КОРЗИНА (0) Мы Вам доставим все бесплатно! Просто добавьте к заказу товар на сумму от 0 грн.
Доставка:
_TS_ 0,00 zł _TE_
Всего:
0 грн.
Отправить  Ваш список (0)

Введите email-адреса людей, которым Вы хотите отправить свой список желаний.

Как работает список избранных товаров?
 • Максимальная вместительность Избранного - 100 товаров
 • Добавление товара к избранным не означает его бронирование.
 • Список избранных товаров сохраняется автоматически.
 • Распроданные товары помечаются как "недоступны".
 • Для незарегистрированных клиентов список избранных товаров хранится только месяц.
 • Для зарегистрированных Клиентов избранное хранится все время до его ручной очистки.
Уважаемый пользователь, Вы используете старую версию браузера, что может быть причиной неправильной работы некоторых функций. Актуализируйте, пожалуйста, свой браузер, чтобы использовать все преимущества Answear.ua!
Изменить язык
Кампанія «Колесо фортуни» від Viber

ЗНИЖКИ ВІД ANSWEAR УКРАЇНА x VIBER

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

 

Кампанія «Колесо фортуни» у Viber

 

Умови

 1. Ці правила участі у конкурсi («Правила») визначають умови виграшу і використання подарунків, а саме промокодів на знижку, наданих компанією Wearco SA, зареєстрованою у місті Кракові (Польща), для учасників конкурсу «Колесо фортуни» кампанії Viber Media з місцем реєстрації у місті Люксембург. 2.
 2. Терміни і умови, а також повні правила кампанії «Колесо фортуни» визначаються фірмою Viber.
 3. Для випадкового відбору власників промокодів Wearco SA надає 100 тисяч промокодів на знижку в розмірі 750 грн на шопінг в інтернет-магазині ANSWEAR.ua (при мін. замовленні від 3000 грн), а також 100 тисяч промокодів на знижку у розмірі 300 грн на шопінг від інтернет-магазину ANSWEAR.ua (при мін. замовленні від 1500 грн)
 4. Терміни проведенні кампанії  - з 1.12.2019 до 20.12.2019 року

 

 

Нагороди і переможці

 1. Визначені за допомогою випадкового відбору, переможці можуть отримати промокод від інтернет-магазину ANSWEAR.ua компанії Wearco SA.
 2. Переможці можуть отримати одну з нищезазначених знижок: 1) Знижку 300 грн на шопінг в інтернет-магазині ANSWEAR.ua (при мін. замовленні від 1500 грн) 2) Знижку 750 грн на шопінг в інтернет-магазині ANSWEAR.ua (при мін. замовленні від 3000 грн)
 3. Компанія Wearco SA залишає за собою право виключити певні бренди та товари з кампанії, на які не розповсюджуватиметься дія промокоду і знижки.
 4. Промокоди можуть бути використані до 15 січня 2020 року включно.
 5. Один учасник може виграти лише один раз.
 6. Знижка отримана в подарунок не підлягає обміну на грошовий еквівалент.

 

Конфіденційність і використання особистих даних

Персональні дані Учасників Конкурсу оброблятимуться та використовуватимуться відповідно до Закону від 29 серпня 1997 року про захист персональних даних з метою проведення Конкурсу, підведення підсумків Конкурсу та вручення нагород, а також в маркетингових цілях, якщо Учасник дасть на це окрему згоду. Учасники вказують дані добровільно та мають право на доступ до них, їхнього редагування чи усунення. Внесення заперечення щодо обробки персональних даних Учасника Конкурсу в ході проведення Конкурсу є рівнозначним недотриманню формальних вимог Учасником та виключенню Учасника з числа учасників Конкурсу.Персональні дані переможців будуть відомі Wearco SA і будуть зберігатися стільки часу, скільки потрібно для проведення розіграшу згідно з законодавством України, а також будуть видалені одразу після його завершення. Учасники мають право зв’язатись з огранізатором і отримати доступ до своїх даних. Якщо Учасник вважає, що його дані були використані не за призначенням, він/вона повинні подати офіційну скаргу в Комісію з захисту даних. Будь-які суперечки, які можуть виникнути між Wearco SA та Учасниками, вирішуються шляхом перемовин, чи, через неможливість досягти згоди – шляхом втручання компетентних органів. Недійсніть чи неможливість застосування будь-якого із пунктів даних правил не впливає на дійсність и можливість застосування інших положень. Недійсність окремих положень не призводить до недійсності Правил розіграшу, якщо вони будуть змiненi обов’язковими нормами права. Дійсне законодавство України застосовується до змісту даних Правил.

Якщо Ви бажаєте сконтактуватись із Wearco SA, зробіть це, будь ласка, за електронною адресою dpo@Wearco.com

 

Подпишитесь на рассылку и получите 300 грн на покупки

Расскажите нам о своих предпочтениях, мы подберем Вам интересные предложения.
Спасибо за подписку на рассылку - мы выслали Вам подтверждение на email.
Какие выгоды для Вас?
 • 300 грн. на первые покупки
 • доступ к уникальным предложениям и скидкам
 • возможность первыми узнавать о распродажах
 • информация о новых товарах в магазине
* скидка 300 грн является одноразовой при покупке на сумму от 1500 грн и распространяется на весь ассортимент сайта интернет-магазина ANSWEAR.ua
Закрыть
Наш Сайт использует cookies-файлы для того, чтобы отличить Вас от других пользователей нашего ресурса. Это позволяет обеспечивать удобный просмотр нашего Сайта, а также даёт возможность улучшать его. Для того чтобы продолжить работу с Сайтом, Вам необходимо принять использование cookies-файлов. Вы можете конфигурировать условия хранения Ваших данных в браузере либо в нашей Политике конфеденциальности, где также Вы можете найти общие сведения обработки Ваших данных.
Закрыть