Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Just Cavalli
5.0

Just Cavalli шльопанці жіночі чорні 80RA3S80ZSE60751

-29%Ще -10% з кодом WEB*
3999 грн
5699 грн
Колір: чорний
Just Cavalli шльопанці жіночі чорні 80RA3S80ZSE60751
Just Cavalli Шльопанці жіночі чорні 80RA3S80ZSE60899
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Шльопанці Just Cavalli з логотипом – стильний акцент у міських та курортних образах

Шльопанці Just Cavalli з логотипом – це жіноче взуття без застібок, що поєднує комфорт із модним дизайном та вирізняється характерним візерунком. Ця модель є ідеальним вибором для образів у стилі бохо, cottagecore, urban, а також чудово підійде для курортних поїздок та пляжного відпочинку. Пропозиція від Just Cavalli – це поєднання невимушеності та витонченого стилю.

Що робить текстильні шльопанці Just Cavalli такими універсальними та комфортними?

  • Жіночі шльопанці – універсальний фасон, що пасуватиме до багатьох літніх образів
  • Верх із текстильного матеріалу – забезпечує легкість взуття та легкість у догляді
  • Підошва з міцної гуми – сприяє стабільності кроку та стійкості до стирання на різних поверхнях
  • Універсальний дизайн – дозволяє поєднувати їх з естетикою бохо, urban, cottagecore та пляжним стилем
  • Відкритий носок – забезпечує вільну вентиляцію стоп, що важливо у теплі дні
  • Внутрішня частина зі штучної шкіри – дбає про комфортне положення стопи та приємні відчуття під час носіння
  • Захисний мішечок у комплекті – полегшує зберігання та транспортування взуття, захищаючи його від забруднень
  • Візерунок з логотипом бренду – є модним акцентом, що підкреслює оригінальний характер взуття
Характеристики товару
Підошва
гумова
Тип підошви
пласка
Інформація про товар
Код виробника
80RA3S80ZSE60751
Колір
чорний
Бренд
Just Cavalli
ID Товару
PPY2-KLD0IJ_99X
Матеріал
Халява:
Текстильний матеріал
Всередині:
Синтетичний матеріал
Підошва:
Синтетичний матеріал
Схожі товари
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці Just Cavalli колір чорний на платформі 80RA3S92ZPB91899
Шльопанці Just Cavalli
5699 грн
8299 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні шльопанці Just Cavalli колір чорний 80RA3S82ZPB95899
Шкіряні шльопанці Just Cavalli
4099 грн
6499 грн
-42%
Ще -5% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці жіночі чорні 80RA3SZ2ZSE53R83
Just Cavalli шльопанці жіночі
1999 грн
3499 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці жіночі чорні 80RA3S83ZSE38PL9
Just Cavalli шльопанці жіночі
5899 грн
8399 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli Шльопанці жіночі чорні 80RA3S80ZSE60899
Just Cavalli Шльопанці жіночі
4099 грн
5699 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці Just Cavalli колір чорний 80RA3S91ZSE36899
Шльопанці Just Cavalli
6699 грн
10099 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Шльопанці Just Cavalli колір чорний 80RA3S81ZSE61899
Шльопанці Just Cavalli
5599 грн
8499 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці жіночі чорні 80RA3SZ1ZSE50899
Just Cavalli шльопанці жіночі
2199 грн
3499 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli Шльопанці на пласкому підборі жіночі чорні 80RA3S83ZSE38899
Just Cavalli Шльопанці на пласкому підборі жіночі
5599 грн
8399 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві шльопанці Answear.LAB колір чорний
Замшеві шльопанці Answear.LAB
2199 грн
2999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Love Moschino шльопанці жіночі шкіряні чорні JA28173G0OIA0000
Love Moschino шльопанці жіночі шкіряні
5599 грн
8799 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці з нубуку Birkenstock Madrid Big Buckle колір чорний 1006523
Шльопанці з нубуку Birkenstock Madrid Big Buckle
4999 грн
6199 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange шльопанці жіночі чорні XW002575 AF21266 UC001
Armani Exchange шльопанці жіночі
4299 грн
9189 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні шльопанці MSGM жіночі колір чорний 3841MDS455
Шкіряні шльопанці MSGM
10599 грн
20399 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці Answear.LAB жіноча колір чорний
Шльопанці Answear.LAB
699 грн
1259 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess шльопанці жіночі ELYSONE чорні FLJELS FAP03
Guess шльопанці жіночі ELYSONE
2599 грн
3499 грн
-50%
Medicine шльопанці жіночі чорні
Medicine шльопанці жіночі
429 грн
869 грн
-49%
Ще -5% з кодом WEB*
Шльопанці Medicine жіночі колір чорний
Шльопанці Medicine
659 грн
1299 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні шльопанці Kurt Geiger London Kensington Flat жіночі колір чорний 8496100309
Шкіряні шльопанці Kurt Geiger London Kensington Flat
4699 грн
5999 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB в'єтнамки жіночі шкіряні чорні
Answear.LAB в'єтнамки жіночі шкіряні
1049 грн
1699 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Bianco шльопанці жіночі BIAOSLO чорні 11202382
Bianco шльопанці жіночі BIAOSLO
2399 грн
3599 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці Steve Madden Bigschmona-J колір чорний на платформі SM11003858
Шльопанці Steve Madden Bigschmona-J
2399 грн
3599 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці Melissa MELISSA COZY CROSS PLATFORM AD колір чорний на платформі M 38073 BU399
Шльопанці Melissa MELISSA COZY CROSS PLATFORM AD
2799 грн
4499 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB шльопанці на шпильці жіночі чорні
Answear.LAB шльопанці на шпильці жіночі
3899 грн
4999 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Шльопанці Converse Chuck 70 De Luxe Pointed Mule колір чорний каблук блок A16060C
Шльопанці Converse Chuck 70 De Luxe Pointed Mule
4099 грн
5399 грн
Шльопанці Pinko Dilly колір чорний SS0093 E027 Z99
Шльопанці Pinko Dilly
3199 грн
-25% з кодом WEB*
Замшеві шльопанці Answear.LAB колір чорний
Замшеві шльопанці Answear.LAB
1999 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці Bogner PORTOFINO L 1 жіночі колір чорний 22525211
Шльопанці Bogner PORTOFINO L 1
4999 грн
7399 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці Answear.LAB жіночі колір чорний
Шльопанці Answear.LAB
669 грн
1259 грн
Відкрий товари Just Cavalli
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці Just Cavalli колір чорний 80RA3S91ZSE36899
Шльопанці Just Cavalli
6699 грн
10099 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці жіночі чорні 80RA3SZ1ZSE50899
Just Cavalli шльопанці жіночі
2199 грн
3499 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli Шльопанці жіночі чорні 80RA3S80ZSE60899
Just Cavalli Шльопанці жіночі
4099 грн
5699 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli Шльопанці на пласкому підборі жіночі чорні 80RA3S83ZSE38899
Just Cavalli Шльопанці на пласкому підборі жіночі
5599 грн
8399 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Шльопанці Just Cavalli колір чорний на платформі 80RA3S92ZPB91899
Шльопанці Just Cavalli
5699 грн
8299 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні шльопанці Just Cavalli колір чорний 80RA3S82ZPB95899
Шкіряні шльопанці Just Cavalli
4099 грн
6499 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці жіночі чорні 80RA3S83ZSE38PL9
Just Cavalli шльопанці жіночі
5899 грн
8399 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Шльопанці Just Cavalli колір чорний 80RA3S81ZSE61899
Шльопанці Just Cavalli
5599 грн
8499 грн
-42%
Ще -5% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці жіночі чорні 80RA3SZ2ZSE53R83
Just Cavalli шльопанці жіночі
1999 грн
3499 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні шльопанці Just Cavalli колір коричневий 80RA3S82ZPB95903
Шкіряні шльопанці Just Cavalli
4099 грн
6499 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці для басейну жіночі білі 80RA3SZ1ZSE50003
Just Cavalli шльопанці для басейну жіночі
2199 грн
3599 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
Шльопанці Just Cavalli колір коричневий 80RA3S81ZSE61766
Шльопанці Just Cavalli
5499 грн
8499 грн
-45%
Ще -5% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці жіночі рожеві 80RA3SZ1ZSE50V69
Just Cavalli шльопанці жіночі
1899 грн
3499 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці для басейну жіночі фіолетові 80RA3SZ1ZSE50362
Just Cavalli шльопанці для басейну жіночі
2199 грн
3499 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Just Cavalli босоніжки дитячі білі 80RA3SZ1ZSE51003
Just Cavalli босоніжки дитячі
2199 грн
3499 грн
-41%
Ще -5% з кодом WEB*
Just Cavalli шльопанці жіночі білі 80RA3SZ2ZSE53R84
Just Cavalli шльопанці жіночі
1999 грн
3399 грн