Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Mini Rodini
4.0

Дитяча куртка Mini Rodini Alpine flowers колір жовтий 25710113

-49%Ще -10% з кодом WEB*
3299 грн
6499 грн
Колір: жовтий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Дитяча куртка Mini Rodini Alpine flowers

Дитяча куртка з колекції Mini Rodini. Утеплена модель виконана з узорного матеріалу. Стьобана модель з синтетичним утеплювачем, який забезпечує додатковий комфорт при низьких температурах.
- Просочення матеріалу DWR без PFC (PFC-free Durable Water Repellency) за технологією Bionic-Finish® Eco забезпечує високу водостійкість і в той же час не містить перфторованих хімікатів (PFC). Використання цього методу запобігає поглинанню води матеріалом, в результаті чого вода конденсується на поверхні і стікає з неї. Таке просочення нетоксичне і екологічно чисте.
- Водонепроникність: 3000 mm.
- Повітропроникність: 3000 g/m2/24 h.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Знімний капюшон забезпечує додаткове тепло та захист, коли вам це потрібно.
- Довгі рукави доповнені зручною еластичною резинкою.
- Застібається на блискавку (по всій довжині) зі штормовим клапаном, котрий також застібається на застібки.
- Дві бічні кишені на застібках.
Характеристики товару
Наповнення
синтетичне
Капюшон
знімний
Підкладка
суцільна, синтетична
Інформація про товар
Код виробника
25710113
Колір
жовтий
Бренд
Mini Rodini
Виробник

Mini Rodini AB
Alsnögatan 7, 116 41 Stockholm, Sweden
help@minirodini.se

ID Товару
9BYA-KUK08B_10X
Склад
100% Перероблений поліестер
Крій
Крій:
regular fit
Схожі товари
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Bobo Choses колір жовтий B126AC117
Дитяча куртка Bobo Choses
3299 грн
4899 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Liewood Anemone Long Jacket колір синій LW20194
Дитяча куртка Liewood Anemone Long Jacket
2499 грн
4399 грн
-46%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитяча пухова куртка adidas Originals DOWNACKET колір чорний IX7493
Дитяча пухова куртка adidas Originals DOWNACKET
3199 грн
5999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Konges Sløjd ALPI JACKET GRS колір зелений KS103439
Дитяча куртка Konges Sløjd ALPI JACKET GRS
1899 грн
2999 грн
Дитяча куртка Guess колір червоний H4BJ10 WCFM0
Дитяча куртка Guess
3959 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий дощовик Konges Sløjd NUKA LADYBUG JACKET GRS колір червоний KS103524
Дитячий дощовик Konges Sløjd NUKA LADYBUG JACKET GRS
3699 грн
5799 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитяча куртка adidas Originals колір зелений JC9110
Дитяча куртка adidas Originals
1699 грн
2599 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Reima Puruton 5100376A
Дитяча куртка Reima Puruton
1999 грн
3699 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча бавовняна куртка Konges Sløjd COCO PADDED JACKET колір бежевий KS103759
Дитяча бавовняна куртка Konges Sløjd COCO PADDED JACKET
2179 грн
3399 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча джинсова куртка Konges Sløjd MAGOT JACKET GOTS колір синій KS104971
Дитяча джинсова куртка Konges Sløjd MAGOT JACKET GOTS
2199 грн
3199 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Gosoaky BLUE BIRD колір білий
Дитяча куртка Gosoaky BLUE BIRD
3599 грн
4999 грн
-15% з кодом WEB*
Puma коротка куртка дитяча ESS Hooded Padded Jacket рожева 694744
Puma коротка куртка дитяча ESS Hooded Padded Jacket
2799 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Konges Sløjd NUKA DEUX JACKET GRS колір зелений KS103523
Дитяча куртка Konges Sløjd NUKA DEUX JACKET GRS
3799 грн
5799 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Tinycottons CHECK PADDED JACKET колір помаранчевий AW25-145
Дитяча куртка Tinycottons CHECK PADDED JACKET
4399 грн
7199 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini колір зелений
Дитяча куртка Mini Rodini
5299 грн
6999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Tinycottons COLOR BLOCK JACKET SS25-250
Дитяча куртка Tinycottons COLOR BLOCK JACKET
1999 грн
3999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Konges Sløjd MAGOT JACKET KS105178
Дитяча куртка Konges Sløjd MAGOT JACKET
2799 грн
4399 грн
Дитяча куртка Liewood Noam Pile Jacket LW20017
Дитяча куртка Liewood Noam Pile Jacket
3399 грн
adidas Originals куртка дитяча джинсова блакитна KQ8874
adidas Originals куртка дитяча джинсова
2499 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Lego LWJOJO 700 колір фіолетовий 11010827
Дитяча куртка Lego LWJOJO 700
1899 грн
3299 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Liewood Lora Pile jacket колір бежевий LW20642
Дитяча куртка Liewood Lora Pile jacket
1999 грн
3199 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Donsje Ceasie Jacket колір синій 4110400
Дитяча куртка Donsje Ceasie Jacket
6999 грн
9399 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитяча джинсова куртка adidas Originals KD5801
Дитяча джинсова куртка adidas Originals
1999 грн
2999 грн
-42%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитяча куртка adidas колір чорний JW2396
Дитяча куртка adidas
3999 грн
6999 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитяча куртка adidas JD7135
Дитяча куртка adidas
1699 грн
2399 грн
Дитяча куртка adidas колір чорний JW2443
Дитяча куртка adidas
3599 грн
-15% з кодом WEB*
Дитяча куртка adidas колір чорний JL7402
Дитяча куртка adidas
3999 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Dinos 25710109
Дитяча куртка Mini Rodini Dinos
3499 грн
6499 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Mammoths колір бежевий 25710114
Дитяча куртка Mini Rodini Mammoths
3399 грн
6499 грн
Відкрий товари Mini Rodini
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий дощовик Mini Rodini колір бежевий 11000275
Дитячий дощовик Mini Rodini
2699 грн
4699 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini колір зелений
Дитяча куртка Mini Rodini
5299 грн
6999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Planet 26210105
Дитяча куртка Mini Rodini Planet
3099 грн
4899 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Ritzratz колір чорний 25710104
Дитяча куртка Mini Rodini Ritzratz
3599 грн
6499 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Travel agency колір помаранчевий 26210101
Дитяча куртка Mini Rodini Travel agency
3099 грн
5399 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini колір рожевий
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini
2799 грн
4599 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini колір білий
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini
2199 грн
4599 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Travel agency 26210101
Дитяча куртка Mini Rodini Travel agency
3299 грн
5399 грн
Mini Rodini куртка-бомбер дитяча Table tennis біла 26610100
Mini Rodini куртка-бомбер дитяча Table tennis
5299 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Planet колір рожевий 26210105
Дитяча куртка Mini Rodini Planet
3099 грн
4899 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Mini Rodini куртка-бомбер дитяча Soccerball фіолетова 26210106
Mini Rodini куртка-бомбер дитяча Soccerball
3699 грн
5899 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini Birds колір фіолетовий 2561010145
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini Birds
2899 грн
4799 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini United aliens колір чорний 26210104
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini United aliens
5299 грн
6299 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Mammoths колір бежевий 25710114
Дитяча куртка Mini Rodini Mammoths
3399 грн
6499 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Ritzratz колір фіолетовий 25710104
Дитяча куртка Mini Rodini Ritzratz
3599 грн
6499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini E.T. колір чорний 25810100
Дитяча куртка-бомбер Mini Rodini E.T.
3199 грн
5399 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini колір червоний 1100015042
Дитяча куртка Mini Rodini
3989 грн
4899 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Ritzratz колір чорний 26220110
Дитяча куртка Mini Rodini Ritzratz
2299 грн
3299 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Dinos 25710109
Дитяча куртка Mini Rodini Dinos
3499 грн
6499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Bear колір коричневий 25710122
Дитяча куртка Mini Rodini Bear
2279 грн
3799 грн
-44%
Дитяча куртка Mini Rodini колір помаранчевий 25710111
Дитяча куртка Mini Rodini
3599 грн
6499 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча безрукавка Mini Rodini Ritzratz колір бежевий 25710105
Дитяча безрукавка Mini Rodini Ritzratz
2369 грн
4299 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Ritzratz колір червоний 25710110
Дитяча куртка Mini Rodini Ritzratz
3699 грн
7199 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini Dino колір сірий 25710103
Дитяча куртка Mini Rodini Dino
3599 грн
6499 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча безрукавка Mini Rodini Ritzratz колір помаранчевий 25710108
Дитяча безрукавка Mini Rodini Ritzratz
2559 грн
4699 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитяча куртка Mini Rodini 25710111
Дитяча куртка Mini Rodini
3989 грн
6499 грн