Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Jack Wolfskin
4.9

Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L блакитна A63903

-20%
3989 грн
4999 грн
Колір: блакитний
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L бежева A63903
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L блакитна A63903
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L зелена A63903
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L блакитна A63903
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L чорна A63903
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Блакитна протидощова куртка Jack Wolfskin – аутдор модель з мембраною TEXAPORE CORE

Блакитна протидощова куртка Jack Wolfskin – це технічна модель, розроблена для любителів активного відпочинку на природі, яка ефективно захищає від дощу та вітру. Цей фасон, оснащений передовою мембраною TEXAPORE CORE, забезпечує комфорт під час хайкінгу та трекінгу, пропонуючи при цьому високу повітропроникність. Це пропозиція для людей, які шукають надійний спортивний одяг для мінливих погодних умов.

Технічна аутдор куртка Jack Wolfskin – ключові особливості та технології

  • Використання мембрани TEXAPORE CORE сприяє захисту від дощу та вітру.
  • Висока водонепроникність 10000 мм H2O забезпечує комфорт у складних погодних умовах.
  • Повітропроникність 6000 г/м²/24 год сприяє відведенню вологи під час активності.
  • Повна підкладка підвищує комфорт носіння та полегшує надягання куртки.
  • Розроблена з урахуванням хайкінгу та трекінгу, що забезпечує функціональність на місцевості.
  • Крій regular fit забезпечує свободу рухів та зручність під час використання.
  • Інтегрований капюшон пропонує додатковий захист голови від негоди.
  • Бічні кишені на застібці дозволяють безпечно зберігати дрібні предмети.
  • Регулювання низу шнурками зі стопором дозволяє індивідуально адаптувати посадку.
  • Манжети, що регулюються липучками, дозволяють точно адаптувати посадку до зап'ясть.
Характеристики товару
Наповнення
без наповнювача
Застібка
на блискавці, на липучці
Капюшон
незнімний
Підкладка
суцільна
Водостійкість
водонепроникна мембрана
Інформація про товар
Код виробника
A63903
Колір виробника
8026
Колір
блакитний
Бренд
Jack Wolfskin
ID Товару
PPYA-KUM0FS_55X
Матеріал
Весь виріб:
100% Поліестер
Крій
Комір:
комір-стійка
Крій:
regular fit
Розміри
Довжина:
71 см
Довжина рукава разом із плечем:
82 см
Зріст моделі - 182 см, розмір товару, представленого на моделі - M
Технічні дані
Рівень водонепроникності:
10000 мм H2O
Повітропроникність:
6000 г/м²/24ч
Технології
Схожі товари
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin протидощова куртка чоловіча Prelight 2.5L Lt блакитна A63769
Jack Wolfskin протидощова куртка чоловіча Prelight 2.5L Lt
5999 грн
7599 грн
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L блакитна A63903
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L
5199 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка Jack Wolfskin ROUTEBURN PRO колір зелений 1206862
Спортивна куртка Jack Wolfskin ROUTEBURN PRO
4699 грн
6999 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Mammut трекінгова куртка чоловіча блакитна 1010.30660
Mammut трекінгова куртка чоловіча
9719 грн
10799 грн
-25%
Куртка outdoor Dynafit Speed Softshell колір зелений 08.0000071590
Куртка outdoor Dynafit Speed Softshell
7599 грн
10199 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Helly Hansen трекінгова куртка чоловіча SEVEN блакитна 62047
Helly Hansen трекінгова куртка чоловіча SEVEN
4599 грн
5699 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка Montane Icarus Lite MICLH15
Спортивна куртка Montane Icarus Lite
4899 грн
9899 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка Montane Fireball Lite MFBLH
Спортивна куртка Montane Fireball Lite
5899 грн
9799 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Дощовик Helly Hansen LOKE TERRA чоловіча  63365
Дощовик Helly Hansen LOKE TERRA
4199 грн
7299 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Viking протидощова куртка чоловіча Rainier блакитна 700/25/2550
Viking протидощова куртка чоловіча Rainier
1749 грн
2099 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Helly Hansen VANCOUVER 54484
Куртка outdoor Helly Hansen VANCOUVER
4499 грн
6999 грн
-32%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивна куртка adidas TERREX Multi Hybrid
Спортивна куртка adidas TERREX Multi Hybrid
3699 грн
5499 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка Viking Blast
Спортивна куртка Viking Blast
1899 грн
2999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Haglöfs L.I.M Proof 605234
Куртка outdoor Haglöfs L.I.M Proof
4999 грн
8799 грн
Salewa трекінгова куртка чоловіча Brenta чорна 00.0000027883
Salewa трекінгова куртка чоловіча Brenta
11999 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Viking протидощова куртка чоловіча Rainier жовта 700/25/2550
Viking протидощова куртка чоловіча Rainier
1749 грн
2099 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Jack Wolfskin Taubenberg 3in1 колір помаранчевий
Куртка outdoor Jack Wolfskin Taubenberg 3in1
5799 грн
7999 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin демісезонна куртка чоловіча Find The Wild зелена A65898
Jack Wolfskin демісезонна куртка чоловіча Find The Wild
5599 грн
7299 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка LA Sportiva Koro колір чорний ZARJ016
Спортивна куртка LA Sportiva Koro
6699 грн
7499 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Helly Hansen MUNICH колір бежевий 53541
Куртка outdoor Helly Hansen MUNICH
5799 грн
9599 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка Mammut Albula IN Hooded колір чорний
Спортивна куртка Mammut Albula IN Hooded
7999 грн
10799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка Haglöfs колір чорний 607824
Спортивна куртка Haglöfs
6799 грн
10699 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Haglöfs L.I.M Proof 605234
Куртка outdoor Haglöfs L.I.M Proof
5699 грн
8799 грн
Helly Hansen трекінгова куртка чоловіча SIRDAL чорна 63449
Helly Hansen трекінгова куртка чоловіча SIRDAL
7299 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Helly Hansen трекінгова куртка чоловіча MOSS BLOCK бежева 54589
Helly Hansen трекінгова куртка чоловіча MOSS BLOCK
5499 грн
6799 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Picture Scale колір зелений MVT0554
Куртка outdoor Picture Scale
2499 грн
4499 грн
-18%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas TERREX трекінгова куртка чоловіча чорна JY4118
adidas TERREX трекінгова куртка чоловіча
4499 грн
5499 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка LA Sportiva Mythic Primaloft колір бірюзовий L81614735
Спортивна куртка LA Sportiva Mythic Primaloft
8399 грн
12399 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Дощовик Helly Hansen LOKE TERRA чоловіча колір зелений 63365
Дощовик Helly Hansen LOKE TERRA
4199 грн
7299 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Salewa трекінгова куртка чоловіча Brenta жовта 00.0000027883
Salewa трекінгова куртка чоловіча Brenta
8899 грн
10599 грн
Відкрий товари Jack Wolfskin
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка Jack Wolfskin ROUTEBURN PRO колір зелений 1206862
Спортивна куртка Jack Wolfskin ROUTEBURN PRO
4699 грн
6999 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin протидощова куртка чоловіча Prelight 2.5L Lt блакитна A63769
Jack Wolfskin протидощова куртка чоловіча Prelight 2.5L Lt
5999 грн
7599 грн
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L блакитна A63903
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L
5199 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка Jack Wolfskin Routeburn Pro Ins колір жовтий
Спортивна куртка Jack Wolfskin Routeburn Pro Ins
3599 грн
7599 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна пухова куртка Jack Wolfskin Ather колір зелений 1207681
Спортивна пухова куртка Jack Wolfskin Ather
5299 грн
7599 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Jack Wolfskin Taubenberg 3in1 колір помаранчевий
Куртка outdoor Jack Wolfskin Taubenberg 3in1
5799 грн
7999 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивна куртка Jack Wolfskin Alpgrat Pro Ins Fz колір зелений
Спортивна куртка Jack Wolfskin Alpgrat Pro Ins Fz
3599 грн
5599 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Jack Wolfskin Elsberg 2.5L колір помаранчевий
Куртка outdoor Jack Wolfskin Elsberg 2.5L
3599 грн
7699 грн
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L бежева A63903
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L
5199 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin двостороння куртка чоловіча Trail Light Ins 2in1 сіра A65867
Jack Wolfskin двостороння куртка чоловіча Trail Light Ins 2in1
4899 грн
7299 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Дощовик Jack Wolfskin Desert Wind Overhead чоловіча колір жовтий
Дощовик Jack Wolfskin Desert Wind Overhead
2499 грн
5399 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin трекінгова куртка чоловіча Prelight Aero зелена A65861
Jack Wolfskin трекінгова куртка чоловіча Prelight Aero
3929 грн
4699 грн
-11%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L зелена A63903
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L
4599 грн
5199 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin демісезонна куртка чоловіча Find The Wild фіолетова A65898
Jack Wolfskin демісезонна куртка чоловіча Find The Wild
5599 грн
7299 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin трекінгова куртка чоловіча Trail Light Hybrid чорна A65844
Jack Wolfskin трекінгова куртка чоловіча Trail Light Hybrid
5599 грн
7299 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin демісезонна куртка чоловіча Find The Wild зелена A65898
Jack Wolfskin демісезонна куртка чоловіча Find The Wild
5599 грн
7299 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Jack Wolfskin Feldberg Hoody колір зелений
Куртка outdoor Jack Wolfskin Feldberg Hoody
2999 грн
6199 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка outdoor Jack Wolfskin Bornberg колір чорний
Куртка outdoor Jack Wolfskin Bornberg
4299 грн
5199 грн
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L чорна A63903
Jack Wolfskin протидощова куртка Trailtime 2L
5699 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin спортивна куртка чоловіча Find The Wild бежева A65896
Jack Wolfskin спортивна куртка чоловіча Find The Wild
8599 грн
10999 грн
-15% з кодом WEB*
Парка Jack Wolfskin чоловіча колір зелений перехідна
Парка Jack Wolfskin
11990 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Jack Wolfskin Felslicht чоловіча колір чорний перехідна 1711141
Куртка Jack Wolfskin Felslicht
3799 грн
7799 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Пухова куртка Jack Wolfskin 1995 Series Cook колір жовтий
Пухова куртка Jack Wolfskin 1995 Series Cook
11499 грн
24999 грн
Куртка Jack Wolfskin PAMIR колір чорний демісезонна A65048
Куртка Jack Wolfskin PAMIR
7599 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Jack Wolfskin NORTHERN LITE колір чорний зимова A65024
Куртка Jack Wolfskin NORTHERN LITE
4799 грн
7599 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Jack Wolfskin Terracade колір синій перехідна A63836
Куртка Jack Wolfskin Terracade
3699 грн
6299 грн