МОДНИЙ КОНКУРС: Стилiст в Instagram!

Наталья Кондратенко - 19/10/18

Слідкуєте за трендами і модними віяннями? Вам подобається ідея Битви Стилістів, але Ви не вважаєте себе стилістом, блогером чи модним фотографом? Спокійно! Ми запрошуємо Вас також стати частиною нашого проекту!

modnij-konkurs-stilіst-v-instagram

Тут немає професійного Журі, як у великому конкурсі Битви, жодних оцінок і супер завдань – все легко і весело, як сама мода! Ви готові?

Все, що Вам потрібно зробити – це пост в Instagram! Оберіть наймоднійший свій образ і поділіться з нами! Не забудьте обов’язкові хештеги: #BytvaStylistiv і #WeAreTheAnswear

Ми оберемо авторів 3-х найстильніших образів і… подаруємо ваучери на шопінг в ANSWEAR.ua: 1 місце – 3 000 грн, 2 місце – 2 000 грн і 3-є місце – 1 000 грн.

modnij-konkurs-stilіst-v-instagram

Конкурс стилістів в Instagram триватиме з 22/10 по 30/11. Результат оголосимо 3 грудня у We love IT Blog та соцмережах ANSWEAR.ua.

Беріть участь у конкурсі! Спробуйте свої шанси в ролі Стиліста! Покажіть нам свої стильні outfit в Instagram.

In style we trust! Удачі Вам 🙂

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear