Прочитаєте за 3 хв 22 Вер 2025

Танець стосунків і гра сенсів: Answear.ua презентує нову версію кампейну «Життя вдягни у те, що цінне» сезону осінь-зима 2025

Автор: Ярина Швед
Прочитаєш за 3 хв

Наша нова кампанія – це історія, яка виходить за межі класичної реклами моди. «Життя вдягни у те, що цінне» – це слоган, який в осінньому виданні стає метафорою стосунків – від пристрасної близькості до повної свободи міського вайбу.

Два поетичні креативні рекламні ролики, в яких головну роль відіграє танець і гра слів, досліджують тему вираження себе, стосунків та емоцій через одяг. У першому ролику, дія якого відбувається в готелі, біла сорочка Paul Smith і мереживна сукня Twinset стають головними героями танцювальної історії про інтимність. Слоган «Вона не для того, щоб одягнутись, вона для того, щоб дозволити Тобі… роздягнутись» — це дещо провокативна гра зі словом «вона». Подвійне значення чи то елементів гардеробу- сорочки й сукні, чи то … самої героїні?  

Другий ролик переносить нас до парку, де вовняний плащ Patrizia Pepe ідеально поєднується з динамічною хореографією двох танцюристів, мимоволі стаючи третім героєм історії. «Він не для того, щоб було тепло. Він для того, щоб відчувати тепло» — цей слоган підкреслює, як одяг виходить за межі своєї основної функції, стаючи носієм емоцій і спогадів.

«У цій кампанії ми хочемо показати, як навіть один елемент одягу може мати багато сенсів – залежно від того, хто його носить і за яких обставин. Так само як стосунки між людьми мають різні відтінки і кольори, так і наш одяг набуває нових значень залежно від контексту», – каже Марта Савіцька, директорка з іміджевого маркетингу Answear. «Ідея «Життя вдягни у те, що цінне» реалізується тут на багатьох рівнях — від різноманітності людських стосунків, через багатозначність самого одягу, аж до гри слів у наших слоганах».

За винятковий, майже кінематографічний характер кампанії відповідає міжнародна команда творців. Режисерка Аді Халфін, відома своїм художнім підходом до образу та руху, створила наратив, в якому камера спостерігає за танцем, як за емоціями – близько, інтимно, але водночас з великою долею динаміки. Хореографія Емілі Леріш підкреслює напругу між героями, дозволяючи одягу стати частиною хореографії, а не лише реквізитом.

До акторського складу увійшли артисти з міжнародною славою: Матільда Лін, відома за головною роллю у кліпі Гаррі Стайлза «As it was», Девід Лагерквіст, Анжела Віллануева Хара, фіналістка шоу «You Can Dance», та Мермоз Мельхіор. Кожен з них вносить в кампанію автентичність та експресію, завдяки чому історії, розказані в роликах, стають близькими та зрозумілими глядачеві.

За візуальну складову відповідав головний стиліст Answear Лукаш Вітек, який у своїх стилізаціях зробив ставку на експресивні, але водночас класичні елементи преміумбрендів, підкреслюючи їхню багатовимірність. 

Кампанія «Одягни життя в те, що цінне» AW25 — це наступна втілена ідея, яку розвиває Answear. Це доказ того, що fashion може бути чимось значно більшим, ніж просто продуктом, — це мистецтво оповідати історії, емоції та стосунки. Це мова кіно, яка промовляє до почуттів і надовго залишається в пам’яті.

Credits:
Режисерка: Adi Halfin
Хореографія: Emilie Leriche
Агенція: Saatchi & Saatchi
Client Service: Małgorzata Wajdziak, Aleksandra Mielec
Стратегія: Radosław Chrobot, Agnieszka Kwaśniewska
Креатив: Magda Drozdowska, Quentin Carenzo, Sonia Nowacka
Продакшн: Marta Gierej, Magdalena Barszcz
Answear: Marta Sawicka, Katarzyna Kaczmarczyk
Головний стиліст: Łukasz Witek (Answear)
Продакшн Хаус: SHOOT ME
Продюсер: Zdzich Heydel
Продакшн Менеджер: Jagoda Jędrzejewska
Пост-продакшн: VEIN
Звук: Głośno

Читайте інші статті