Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

GOD SAVE QUEENS
5.0

GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING бежеві GSQ-135-129

-13%Ще -10% з кодом WEB*
729 грн
839 грн
Колір: бежевий
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING бежеві GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING бежеві GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING червоні GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING бежеві GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING коричневі GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING коричневі GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING чорні GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING чорні GSQ-135-129
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Бежеві стрінги GOD SAVE QUEENS – комфорт та дискретність у безшовному виконанні

Стрінги GOD SAVE QUEENS – це жіноча білизна мінімалістичного крою, яка сприяє свободі рухів та залишається непомітною під одягом. Виготовлені з еластичного трикотажу з додаванням еластану, вони ідеально прилягають до фігури. Це ідеальний варіант для жінок, які цінують делікатність та зручність у повсякденних образах.

Особливості жіночих стрінгів GOD SAVE QUEENS – чому варто їх обрати

  • Мінімалістичний крій стрінгів сприяє дискретності, залишаючись непомітним під облягаючим одягом
  • Безшовна конструкція дозволяє уникнути натирання та подразнень, підвищуючи комфорт при носінні
  • Гладкий, бежевий матеріал додає витонченого характеру
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
GSQ.135.129
Колір виробника
LIGHTNUDE
Колір
бежевий
Бренд
GOD SAVE QUEENS
ID Товару
PPY2-BID24I_02X
Матеріал
Основний матеріал:
80% Поліамід, 20% Еластан
Схожі товари
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY бежеві GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
749 грн
839 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY бежеві GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
749 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN бежеві GSQ-138-125
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN
699 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY бежеві GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
699 грн
839 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN бежеві GSQ-138-125
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN
729 грн
839 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING бежеві GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING
749 грн
839 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги GOD SAVE QUEENS ALIZEE THONG колір бежевий GSQ-106-122
Стринги GOD SAVE QUEENS ALIZEE THONG
959 грн
1899 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY бежеві GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
729 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі ULTIMATE THONG бежеві GSQ-142-124
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі ULTIMATE THONG
699 грн
839 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі ULTIMATE THONG бежеві GSQ-142-124
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі ULTIMATE THONG
749 грн
839 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бразиліани GOD SAVE QUEENS ALIZEE PANTIES колір чорний GSQ-106-121
Бразиліани GOD SAVE QUEENS ALIZEE PANTIES
1179 грн
2299 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN THONG колір бежевий GSQ-135-124
Стринги GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN THONG
699 грн
839 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бразиліани GOD SAVE QUEENS ALIZEE BRAZILIAN колір бежевий GSQ-106-125
Бразиліани GOD SAVE QUEENS ALIZEE BRAZILIAN
929 грн
1799 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING бежеві GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING
729 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN THONG колір бежевий GSQ-135-124
Стринги GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN THONG
699 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN бежеві GSQ-138-125
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN
699 грн
839 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Труси Chantelle колір золотий C11DC7
Труси Chantelle
599 грн
909 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess трусики жіночі CARRIE бежеві O97E02 KBBU1
Guess трусики жіночі CARRIE
459 грн
989 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги Scandale колір бежевий PST001
Стринги Scandale
799 грн
1299 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги Scandale колір бежевий PST020
Стринги Scandale
729 грн
1299 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Труси Triumph Ladyform Soft колір бежевий 10210671
Труси Triumph Ladyform Soft
939 грн
1399 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги women'secret 2-pack колір бежевий 7683084.34
Стринги women'secret 2-pack
659 грн
899 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Труси Lacoste колір бежевий 8F1081
Труси Lacoste
889 грн
1399 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Труси Chantelle колір бежевий
Труси Chantelle
689 грн
949 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Труси Chantelle колір бежевий C22BB0
Труси Chantelle
849 грн
1699 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Труси HUGO SIGNATURE BRIEF колір бежевий 50557278
Труси HUGO SIGNATURE BRIEF
709 грн
1159 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Бразиліани Chantelle колір бежевий
Бразиліани Chantelle
1399 грн
1999 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Труси women'secret колір бежевий 5359630
Труси women'secret
439 грн
839 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Труси Dkny 3-pack колір коричневий DK5028BP3
Труси Dkny 3-pack
1299 грн
1899 грн
Відкрий товари GOD SAVE QUEENS
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN бежеві GSQ-138-125
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN
699 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN бежеві GSQ-138-125
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN
699 грн
839 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY бежеві GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
729 грн
839 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING бежеві GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING
729 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі ULTIMATE THONG бежеві GSQ-142-124
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі ULTIMATE THONG
699 грн
839 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бразиліани GOD SAVE QUEENS ALIZEE PANTIES колір чорний GSQ-106-121
Бразиліани GOD SAVE QUEENS ALIZEE PANTIES
1179 грн
2299 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY бежеві GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
749 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN THONG колір бежевий GSQ-135-124
Стринги GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN THONG
699 грн
839 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY бежеві GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
749 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN THONG колір бежевий GSQ-135-124
Стринги GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN THONG
699 грн
839 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги GOD SAVE QUEENS ALIZEE THONG колір бежевий GSQ-106-122
Стринги GOD SAVE QUEENS ALIZEE THONG
959 грн
1899 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY бежеві GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
699 грн
839 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бразиліани GOD SAVE QUEENS ALIZEE BRAZILIAN колір бежевий GSQ-106-125
Бразиліани GOD SAVE QUEENS ALIZEE BRAZILIAN
929 грн
1799 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING бежеві GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING
749 грн
839 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі ULTIMATE THONG бежеві GSQ-142-124
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі ULTIMATE THONG
749 грн
839 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN бежеві GSQ-138-125
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN
729 грн
839 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі VALENTINA G-STRING чорні GSQ-185-124
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі VALENTINA G-STRING
2699 грн
3399 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY білі GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
729 грн
839 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING чорні GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING
729 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS Бразиліани жіночі BRAZILIAN чорні GSQ-138-125
GOD SAVE QUEENS Бразиліани жіночі BRAZILIAN
699 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі білі GSQ-138-125
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі
699 грн
839 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING червоні GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING
749 грн
839 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги GOD SAVE QUEENS SCARLETT THONG колір рожевий GSQ-54-122
Стринги GOD SAVE QUEENS SCARLETT THONG
1329 грн
2299 грн
-14%
Ще -10% з кодом WEB*
Бразиліани GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN PANTY BRAZILIAN колір бежевий GSQ-135-125
Бразиліани GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN PANTY BRAZILIAN
529 грн
619 грн
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING коричневі GSQ-135-129
GOD SAVE QUEENS стрінги жіночі G-STRING
839 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Бразиліани GOD SAVE QUEENS PANDORA KNICKERS HIGH-WAISTED колір чорний GSQ-51-126
Бразиліани GOD SAVE QUEENS PANDORA KNICKERS HIGH-WAISTED
809 грн
1499 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Стринги GOD SAVE QUEENS LANA THONG колір чорний GSQ-109-122
Стринги GOD SAVE QUEENS LANA THONG
1799 грн
2599 грн
-51%
Стринги GOD SAVE QUEENS ORIANA THONG колір чорний GSQ-79-122
Стринги GOD SAVE QUEENS ORIANA THONG
929 грн
1899 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN коричневі GSQ-138-125
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі BRAZILIAN
699 грн
839 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY чорні GSQ-135-121
GOD SAVE QUEENS бразиліани жіночі SECOND SKIN PANTY CHEEKY
699 грн
839 грн