Ми працюємо! Робота інтернет-магазину ANSWEAR.ua в умовах воєнного стану.

Від 12:00 CET 26.04.2022 ANSWEAR.ua відновив продаж товарів, а логістичний партнер Mіст Інтернешнл, власне, частково відновлює доставку товарів до України. Територія доставки обмежена регламентом кур'єрських компаній, які здійснюють доставку до отримувачів.

З актуальними відділеннями, до яких здійснюється доставка, ви можете ознайомитись на офіційному сайті Нова Пошта.

Оплата замовлень на ANSWEAR.ua відбувається виключно онлайн до подальшого повідомлення.

Також інформуємо, що ми розпочали прийом повернень тих замовлень, яким станом на 24.02.2022 ще не виповнилося 30 днів. Прийом цих повернень буде здійснюватися до 26 травня 2022 р включно.

Всі бонуси ANSWEAR CLUB, які втратили свою дію під час призупинення продажів магазином, будуть повернуті на рахунки Клієнтів. Усім Клієнтам без винятку термін дії бонусів буде продовжений до 29.12.2022.

Програма 2gether=better (Рекомендувати другу), яка була тимчасово припинена, відновила свою дію. Термін дії всіх промокодів продовжений на 30 днів після відновлення роботи магазину.

Також інформумо, що починаючи з 30 квітня 2022 р збільшився ліміт вартості посилок, які не обкладаються державним митом та ПДВ. Відповідна ухвала була підписана 29 квітня Президентом України. Відтак, митний ліміт збільшився від 100 EUR до 150 EUR. Деталі щодо розрахунку держмита та ПДВ можна знайти ТУТ.

Ми працюємо! #StandWithUkraine

Ваша команда ANSWEAR.UA