Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Jack Wolfskin

Черевики Jack Wolfskin Dromoventure Athletic Low жіночі колір чорний

-45%Ще -10% з кодом WEB*
3299 грн
5999 грн
Колір: чорний
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Черевики Jack Wolfskin Dromoventure Athletic Low

Черевики з колекції Jack Wolfskin. Модель забезпечуючого зчеплення з різними поверхнями.
- Халяви виконані з поєднання дихаючого текстильного матеріалу та синтетичного матеріалу.
- Система швидкої шнурівки зі стоперами дозволяє легко одягати та знімати взуття.
- Легкий, еластичний пінопласт OrthoLite® Hybrid™ виготовлений з 5% переробленої гуми. Устілка повітропроникна, чудово відводить вологу та має антибактеріальні властивості, які запобігають появі неприємних запахів.
- Текстильна внутрішня частина комфортна для ноги і полегшує утримання взуття в чистоті.
- Проміжна підошва виготовлена ​​з легкої еластичної піни EVA, що забезпечує оптимальну амортизацію під час активності.
- Гумова рифлена підошва міцна і забезпечує хороше зчеплення.
- Вага товару: 570 g.
- Довжина устілки становить: 23,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 37.
Характеристики товару
Халяви
до щиколотки
Інформація про товар
Код виробника
4057001
Колір
чорний
Бренд
Jack Wolfskin
Виробник

JACK WOLFSKIN POLAND Sp. z o.o.
Ul. Żaglowa 68,
Gdynia 81-578
+48 784 369 247
b2b.pl@jack-wolfskin.com
 

ID Товару
PPYX-OBD3KU_99X
Склад
Халяви: Синтетичний матеріал, Текстильний матеріал
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
Черевики adidas TERREX Soulstride Flow жіночі колір чорний HP5570
Черевики adidas TERREX Soulstride Flow
4099 грн
5999 грн
-47%
Ще -5% з кодом WEB*
Черевики adidas TERREX Soulstride жіночі колір чорний
Черевики adidas TERREX Soulstride
3399 грн
6499 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Черевики adidas TERREX AX4 Mid GTX жіночі колір чорний
Черевики adidas TERREX AX4 Mid GTX
4399 грн
6299 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Черевики adidas TERREX Trailrider жіночі колір чорний
Черевики adidas TERREX Trailrider
3399 грн
5499 грн
Черевики Salewa Alp Mate Winter Mid PTX жіночі колір чорний злегка утеплена
Черевики Salewa Alp Mate Winter Mid PTX
9699 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Hoka босоніжки трекінгові жіночі Hopara 2 чорні 1147670
Hoka босоніжки трекінгові жіночі Hopara 2
5299 грн
6299 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Salewa Puez 2 колір зелений 00.0000061470
Черевики Salewa Puez 2
8799 грн
10999 грн
Salewa взуття трекінгове жіноче PEDROC чорне 00.0000061466
Salewa взуття трекінгове жіноче PEDROC
6899 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Salewa Wildfire 2 GTX колір бежевий
Черевики Salewa Wildfire 2 GTX
7798 грн
9199 грн
-22%
Ще -5% з кодом WEB*
Черевики adidas by Stella McCartney Stella McCartney x Terrex Free Hiker колір чорний JS1112
Черевики adidas by Stella McCartney Stella McCartney x Terrex Free Hiker
9999 грн
12899 грн
-39%
Ще -5% з кодом WEB*
Черевики adidas TERREX Tracerocker 2.0 жіночі колір чорний IF5027
Черевики adidas TERREX Tracerocker 2.0
2899 грн
4799 грн
-15% з кодом WEB*
Черевики Salewa Alp Trainer 2 Mid GTX жіночі колір чорний
Черевики Salewa Alp Trainer 2 Mid GTX
10699 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Helly Hansen Victoria жіночі колір чорний
Черевики Helly Hansen Victoria
3099 грн
6599 грн
-34%
Черевики adidas TERREX Free Hiker 2 Gore-Tex жіночі колір чорний злегка утеплена IH0670
Черевики adidas TERREX Free Hiker 2 Gore-Tex
5999 грн
9199 грн
-29%
Черевики Helly Hansen Stalheim жіночі колір чорний 11852
Черевики Helly Hansen Stalheim
4499 грн
6399 грн
On черевики трекінгові жіночі Cloudhorizon 2 чорні 3WG10331043
On черевики трекінгові жіночі Cloudhorizon 2
7899 грн
8099 грн
-34%
Черевики adidas TERREX Free Hiker 2 GTX жіночі колір чорний IF9229
Черевики adidas TERREX Free Hiker 2 GTX
5699 грн
8699 грн
-15% з кодом WEB*
Черевики adidas TERREX Anylander Mid R.RDY жіночі колір чорний ID3473
Черевики adidas TERREX Anylander Mid R.RDY
6499 грн
-32%
Черевики Helly Hansen Cascade Low жіночі колір чорний 11750
Черевики Helly Hansen Cascade Low
4699 грн
6999 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Черевики Vivobarefoot Primus Trail Knit FG колір бежевий 209099
Черевики Vivobarefoot Primus Trail Knit FG
6599 грн
7399 грн
-39%
Ще -5% з кодом WEB*
Черевики adidas TERREX Tracefinder жіночі колір чорний IE5909
Черевики adidas TERREX Tracefinder
1999 грн
3299 грн
On взуття трекінгове жіноче Cloudhorizon 2 WP чорне 3WG10201043
On взуття трекінгове жіноче Cloudhorizon 2 WP
8999 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Salomon SHELTER колір чорний утеплене L47855000
Черевики Salomon SHELTER
4399 грн
6199 грн
Dynafit взуття трекінгове жіноче Transalper 2 чорне 08.0000064102
Dynafit взуття трекінгове жіноче Transalper 2
7499 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Dynafit Ultra 50 Reflective GTX жіночі колір чорний 08.0000064092
Черевики Dynafit Ultra 50 Reflective GTX
4199 грн
8499 грн
Черевики Salewa Puez Winter Mid PTX жіночі колір чорний утеплене 00.0000061448
Черевики Salewa Puez Winter Mid PTX
10999 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Vivobarefoot Primus Trail Knit FG жіночі колір бежевий 209099
Черевики Vivobarefoot Primus Trail Knit FG
6659 грн
7399 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики outdoor Merrell MOAB SPEED 2 GTX колір чорний J037838
Черевики outdoor Merrell MOAB SPEED 2 GTX
5099 грн
7599 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Hoka черевики трекінгові жіночі Speedgoat 6 чорні 1147811
Hoka черевики трекінгові жіночі Speedgoat 6
5999 грн
7199 грн
Відкрий товари Jack Wolfskin
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Prelight Swift Pro Vent Low жіночі колір сірий A64086
Черевики Jack Wolfskin Prelight Swift Pro Vent Low
3989 грн
6299 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Prelight Pro Vent Low жіночі  4064331
Черевики Jack Wolfskin Prelight Pro Vent Low
3299 грн
5999 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Cyrox Texapore Low жіночі колір зелений 4064291
Черевики Jack Wolfskin Cyrox Texapore Low
4399 грн
6799 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Low рожеві A65581
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Low
4599 грн
5699 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Vojo Tour Texapore Mid колір бежевий A62071
Черевики Jack Wolfskin Vojo Tour Texapore Mid
4699 грн
6499 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Mid рожеві A65580
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Mid
4499 грн
6299 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Cyrox Vent Low жіночі колір сірий A64090
Черевики Jack Wolfskin Cyrox Vent Low
3799 грн
6799 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Terraquest Low жіночі колір фіолетовий
Черевики Jack Wolfskin Terraquest Low
4099 грн
7299 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Low рожеві A65582
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Low
4199 грн
5199 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Ps Trail Knit Low бірюзові A65584
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Ps Trail Knit Low
4599 грн
5699 грн
-15%
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Low бежеві A65581
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Low
4799 грн
5699 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Campfire Wool Mid жіночі колір коричневий
Черевики Jack Wolfskin Campfire Wool Mid
3099 грн
6799 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Woodland 2 Hybrid Low жіночі колір синій
Черевики Jack Wolfskin Woodland 2 Hybrid Low
2299 грн
3499 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Low зелені A65582
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Low
4199 грн
5199 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Low рожеві A65581
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Low
4599 грн
5699 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Cyrox Texapore Mid жіночі колір зелений 4064311
Черевики Jack Wolfskin Cyrox Texapore Mid
5399 грн
7099 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Черевики Jack Wolfskin Vojo 3 Low жіночі колір бірюзовий
Черевики Jack Wolfskin Vojo 3 Low
2299 грн
4799 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Mid рожеві A65580
Jack Wolfskin черевики трекінгові жіночі Wild Hike Texapore Mid
5199 грн
6399 грн