Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Bottega Veneta

Bottega Veneta сонцезахисні окуляри сірі BV1430S

-17%Ще -10% з кодом WEB*
12499 грн
15099 грн
Колір: сірий
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри жовті BV1430S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри сірі BV1430S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри чорні BV1430S
48
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Сонцезахисні окуляри Unisex Bottega Veneta – позачасовий стиль та УФ-захист

Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta BV1430S — це універсальний аксесуар, який ефективно захищає очі від сонця та доповнює будь-який образ. Ця модель поєднує функціональність з модним дизайном, забезпечуючи комфорт зору. Ідеальні для повсякденних образів, додаючи їм нотку вишуканості.

Чим відрізняються круглі сонцезахисні окуляри Unisex?

  • Сонцезахисні окуляри, призначені для захисту зору в сонячні дні
  • Суцільна лінза забезпечує рівномірне затемнення та комфорт зору
  • Фільтр кат. 2 забезпечує захист очей в умовах помірного сонячного освітлення
  • Кругла оправа надає обличчю м'якого виразу та підкреслює індивідуальний стиль
  • Оправа з пластику поєднує легкість із міцністю, що забезпечує зручність носіння
  • Гладкий дизайн оправи створює універсальний та елегантний вигляд, що пасує до багатьох образів
  • Марка Bottega Veneta, вигравірувана на оправі, підкреслює престижний характер моделі
  • Доданий жорсткий чохол забезпечує безпечне зберігання окулярів
  • Серветка з мікрофібри полегшує підтримання чистоти лінз без подряпин
Характеристики товару
Форма оправи
кругла
Тип лінзи
суцільна
Дизайн оправи
гладка
Матеріал оправи
пластик
Додатки / аксесуари
жорсткий чохол, серветка з мікрофібри
Тип оправи
повна
Інформація про товар
Код виробника
BV1430S
Колір
сірий
Бренд
Bottega Veneta
ID Товару
99KK-OKU10N_90X
Матеріал
Весь виріб:
Штучний матеріал
Розміри
Ширина оправи:
13,8 см
Ширина лінзи:
4,6 см
Зріст моделі - 189 см, розмір товару, представленого на моделі - 48OKU
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Технічні дані
Покриття і властивості лінз:
UV400
Затемнюючий фільтр / Категорія:
Кат. 2
Поляризація:
ні
Схожі товари
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Uvex сонцезахисні окуляри
Uvex сонцезахисні окуляри
1129 грн
1399 грн
Сонцезахисні окуляри Jacquemus MIRADA колір сірий JAC69C1SUN
Сонцезахисні окуляри Jacquemus MIRADA
14999 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Off-White колір сірий OERI13E_561007
Сонцезахисні окуляри Off-White
8299 грн
12099 грн
Gift Box
Сонцезахисні окуляри Jacquemus CAPRI колір сірий JAC55C6SUN
Сонцезахисні окуляри Jacquemus CAPRI
10299 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Uvex сонцезахисні окуляри Sportstyle 215 сірі 53/0/617
Uvex сонцезахисні окуляри Sportstyle 215
1179 грн
1399 грн
Ray-Ban сонцезахисні окуляри авіатори AVIATOR LARGE METAL сірі 0RB3025
Ray-Ban сонцезахисні окуляри авіатори AVIATOR LARGE METAL
9899 грн
-11%
Ще -10% з кодом WEB*
Bliz сонцезахисні окуляри Matrix сірі 0ZB7004
Bliz сонцезахисні окуляри Matrix
3799 грн
4299 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
goodr квадратні сонцезахисні окуляри VRGs сірі GO.608414
goodr квадратні сонцезахисні окуляри VRGs
1999 грн
2499 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Versace колір сірий
Сонцезахисні окуляри Versace
7999 грн
12999 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Palm Angels колір сірий PERI088_481029
Сонцезахисні окуляри Palm Angels
9499 грн
11499 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Ray-Ban сонцезахисні окуляри SCUDERIA FERRARI COLLECTION сірі RB2228M
Ray-Ban сонцезахисні окуляри SCUDERIA FERRARI COLLECTION
9699 грн
11799 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Diesel колір сірий 0DL3008U
Сонцезахисні окуляри Diesel
5599 грн
6799 грн
Nike сонцезахисні окуляри SHOW X1 сірі DX6520
Nike сонцезахисні окуляри SHOW X1
3799 грн
Ray-Ban сонцезахисні окуляри авіатори сірі 0RB3925
Ray-Ban сонцезахисні окуляри авіатори
7899 грн
-21%
Сонцезахисні окуляри Off-White колір сірий OERI13C_526E07
Сонцезахисні окуляри Off-White
9499 грн
12099 грн
Ray-Ban сонцезахисні окуляри AVIATOR LARGE METAL сірі 0RB3025
Ray-Ban сонцезахисні окуляри AVIATOR LARGE METAL
9899 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Saint Laurent сонцезахисні окуляри авіатори сірі SL 862
Saint Laurent сонцезахисні окуляри авіатори
11599 грн
15899 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сонцезахисні окуляри авіатори сірі AX2060S
Armani Exchange сонцезахисні окуляри авіатори
4299 грн
5299 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban колір сірий 0RB3758
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban
5199 грн
6399 грн
Ray-Ban сонцезахисні окуляри авіатори сірі 0RB3925
Ray-Ban сонцезахисні окуляри авіатори
7899 грн
-15% з кодом WEB*
goodr Сонцезахисні окуляри вайфарер OGs сірі GO.607905
goodr Сонцезахисні окуляри вайфарер OGs
1799 грн
-14%
Ще -10% з кодом WEB*
Kenzo круглі сонцезахисні окуляри сірі KZ40211I_4720V
Kenzo круглі сонцезахисні окуляри
8599 грн
9999 грн
Сонцезахисні окуляри Jacquemus MIRADA колір сірий JAC69C3SUN
Сонцезахисні окуляри Jacquemus MIRADA
14999 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban колір сірий 0RB2206D
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban
5799 грн
6699 грн
-40%
Окуляри Uvex колір сірий
Окуляри Uvex
1599 грн
2699 грн
-15% з кодом WEB*
Nike сонцезахисні окуляри ATHENA сірі IB3517X
Nike сонцезахисні окуляри ATHENA
6599 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
Bliz сонцезахисні окуляри P005 сірі 0ZB7028
Bliz сонцезахисні окуляри P005
3699 грн
4299 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Goodr PHGs The New Prospector колір сірий GO-310320
Сонцезахисні окуляри Goodr PHGs The New Prospector
1999 грн
2499 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Emporio Armani квадратні сонцезахисні окуляри сірі 0EA4268U
Emporio Armani квадратні сонцезахисні окуляри
5899 грн
7799 грн
-15% з кодом WEB*
Uvex сонцезахисні окуляри Sportstyle 238 сірі 53/3/059
Uvex сонцезахисні окуляри Sportstyle 238
2099 грн
Відкрий товари Bottega Veneta
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри коричневі BV1451S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
11199 грн
16299 грн
-15%
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри помаранчеві BV1388S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
12899 грн
15199 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta колір золотий BV1436S
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta
14799 грн
21499 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри срібні BV1470S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
12199 грн
16799 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta колір золотий BV1301S
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta
10199 грн
14599 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри коричневі BV1345S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
20519 грн
22799 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри зелені BV1457S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
13139 грн
14599 грн
-25% з кодом WEB*
Окуляри Bottega Veneta колір золотий BV1305S
Окуляри Bottega Veneta
19399 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри золоті BV1469S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
11999 грн
16799 грн
-15% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри авіатори чоловічі чорні BV1274S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри авіатори чоловічі
20599 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta колір срібний BV1422SA
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta
13599 грн
20599 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta колір золотий BV1396S
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta
14799 грн
22399 грн
-25% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри золоті BV1470S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
16799 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри коричневі BV1388S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
13589 грн
15099 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри жовті BV1430S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
10599 грн
15099 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta колір чорний BV1393S
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta
11999 грн
17599 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри коричневі BV1388S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
10999 грн
15099 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Окуляри Bottega Veneta колір срібний BV1342S
Окуляри Bottega Veneta
19709 грн
21899 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри чорні BV1430S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
9999 грн
15099 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta колір коричневий BV1406S
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta
9999 грн
15099 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta колір чорний BV1436S
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta
15599 грн
21499 грн
-15% з кодом WEB*
Окуляри Bottega Veneta колір золотий BV1305S
Окуляри Bottega Veneta
18599 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta Сонцезахисні окуляри срібні BV1471S
Bottega Veneta Сонцезахисні окуляри
13599 грн
20599 грн
-15% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри коричневі BV1345S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
22799 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta колір коричневий BV1436S
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta
15999 грн
21499 грн
-25% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри зелені BV1345S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
22799 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta колір чорний BV1321S
Сонцезахисні окуляри Bottega Veneta
11499 грн
18499 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Окуляри Bottega Veneta колір золотий BV1342S
Окуляри Bottega Veneta
15099 грн
22799 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри срібні BV1469S
Bottega Veneta сонцезахисні окуляри
11999 грн
16799 грн