Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Guess Jeans
3.0

Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовнянаблакитна M6RI45 K8HM0

-40%Ще -5% з кодом SALE*
1179 грн
1989 грн
Колір: блакитний
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна бежева M6RI45 K8HM0
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна сіра M6RI45 K8HM0
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна червона M6RI45 K8HM0
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна блакитна M6RI45 K8HM0
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна чорна M6RI45 K8HM0
Вибрати розмір
*SUMMER SALE!

Ще -5% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку додаткова знижка -10%!

*SUMMER SALE!
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Блакитна футболка оверсайз Guess Jeans – свобода та стиль у міському виконанні

Чоловіча футболка оверсайз Guess Jeans – це пропозиція для чоловіків, які цінують комфорт та вільний стиль. Ця модель, виготовлена з м'якої бавовни, забезпечує зручність носіння протягом усього дня. Її вільний крій та сучасний дизайн з логотипом чудово вписуються в естетику кежуал та streetwear, створюючи основу для багатьох образів.

Чим вирізняється чоловіча бавовняна футболка оверсайз Guess Jeans?

  • Вільний крій оверсайз сприяє повній свободі рухів та комфорту під час носіння
  • Виготовлення зі 100% бавовни забезпечує повітропроникність та м'якість на дотик
  • Еластичний матеріал адаптується до фігури, не обмежуючи рухів
  • Стиль кежуал та streetwear чудово вписується в міський образ
  • Рукава зі спущеною лінією плечей підкреслюють вільний характер фасону
  • Витончений логотип бренду додає впізнаваного акценту до дизайну
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
M6RI45.K8HM0
Колір
блакитний
Бренд
Guess Jeans
ID Товару
PPY2-TSM0O3_95X
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Крій
Декольте:
кругле
Тип рукава:
зі спущеною лінією плеча
Крій:
оверсайз
Розміри
Зріст моделі - 188 см, розмір товару, представленого на моделі - M
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans однотонна M4YI46 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
929 грн
1659 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна M6GIB7 K8HM0
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
839 грн
1659 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка basic чоловіча бавовняна блакитна M6GIZ3 KE942
Guess Jeans футболка basic чоловіча бавовняна
1499 грн
2299 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з принтом M6RI38 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
1189 грн
1799 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна M6GI75 KCTG1
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
1129 грн
2259 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з аплікацією M5YI61 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
944 грн
1889 грн
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з принтом M6GIB8 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
1179 грн
2259 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна M6GI55 KCTG1
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
1089 грн
1989 грн
-56%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з аплікацією M5YI34 KCTG1
Бавовняна футболка Guess Jeans
929 грн
2159 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з принтом M6GIB4 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
919 грн
1659 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна M6GIC0 K8HM0
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
999 грн
1989 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна блакитна M6RI45 K8HM0
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна
1089 грн
1989 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans чоловіча з аплікацією M4YI52 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
809 грн
1499 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren з аплікацією 710P04881
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
4099 грн
6599 грн
Бавовняна футболка adidas Originals Premium Essentials Tee однотонна JD3280
Бавовняна футболка adidas Originals Premium Essentials Tee
1899 грн
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка з домішкою льону BOSS Orange чоловіча з принтом 50536729
Футболка з домішкою льону BOSS Orange
1899 грн
3599 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Helly Hansen футболка чоловіча бавовняна MASSIF GRAPHIC блакитна 54600
Helly Hansen футболка чоловіча бавовняна MASSIF GRAPHIC
1189 грн
1599 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Hackett London з принтом HM5000067
Бавовняна футболка Hackett London
1859 грн
2699 грн
-18%
Ще -5% з кодом SALE*
Napapijri футболка чоловіча бавовняна SALIS блакитна NP0A4H8DB9A1
Napapijri футболка чоловіча бавовняна SALIS
1389 грн
1699 грн
-24%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка EA7 Emporio Armani з принтом AF22264.7M001402
Бавовняна футболка EA7 Emporio Armani
2789 грн
3699 грн
-36%
Бавовняна футболка Medicine з принтом
Бавовняна футболка Medicine
549 грн
869 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка adidas чоловіча з принтом IZ1624
Бавовняна футболка adidas
849 грн
1699 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка BOSS чоловіча з принтом 50503276
Бавовняна футболка BOSS
1499 грн
2599 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
PS Paul Smith футболка чоловіча бавовняна блакитна M2R-321Y-V22333
PS Paul Smith футболка чоловіча бавовняна
3099 грн
4699 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Hackett London чоловіча з принтом HM500891
Бавовняна футболка Hackett London
1799 грн
2999 грн
Karl Lagerfeld Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна B3M17010
Karl Lagerfeld Jeans футболка чоловіча бавовняна
2699 грн
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess футболка чоловіча блакитна M6GI11 K2992
Guess футболка чоловіча
1099 грн
2289 грн
Karl Lagerfeld Jeans футболка чоловіча з бавовною блакитна B3M17029
Karl Lagerfeld Jeans футболка чоловіча з бавовною
2299 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
BOSS футболка чоловіча бавовняна Thompson 01 блакитна 50468347
BOSS футболка чоловіча бавовняна Thompson 01
1499 грн
2799 грн
Відкрий товари Guess Jeans
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з принтом M6GIB8 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
1179 грн
2259 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans чоловіча з аплікацією M4YI52 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
809 грн
1499 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна M6GI55 KCTG1
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
1089 грн
1989 грн
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна M6YI14 K3945
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
2489 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна M6GI75 KCTG1
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
1129 грн
2259 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з принтом M6GIB4 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
919 грн
1659 грн
-56%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з аплікацією M5YI34 KCTG1
Бавовняна футболка Guess Jeans
929 грн
2159 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з аплікацією M5YI61 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
944 грн
1889 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans з принтом M6RI38 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
1189 грн
1799 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна M6GIC0 K8HM0
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
999 грн
1989 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна блакитна M6GIB7 K8HM0
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
839 грн
1659 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans однотонна M4YI46 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
929 грн
1659 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна блакитна M6RI45 K8HM0
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна
1089 грн
1989 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка basic чоловіча бавовняна блакитна M6GIZ3 KE942
Guess Jeans футболка basic чоловіча бавовняна
1499 грн
2299 грн
-54%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans чоловіча колір чорний з принтом M5RI80 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
859 грн
1889 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans колір білий однотонна M4YI46 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
969 грн
1659 грн
-53%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans колір білий з принтом M6GIB4 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
779 грн
1659 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans колір синій з принтом M6RI39 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
1059 грн
1989 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans чоловіча колір чорний однотонна M5RI74 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
929 грн
1859 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Guess Jeans чоловіча колір чорний з принтом M5RI75 K8FQ4
Футболка Guess Jeans
944 грн
1889 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна чорна M6RI45 K8HM0
Guess Jeans футболка оверсайз чоловіча бавовняна
1219 грн
1989 грн
-54%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans чоловіча колір чорний з принтом M5RI77 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
859 грн
1889 грн
-54%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans чоловіча колір чорний з принтом M4YI42 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
859 грн
1889 грн
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна M6GR00 Z4511
Guess Jeans футболка чоловіча бавовняна
2099 грн
3989 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans чоловіча колір червоний з аплікацією M4YI52 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
1079 грн
1989 грн
-57%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans чоловіча колір рожевий з аплікацією M4YI52 K8HM0
Бавовняна футболка Guess Jeans
799 грн
1889 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans колір чорний з принтом M5BI3K K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
1329 грн
2299 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans колір бежевий з принтом M6GIB8 K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
1049 грн
1799 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans колір білий візерунок M5BI3I K8FQ4
Бавовняна футболка Guess Jeans
1329 грн
2299 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess Jeans колір бежевий однотонна M6RP14 KD461
Бавовняна футболка Guess Jeans
1439 грн
2589 грн