Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Max Benjamin
1.0

Аромат для автомобіля Max Benjamin Acqua Viva

929 грн
Колір: бірюзовий
Один розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Аромат для автомобіля Max Benjamin Acqua Viva

Аромат для автомобіля з колекції Max Benjamin. Модель виконана з пластику.
- Простий та елегантний дизайн.
- Чудовий подарунок.
- Засіб Vegan Friendly & Cruelty Free.
- Набір складається з керамічного ароматичного картриджа та елегантного футляра з нікельованими елементами, в який поміщається картридж.
- Верхні ноти: мандарин, апельсин, лимон і чорна смородина.
- Ноти серця: кардамон і перець.
- Аромат тонких трав, цитрусових і злегка дерев'янистого імбиру.
Інформація про товар
Код виробника
RB.CFGB06
Колір
бірюзовий
Бренд
Max Benjamin
ID Товару
99KK-ZAU0S7_60X
Схожі товари
Maison Berger Paris дифузор ароматичний 6408
Maison Berger Paris дифузор ароматичний
949 грн
Maison Berger Paris дифузор ароматичний 7798
Maison Berger Paris дифузор ароматичний
949 грн
Аромат для автомобіля Max Benjamin Grapefruit Shores
Аромат для автомобіля Max Benjamin Grapefruit Shores
839 грн
Maison Berger Paris дифузор ароматичний 6400
Maison Berger Paris дифузор ароматичний
949 грн
Maison Berger Paris дифузор 6609
Maison Berger Paris дифузор
949 грн
Аромат для автомобіля Max Benjamin True Lavender
Аромат для автомобіля Max Benjamin True Lavender
1049 грн
Аромат для автомобіля Max Benjamin Lemongrass & Ginger
Аромат для автомобіля Max Benjamin Lemongrass & Ginger
839 грн
Maison Berger Paris дифузор ароматичний 7837
Maison Berger Paris дифузор ароматичний
949 грн
Аромат для автомобіля Max Benjamin White Pomegranate
Аромат для автомобіля Max Benjamin White Pomegranate
1099 грн
Maison Berger Paris дифузор ароматичний 6403
Maison Berger Paris дифузор ароматичний
949 грн
Maison Berger Paris дифузор ароматичний 7871
Maison Berger Paris дифузор ароматичний
949 грн
Maison Berger Paris дифузор 7799
Maison Berger Paris дифузор
949 грн
Maison Berger Paris дифузор ароматичний 7872
Maison Berger Paris дифузор ароматичний
949 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Активована освітлювальна маска ufo FOREO UFO Masks Shimmer Freak 2.0 6-pack
Активована освітлювальна маска ufo FOREO UFO Masks Shimmer Freak 2.0 6-pack
1079 грн
1199 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Свічка декоративна home & lifestyle
Свічка декоративна home & lifestyle
829 грн
1119 грн
Парфумована вода Courrèges LA FILLE DE L'AIR EDP 50 ML 100050
Парфумована вода Courrèges LA FILLE DE L'AIR EDP 50 ML
4999 грн
-15% з кодом WEB*
Щітка для масажу та очищення шкіри обличчя FOREO LUNA™ Play Plus 2
Щітка для масажу та очищення шкіри обличчя FOREO LUNA™ Play Plus 2
3399 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Парфумована вода ELIE SAAB ES Le Parfum Bridal EDP 90ml колір бежевий
Парфумована вода ELIE SAAB ES Le Parfum Bridal EDP 90ml
5199 грн
6799 грн
Glov набір для волосся 12,5 x 23,6 x 4 cm 5,90744E+12
Glov набір для волосся 12,5 x 23,6 x 4 cm
1049 грн
Les Lumières du Temps 150 ml SI09PL
Les Lumières du Temps 150 ml
949 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Ароматизована свічка Guess
Ароматизована свічка Guess
1599 грн
3399 грн
Neno Beauty пристрій для обличчя ALGO NEN-DOM-PI004
Neno Beauty пристрій для обличчя ALGO
9499 грн
-25% з кодом WEB*
Ароматичний дифузор Umbra Casita 16 x 16 x 14 cm колір бежевий
Ароматичний дифузор Umbra Casita 16 x 16 x 14 cm
3599 грн
Maison Berger Paris 200 ml 6041
Maison Berger Paris 200 ml
639 грн
WOUF косметичка зелена TT260037
WOUF косметичка
1799 грн
-15% з кодом WEB*
Пристрій для нанесення маски та світлотерапії FOREO UFO™ 3
Пристрій для нанесення маски та світлотерапії FOREO UFO™ 3
20999 грн
-25% з кодом WEB*
Туристична косметичка Reisenthel XL
Туристична косметичка Reisenthel XL
1599 грн
Відкрий товари Max Benjamin
Аромат для автомобіля Max Benjamin True Lavender
Аромат для автомобіля Max Benjamin True Lavender
1049 грн
Аромат для автомобіля Max Benjamin Grapefruit Shores
Аромат для автомобіля Max Benjamin Grapefruit Shores
839 грн
Аромат для автомобіля Max Benjamin White Pomegranate
Аромат для автомобіля Max Benjamin White Pomegranate
1099 грн
Аромат для автомобіля Max Benjamin Lemongrass & Ginger
Аромат для автомобіля Max Benjamin Lemongrass & Ginger
839 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Ароматизована свічка Max Benjamin Dodici 210 g
Ароматизована свічка Max Benjamin Dodici 210 g
979 грн
1099 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Аромадифузор Max Benjamin Dodici 150 ml
Аромадифузор Max Benjamin Dodici 150 ml
1499 грн
1799 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Аромадифузор Max Benjamin True Lavender 150 ml
Аромадифузор Max Benjamin True Lavender 150 ml
1499 грн
1799 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Аромадифузор Max Benjamin Irish Leather & Oud 150 ml
Аромадифузор Max Benjamin Irish Leather & Oud 150 ml
1299 грн
1599 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Рефіл для дифузора Max Benjamin True Lavender 300 ml
Рефіл для дифузора Max Benjamin True Lavender 300 ml
989 грн
1099 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Ароматизована свічка Max Benjamin Pink Pepper 210g
Ароматизована свічка Max Benjamin Pink Pepper 210g
989 грн
1099 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Ароматизатор для приміщень Max Benjamin Italian Apothecary 100 ml
Ароматизатор для приміщень Max Benjamin Italian Apothecary 100 ml
759 грн
1119 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Настінний ароматичний дифузор Max Benjamin Acqua Viva 15 ml
Настінний ароматичний дифузор Max Benjamin Acqua Viva 15 ml
1439 грн
1599 грн
Настінний ароматичний дифузор Max Benjamin Lemongrass & Ginger 15 ml
Настінний ароматичний дифузор Max Benjamin Lemongrass & Ginger 15 ml
1599 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Аромадифузор Max Benjamin Reed Diffuser 150 ml
Аромадифузор Max Benjamin Reed Diffuser 150 ml
1499 грн
1799 грн
Настінний ароматичний дифузор Max Benjamin French Linen Water 15 ml
Настінний ароматичний дифузор Max Benjamin French Linen Water 15 ml
1599 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Аромадифузор Max Benjamin Grapefruit Shores 150 ml
Аромадифузор Max Benjamin Grapefruit Shores 150 ml
1299 грн
1599 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Ароматизована свічка Max Benjamin White Pomegranete 210 g
Ароматизована свічка Max Benjamin White Pomegranete 210 g
979 грн
1099 грн
Настінний ароматичний дифузор Max Benjamin Dodici 15 ml
Настінний ароматичний дифузор Max Benjamin Dodici 15 ml
1599 грн
Аромадифузор Max Benjamin Pink Pepper 150 ml
Аромадифузор Max Benjamin Pink Pepper 150 ml
1499 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Набір: ароматизатор та свічка Max Benjamin
Набір: ароматизатор та свічка Max Benjamin
1979 грн
2199 грн
Набір: ароматизатор (+заправки) для авто Max Benjamin Pink Pepper
Набір: ароматизатор (+заправки) для авто Max Benjamin Pink Pepper
929 грн