Dark Romance by ANSWEAR

Наталія Кіптач - 16/12/19

Зваблюйте, спокушайте, чаруйте з новою колекцією власного бренду ANSWEAR, що розкриває таємну сторону жіночності. А Ви готові до незвичних експериментів?

dark-romance-by-answear

Dark Romance запалить темряву грудневої ночі. Найновіша колекція ANSWEAR в темних відтінках декадентна і в той же час захоплююча, ідеально підходить для прощання зі старим та зустрічі Нового року. У святковій капсулі найдемо найновіші тенденції, хоча деякі елементи у стилі останніх десятиліть, навіть 80-х. Капсула вдало підкреслює жіночні форми та представляє все необхідне для яскравої стилізації.

dark-romance-by-answear

Dark Romance – це колекція для вечірніх імпрез. Знайдемо в ній сукні: приталені, що підкреслюють талію, з об’ємними рукавами-буфами або глибоким декольте. Крім того, капсула містить інше вбрання зимового періоду: спідниці, як міні, так і плісировані міді, м’які светри, блузки та сорочки з екстравагантними деталями. В’язання, банти, рюші та буфи додають романтики. У свою чергу, вишуканим акцентом є тканини: насамперед розкішний та благородний велюр, лакована шкіра, а також мереживо, органза і тканина plumeti. Матеріали в пайетках та китиці – це рушій до новорічних стилізацій. Капсула витримана у глибоких кольорах: переважають чорний, пляшковий зелений та відтінки темно-синього.

dark-romance-by-answear

dark-romance-by-answear

подивитись колекцію Dark Romance на ANSWEAR.ua >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear