The Senses вiд Medicine: весь сенс у почуттях

Наталія Кіптач - 28/02/20

Власний бренд Medicine знову дивує! Цього разу колекція переносить нас у дивовижний світ, що стимулює всі органи чуття. Подивіться ефекти кампанії та колекції “The Senses”!

the-senses-by-medicine

У сезоні SS’20 пориньте з Medicine у багатий світ почуттів. Відчуйте вітер у своєму волоссі, скуштуйте фрукти, щойно зірвані з дерев, почуйте спів птахів, подивіться, як зелена природа прокидається після зимового сну, нарешті зачерпніть свіже повітря…

the-senses-by-medicine

У кампанії The Senses Ви знайдете, сповнені смаку, незвичайні поєднання, стильні додатки, виразні фактури, соковиті принти, а також класичну нестандартність та прості фасони. Екстравагантні узори привертають увагу і наближають літо. Ажурні та мереживні матеріали просять доторкнутися та насолодитися їх неоднорідною структурою. У свою чергу, ніжні розмиті відтінки бежевого, голубого, світло-жовтого або фісташкового – відмінний фон для модних експериментів. Одяг – це не просто прикривання тіла: через стилізацію Ви можете висловити все, навіть свої почуття та захоплення.

the-senses-by-medicine

The Senses by Medicine >>

Medicine пам’ятає про природу, повільно, але послідовно у своїх колекціях впроваджує екологічні рішення, наприклад, органічну бавовну. Бренд не тільки шукає сотні способів зберегти довкілля, але і заохочує своїх клієнтів до цього.

the-senses-by-medicine

У новій лінії, присвяченій відчуттям, The Senses Medicine продовжує творчу співпрацю, поглиблює своє ДНК, розвивається та шукає ще невивчені простори. Сезон SS’20 – це також час змін та оновлення самого бренду. Разом із колекцією було представлено оновлений логотип з характерним сигнетом, що сигналізує про унікальність та вихід на наступний динамічний рівень розвитку.

подивитись колекцію The Senses на  ANSWEAR.ua >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear