Up кросівки жіночі
6699 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Nova Trainer кросівки жіночі коричневі 43S6NOFS1S.230
MICHAEL Michael Kors Nova Trainer кросівки жіночі
4299 грн
6799 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Scotty Lace Up колір коричневий 43S5SCFS1B.212
Кросівки MICHAEL Michael Kors Scotty Lace Up
3899 грн
6799 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Hayes Lace Up колір коричневий 43S5HYFS2B.200
Кросівки MICHAEL Michael Kors Hayes Lace Up
5599 грн
8399 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kaycee колір коричневий 43F5KCFS1S.251
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kaycee
2999 грн
4999 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kyler Trainer колір коричневий 43S6KYFS1S.230
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kyler Trainer
4599 грн
7199 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки MICHAEL Michael Kors Dottie Lace Up колір білий 43R6DTFS1L.085
Шкіряні кросівки MICHAEL Michael Kors Dottie Lace Up
4499 грн
7699 грн
-15% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Jovie Lace Up кросівки жіночі білі 43T6JVFS2L.085
MICHAEL Michael Kors Jovie Lace Up кросівки жіночі
6699 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Zuma колір чорний 43F5ZUFP1L.001
Кросівки MICHAEL Michael Kors Zuma
5599 грн
7999 грн
-15% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Nolan Lace Up кросівки жіночі бежеві 43T6NOFS2S.156
MICHAEL Michael Kors Nolan Lace Up кросівки жіночі
7599 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Arla Trainer колір білий 43R6ARFS1L.297
Кросівки MICHAEL Michael Kors Arla Trainer
5599 грн
8399 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Zuma Trainer колір білий 43R6ZUFS1D.054
Кросівки MICHAEL Michael Kors Zuma Trainer
5799 грн
8399 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Dottie Lace Up колір білий 43F5DTFS2L.200
Кросівки MICHAEL Michael Kors Dottie Lace Up
4999 грн
7699 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Scotty Lace Up 43R6SCFS1D.452
Кросівки MICHAEL Michael Kors Scotty Lace Up
3699 грн
6799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Scotty колір чорний 43T5SCFS1L.001
Кросівки MICHAEL Michael Kors Scotty
4299 грн
6799 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Keaton Lace Up Espadrille кросівки жіночі бежеві 43S6KTFS1D.270
MICHAEL Michael Kors Keaton Lace Up Espadrille кросівки жіночі
4599 грн
7399 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kaycee Lace Up колір білий 43R6KCFS1D.001
Кросівки MICHAEL Michael Kors Kaycee Lace Up
3699 грн
5599 грн
-15% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors Rhodes Trainer кросівки жіночі бежеві 43T6RHFS1D.156
MICHAEL Michael Kors Rhodes Trainer кросівки жіночі
6699 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Renny колір чорний 43F5RNFS1S.001
Кросівки MICHAEL Michael Kors Renny
4899 грн
7299 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Zuma колір чорний 43T5ZUFS2D.001
Кросівки MICHAEL Michael Kors Zuma
5199 грн
8599 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Zuma Trainer колір бежевий 43R5ZUFS6D.212
Кросівки MICHAEL Michael Kors Zuma Trainer
5799 грн
7999 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки MICHAEL Michael Kors Rhodes Trainer колір білий 43R6RHFS1L.085
Кросівки MICHAEL Michael Kors Rhodes Trainer
5199 грн
7699 грн