КОРЗИНА (0) Мы Вам доставим все бесплатно! Просто добавьте к заказу товар на сумму от 0 грн.
Доставка:
_TS_ 0,00 zł _TE_
Всего:
0 грн.
Отправить  Ваш список (0)

Введите email-адреса людей, которым Вы хотите отправить свой список желаний.

Как работает список избранных товаров?
 • Максимальная вместительность Избранного - 100 товаров
 • Добавление товара к избранным не означает его бронирование.
 • Список избранных товаров сохраняется автоматически.
 • Распроданные товары помечаются как "недоступны".
 • Для незарегистрированных клиентов список избранных товаров хранится только месяц.
 • Для зарегистрированных Клиентов избранное хранится все время до его ручной очистки.
Уважаемый пользователь, Вы используете старую версию браузера, что может быть причиной неправильной работы некоторых функций. Актуализируйте, пожалуйста, свой браузер, чтобы использовать все преимущества Answear.ua!
Изменить язык
Правила проведення конкурсу «Catch the Moment»

§ 1. Загальні положення

 1. Дані правила (надалі іменуються: «Правила») визначають умови та принципи, згідно яких проводиться конкурс під назвою «Catch The Moment» (надалі іменується: «Конкурс»).
 2. Організатором Конкурсу є АТ «Wearco» з місцезнаходженням у Кракові за адресою: 31-564 м. Краків, Алея Покою, 18, внесене до Реєстру підприємців Національного судового реєстру Польщі (KRS), який веде Районний суд у м. Краків, XI Господарський відділ KRS за номером KRS: 0000816066, REGON: 122515020, NIP: 6793080390, статутний капітал 767.450,00 злотих (надалі іменується: «Організатор»).
 3. Конкурс буде проводитись на території України.
 4. Конкурс відбудеться у період з 11.03.2020 р. 17:00 по 31.12.2020 р. 23:59.
 5. Конкурс відбуватиметься етапами («Етапи») у наступні періоди:

·       Етап I – березень – з 11.03.2020 р. 17:00 по 31.03.2020 р. 23:59;

·       Етап II – квітень - з 01.04.2020 р. 12:00 по 30.04.2020 р. 23:59;

·       Етап III – травень - з 04.05.2020 р. 12:00 по 31.05.2020 р. 23:59;      

·       Етап IV – червень - з 01.06.2020 р. 12:00 по 30.06.2020 р. 23:59;      

·       Етап V – липень - з 01.07.2020 р. 12:00 по 31.07.2020 р. 23:59;

·       Етап VI – серпень - з 03.08.2020 р. 12:00 по 31.08.2020 р. 23:59      ;          

·       Етап VII – вересень - з 01.09.2020 р. 12:00 по 30.09.2020 р. 23:59;

·       Етап VIII – жовтень - з 01.10.2020 р. 12:00 по 31.10.2020 р. 23:59;               

·       Етап IX – листопад - з 02.11.2020 р. 12:00 по 30.11.2020 р. 23:59;

·       Етап X – грудень - з 01.12.2020 р. 12:00 по 31.12.2020 р. 23:59.

6.      Заявки на Конкурс приймаються лише в періоди проведення окремих етапів Конкурсу.               

 1. Конкурс організовується в мережі Instagram. На веб-сайті за адресою: www.catchthemoment.answear.ua (далі: «Сайт конкурсу») буде розміщено: правила проведення конкурсу, інформацію про нагороди, результати Конкурсу та конкурсні роботи.
 2. Конкурс не організовується і не співорганізовується, не спонсорується і не підтримується інтернет-сервісом Instagram чи його оператором та жодним іншим чином не пов’язаний з мережею Instagram чи її оператором.

§ 2. Участь у Конкурсі

 1. Учасниками Конкурсу (далі – «Учасник») можуть бути лише фізичні особи:

а)      яким на момент подання заявки на Конкурс виповнилося 18 років,

б)      які є споживачами та діють для цілей, не пов’язаних з комерційною, господарською, ремісничою діяльністю чи вільною професією,

в)      які проживають на території України,

г)      мають свій профіль у мережі Instagram,

д)      відповідають умовам участі у Конкурсі, викладеним у даних Правилах.

      2. Учасником Конкурсу не може бути працівник або партнер Організатора, члени їх сімей, тобто чоловік/дружина, батьки, бабуся чи дідусь, діти, онуки, брати і сестри.

§ 3. Принципи Конкурсу

 1. Кожен етап Конкурсу відбуватиметься під гаслом місяця, яке буде оголошувати Організатор на Сайті конкурсу у перший день кожного етапу (далі: «Гасло місяця»).
 2. Завданням Учасника, який бере участь у даному етапі Конкурсу, буде зробити фотографію, котра відображатиме його розуміння Гасла місяця (далі: «Конкурсна робота»).
 3. Умовою участі у Конкурсі є розміщення Учасником Конкурсу у своєму профілі в Instagram Конкурсної роботи, при цьому профіль повинен бути загальнодоступний, а в описі до фотографії потрібно додати хештег #CatchTheMomentUA і @answear_ua
 4. Учасник надає згоду на розміщення Організатором Конкурсних робіт, включаючи дані про Учасника, на Сайті конкурсу, в соціальних мережах Організатора та на веб-сайті www.answear.ua в закладці WeloveItBlog - Конкурси під час проведення Конкурсу та протягом двох місяців після його завершення, а далі з метою архівації.  
 5. Учасник може брати участь у Конкурсі необмежену кількість разів.
 6. Правильно опубліковані та підписані згідно з п. 3 вище Конкурсні роботи будуть оцінюватися створеною Організатором конкурсною комісією (далі: «Комісія») з точки зору якості, креативності та привабливості Конкурсної роботи, а також способу інтерпретації Гасла місяця.
 7. Нагороди будуть присуджуватися Комісією за кожен Етап Конкурсу. Комісія братиме до уваги Конкурсні роботи, подані на Конкурс протягом даного Етапу.  

      8.      Публікуючи Конкурсну роботу в Instagram та підписуючи її у спосіб, вказаний у § 3 п. 3 вище, Учасник заявляє, що:

а)      він є автором поданої на Конкурс роботи, має на неї всі майнові авторські та суміжні права, і ці права жодним чином не обмежені та не обтяжені правами третіх осіб,

б)      Конкурсна робота не порушує жодних прав третіх осіб, у зв’язку з чим жодна третя особа не матиме претензій до Організатора у зв’язку з використанням ним Конкурсної роботи в порядку, визначеному даними Правилами,

в)      особи, зображення яких містяться у Конкурсній роботі, надали згоду на їх публікування Учасником та використання зображень у межах, визначених даними Правилами,

г)      зобов’язується захистити Організатора від будь-яких претензій, висунутих третіми особами у зв’язку з використанням Організатором Конкурсної роботи в обсязі, визначеному Правилами, які виникли внаслідок подання Учасником неправдивих заяв, та відшкодувати збитки, завдані у зв’язку з цим.

 1. Конкурсна робота не може містити нецензурну лексику, образливий вміст або вміст, що суперечить законам моралі або чинному законодавству.
 2. Після публікації Конкурсної роботи в Instagram, Учасник підтверджує, що він відповідає критеріям, які дають йому право брати участь у Конкурсі, та погоджується брати участь у Конкурсі на умовах, визначених Правилами.

§ 4. Переможці та нагороди

 1. Інформація про результати кожного Етапу Конкурсу буде розміщена на Сайті конкурсу до 10-го числа місяця, що настає після закінчення даного Етапу Конкурсу.
 2. Всього серед учасників Комісія обере 10 переможців Конкурсу, по одному переможцю на кожному Етапі Конкурсу («ПЕРЕМОЖЦІ») а також присудить 32 відзнаки, додаткивих винагороди, по 4 на кожному етапі змагань, починаючи з  ІІІ етапу.
 3. У рамках Конкурсу Переможцям будуть присвоєні 10 основних призів (далі: "ОСНОВНІ НАГОРОДИ"), і починаючи з ІV етапу, 28 відзнак, 4 на кожному етапі Конкурсу (далі: "Додаткові винагороди") у вигляді разових промокодів, що дають право на знижку -90% при замовленні на максимальну сумму 2000 грн на весь асортимент інтернет-магазину answear.ua, дійсних протягом 30 днів з моменту передачі промокоду Організатором Переможцю. Максимальна вартість знижки - 2000 грн. В перший робочий день кожного Етапу Конкурсу Організатор на Сайті Конкурсу оголосить, що саме є предметом Головної нагороди.

 4. Переможці Конкурсу будуть повідомлені про свою перемогу шляхом надіслання Організатором приватного повідомлення у чаті Instagram. Переможець зобов’язаний протягом 5 днів тим самим шляхом підтвердити, що він отримав інформацію про перемогу, та надіслати Організатору необхідну інформацію на вказану адресу електронної пошти, зокрема: ім’я та прізвище, адресу для отримання Нагороди та дані для сплати податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з перемогою у Конкурсі.
 5. Якщо Організатор не зможе з будь-якої причини зв’язатися з Переможцем Конкурсу або не отримає відповіді на повідомлення про перемогу протягом 5 днів, він залишає за собою право присудити Нагороду іншому Учаснику.
 6. Переможець Конкурсу може подати заяву про відмову прийняти Нагороду протягом 5 (п’яти) днів з моменту отримання повідомлення про перемогу.
 7. Жодна Нагорода у конкурсі не може бути замінена на грошовий еквівалент або на будь-яку іншу матеріальну нагороду.
 8. Нагороди у Конкурсі будуть надіслані Переможцям поштою на адресу, вказану ними у повідомленні, зазначеному в п. 5 вище, із врахуванням того, що Нагороди будуть надсилатися за рахунок Організатора лише по території України. У випадку, якщо Переможець вкаже адресу доставки поза межами України, Організатор має право затримати відправку Нагороди до моменту отримання від Переможця суми, що еквівалентна вартості доставки Нагороди за межі України.

§ 5. Авторські права

 1. З урахуванням п. 4 нижче, Переможець надає Організатору, без обов’язку сплачувати винагороду, а лише в обмін на отриману Нагороду, ексклюзивні права на Конкурсну роботу, яка отримала Нагороду, строком на 5 років без територіального обмеження в таких сферах використання:

а)      запис та відтворення Конкурсної роботи або її частини – виготовлення копій Конкурсної роботи з використанням усіх доступних технік, включаючи друк, репрографію, магнітний запис, цифрову техніку,

б)      запис у пам’яті комп’ютера та на інших подібних пристроях,

в)      внесення змін до Конкурсної роботи, в тому числі право виправляти, переробляти і змінювати всю Конкурсну роботу та її окремі елементи, зіставляти Конкурсну роботу з іншими роботами,

г)      випускати в обіг, надавати у безоплатне користування або орендувати примірники Конкурсної роботи,

д)      у межах розповсюдження Конкурсної роботи або її частини – показ, відтворення, трансляція, а також публікація Конкурсної роботи таким чином, щоб кожен міг мати до неї доступ у вибраному ним місці та у вибраний час, використовуючи всі наявні техніки, в тому числі за допомогою інтернету та інших комп’ютерних мереж,

е)      розміщення на всіх носіях реклами, включаючи, зокрема, каталоги, газети, блокноти.

 1. Незалежно від ексклюзивних прав, вказаних вище, Переможець уповноважує Організатора здійснювати від його імені особисті авторські права на Конкурсну роботу. На підставі даного доручення Організатор має право, зокрема: (І) приймати рішення щодо способу позначення авторства Конкурсної роботи, (ІІ) здійснювати нагляд за способом використання Конкурсної роботи.
 2. Переможець також уповноважує Організатора здійснювати залежні авторські права на Конкурсну роботу, а також надавати третім особам ексклюзивний дозвіл на здійснення залежних прав на Конкурсну роботу.

 

§ 6. Прикінцеві положення

 1. Правила проведення Конкурсу доступні на Сайті конкурсу, а посилання на Правила буде також розміщено у мережі Instagram.
 2. Організатор залишає за собою право змінити Правила проведення Конкурсу. Зміни до Правил наберуть чинності з моменту опублікування змінених Правил на Сайті конкурсу. Внесення змін до Правил не може обмежувати права, що вже набуті Учасниками.
 3. Учасник може подати скаргу на спосіб проведення Конкурсу. Скарги будуть розглядатися Організатором протягом 14 днів з моменту отримання скарги.
 4. Для того, щоб подати рекламацію чи скаргу на порядок проведення конкурсу, його правила або з усіх інших питань, пов’язаних із Конкурсом, просимо повідомити Організатора, надіславши електронний лист на адресу marketing@answear.ua  Скарга повинна містити ім’я, прізвище, адресу Учасника, а також причину подання скарги із зазначенням того, що саме порушив Організатор. Скаргу можна також надіслати на юридичну адресу Організатора.
 5. Організатор звільняє мережу Instagram та її оператора від будь-якої відповідальності за всі претензії, зокрема, претензії Учасників, пов’язані з Конкурсом. Усі запитання, коментарі, скарги і рекламації, а також будь-які претензії, пов’язані з Конкурсом, Учасник повинен надіслати безпосередньо Організатору, в жодному разі не на адресу мережі Instagram або її оператора.
 6. Вся інформація про Конкурс, що міститься в рекламних матеріалах, є лише допоміжною, обсяг прав Учасників та Організатора визначений даними Правилами.

 

Ознайомитися з інформацією про обробку персональних даних учасників конкурсу Ви можете тут.

 

Подпишитесь на рассылку и получите 300 грн на покупки

Расскажите нам о своих предпочтениях, мы подберем Вам интересные предложения.
Спасибо за подписку на рассылку - мы выслали Вам подтверждение на email.
Какие выгоды для Вас?
 • 300 грн. на первые покупки
 • доступ к уникальным предложениям и скидкам
 • возможность первыми узнавать о распродажах
 • информация о новых товарах в магазине
* скидка 300 грн является одноразовой при покупке на сумму от 1500 грн и распространяется на весь ассортимент сайта интернет-магазина ANSWEAR.ua
Закрыть
Наш Сайт использует cookies-файлы для того, чтобы отличить Вас от других пользователей нашего ресурса. Это позволяет обеспечивать удобный просмотр нашего Сайта, а также даёт возможность улучшать его. Для того чтобы продолжить работу с Сайтом, Вам необходимо принять использование cookies-файлов. Вы можете конфигурировать условия хранения Ваших данных в браузере либо в нашей Политике конфеденциальности, где также Вы можете найти общие сведения обработки Ваших данных.
Закрыть