КОРЗИНА (0) Мы Вам доставим все бесплатно! Просто добавьте к заказу товар на сумму от 0 грн.
Доставка:
_TS_ 0,00 zł _TE_
Всего:
0 грн.
Отправить  Ваш список (0)

Введите email-адреса людей, которым Вы хотите отправить свой список желаний.

Как работает список избранных товаров?
  • Максимальная вместительность Избранного - 100 товаров
  • Добавление товара к избранным не означает его бронирование.
  • Список избранных товаров сохраняется автоматически.
  • Распроданные товары помечаются как "недоступны".
  • Для незарегистрированных клиентов список избранных товаров хранится только месяц.
  • Для зарегистрированных Клиентов избранное хранится все время до его ручной очистки.
Уважаемый пользователь, Вы используете старую версию браузера, что может быть причиной неправильной работы некоторых функций. Актуализируйте, пожалуйста, свой браузер, чтобы использовать все преимущества Answear.ua!
Изменить язык
ПРАВИЛА КОНКУРСУ "Чи є в Тебе ANSWEAR?"

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Дані правила (надалі іменуються: «ПРАВИЛА») визначають умови та принципи, згідно яких проводиться конкурс під назвою «Чи є в Тебе ANSWEAR?» (далі: «КОНКУРС») в рамах акції «Answear Days».

Організатором Конкурсу є АТ «ANSWEAR.COM» з місцезнаходженням у Кракові за адресою: 31-564 м. Краків, Алея Покою, 18, зареєстроване у Реєстрі Підприємців Державного Судового Реєстру Польщі (KRS), який веде Районний суд для Кракова-Середмістя у Кракові, XI Господарський відділ KRS за номером: 0000816066, REGON: 122515020, NIP: 6793080390, статутний капітал 767.450,00 злотих (далі: «ОРГАНІЗАТОР»).

Конкурс проводиться на території України, за винятком тимчасово окупованих територій, визначених чинним законодавством України.

Участь у Конкурсі безкоштовна. Учасники та переможці Конкурсу самостійно оплачують всі додаткові витрати, понесені ними у зв’язку з участю в Конкурсі (витрати, пов’язані з доступом в Інтернет, поштові витрати, витрати на телефонний зв’язок, тощо).

Конкурс не є лотереєю, азартною грою або послугою у галузі азартних ігор, а також скеровується до учасників/членім Answear Club.

Конкурс проводиться у період з 08.10.2020 р. по 14.10.2020 р. 23:59.

Працівник або співробітник Організатора та члени їх сімей, тобто подружжя, батьки, бабусі та дідусі, діти, онуки, брати та сестри, не можуть брати участь у Конкурсі.

 

ПРАВИЛА УЧАСТІ У КОНКУРСІ

У Конкурсі можуть брати участь Клієнти, які є учасниками програми AnswearClub, здійснювали покупки в Магазині під час проведення Конкурсу Організатором, виконували конкурсне завдання та:

- мешкають на території України;

- мають профіль в Instagram;

- відповідають умовам участі у Конкурсі, встановленим цим Положенням.

2.   Завданням Учасника, який бере участь у Конкурсі, є фото, що одночасно є інтерпретацією Гасла Конкурсу: " Що сьогодні є Вашою answeAr?" (далі: «Конкурсна робота»).

3.   Умовою для участі в Конкурсі є те, що Учасник розміщує Конкурсну роботу у своєму профілі Instagram з увімкненими загальнодоступними налаштуваннями, а фотографія містить в описі хештеги #answearua #answeardays.

4.   Учасник погоджується на презентацію Конкурсних робіт, включаючи зображення Учасника, записане в них Організатором у профілі Організатора в Instagram, інших соціальних мережах Організатора та на веб-сайті www.answear.ua у розділі #WeAreTheAnswear під час Конкурсу та протягом двох місяців з моменту його завершення, а потім для архівування.

5.   Учасник може подати кілька Конкурсних робіт, але кожному Учаснику може бути надана лише одна знижка, як зазначено нижче.

6.  Правильно опубліковані та описані Конкурсні роботи згідно з розділом. 3 вище, оцінюватиме конкурсний комітет (далі: "Журі"), призначений Організатором, з точки зору якості, креативності та привабливості Конкурсної роботи та інтерпретації Конкурсного гасла.

7.  Публікуючи Конкурсну роботу в Instagram та описуючи її способом, зазначеним у пункті 3 вище, Учасник заявляє, що:

- є автором поданої Конкурсної роботи, має всі авторські права та суміжні права на неї, і ці права жодним чином не обмежені або не обтяжені правами третіх осіб;

- Конкурсна робота не порушує жодних прав третіх осіб, і тому жодні треті сторони не будуть вживати заходів проти Організатора у зв'язку з використанням Організатором Конкурсної роботи в порядку, визначеному в цьому Регламенті,

- особи, чиї зображення були записані в Конкурсному конкурсі, погодились на публічний обмін фотографіями Учасником та використання їх зображень у межах, визначених цим Положенням,

- зобов'язується звільнити Організатора від будь-яких претензій, пред'явлених третіми особами у зв'язку з використанням Організатором Конкурсної роботи в обсязі, визначеному Регламентом, що виникає внаслідок подання Учасником неправдивих заяв, та відшкодувати шкоду, що виникла внаслідок цього.

8. Конкурсна робота не може містити нецензурної лексики, образливого вмісту або вмісту, що суперечить пристойності та чинному законодавству.

9. Опублікувавши Конкурсну роботу в Instagram, Учасник підтверджує, що відповідає критеріям, що дають йому право брати участь у Конкурсі, і погоджується брати участь у Конкурсі на умовах, визначених Регламентом.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

1. Результати Конкурсу будуть оголошені Журі 16.10.2020.

2. Конкурсна комісія відбере 10 переможців конкурсних робіт на власний розсуд та з використанням критеріїв, зазначених у §2 сек. 6 вище. Авторам вибраних Конкурсних робіт буде надана знижка на придбання товарів у Магазині у вигляді додаткових 2000 пунктів AnswearClub для кожного обраного Учасника ("Знижка").

3. Учасники будуть повідомлені про присудження Знижки у повідомленні, надісланому Організатором у внутрішній системі листування платформою Instagram.

4. Знижка буде призначена на рахунок Answear Club обраного Учасника протягом 10 днів з дати отримання даних від Учасника, що дозволяє розподілити Знижку на рахунок AnswearClub.

5. Знижку не можна обміняти на грошовий еквівалент або на будь-який інший матеріальний приз.

6. Правила користування Знижкою вказані в регламенті програми AnswearClub.

 

АВТОРСЬКІ ПРАВА

1. Організатор отримує від Автора вибрану Конкурсну роботу без зобов’язання виплачувати винагороду, і лише в обмін на отриману Знижку, право власності на копію Конкурсної роботи та авторські права на нагороджену Конкурсну роботу без територіального та часового обмеження в наступних сферах використання:

- запис та відтворення Конкурсної роботи або її частини - виготовлення копій Конкурсної роботи з використанням усіх доступних технік, включаючи друк, репрографічний, магнітний запис, цифрову техніку,

- введення в пам’ять комп’ютера та інші подібні пристрої,

- модифікація Конкурсної роботи, в тому числі право на виправлення, модифікацію та зміну всієї Конкурсної роботи та її окремих елементів, компіляції Конкурсної роботи з іншими роботами,

- цілі маркетингови, позика або оренда копій Конкурсної роботи,

- в межах розповсюдження Конкурсної заявки або її частини - відображення, відображення, відтворення, трансляція та ретрансляція, а також надання Конкурсної заявки загальнодоступності таким чином, що кожен може мати доступ до неї у вибране ним місце та час, використовуючи всі доступні методи включаючи використання в Інтернеті та інших комп'ютерних мережах,

- розміщення на будь-яких носіях для реклами та просування, зокрема: каталогах, газетах, блокнотах.

2. Автор обраної Конкурсної роботи також дозволяє Організатору здійснювати похідні авторські права на Конкурсну роботу, а також ексклюзивне дозвіл Організатора третім особам на здійснення похідних прав на Конкурсну роботу.

 

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Положення про Конкурс доступні на веб-сайті Магазину в промоції «Answear Days», а посилання на Положення також буде розміщено в Instagram.

2. Організатор залишає за собою право змінювати Положення. Зміни до Регламенту наберуть чинності з моменту опублікування зміненого Положення на Сторінці конкурсу. Зміни до Регламенту не можуть обмежувати права Учасників, надані в Регламенті, до дати його внесення змін.

3. Учасник може подати скаргу щодо способу проведення Конкурсу. Скарги будуть вирішені Організатором протягом 14 днів з дня отримання скарги.

4. Для подання скарги чи скарги на спосіб проведення Змагання, його правила або з будь-яких інших питань, пов’язаних з Змаганням, Організатору слід повідомити, надіславши електронне повідомлення на адресу marketing@answear.ua . Скарга повинна містити ім’я, прізвище та адресу Учасника, а також зазначення причини скарги та конкретної поведінки Організатора. Скарги також можуть надсилатися за адресою офісу Організатора.

5. Організатор звільняє Instagram та його оператора від будь-якої відповідальності за будь-які претензії, зокрема претензії Учасників, пов’язані з Конкурсом. Будь-які питання, коментарі, скарги та претензії, а також будь-які претензії, пов’язані з Конкурсом, повинні бути спрямовані Учасником безпосередньо до Організатора, і ні в якому разі до Instagram або його оператора.

6. Вся інформація про Конкурс, що міститься в рекламних та рекламних матеріалах, має лише допоміжний характер, обсяг прав Учасників та Організатора зазначений у цьому Регламенті.

Подпишитесь на рассылку и получите 300 грн на покупки

Расскажите нам о своих предпочтениях, мы подберем Вам интересные предложения.
Спасибо за подписку на рассылку - мы выслали Вам подтверждение на email.
Какие выгоды для Вас?
  • 300 грн. на первые покупки
  • доступ к уникальным предложениям и скидкам
  • возможность первыми узнавать о распродажах
  • информация о новых товарах в магазине
* скидка 300 грн является одноразовой при покупке на сумму от 1500 грн и распространяется на весь ассортимент сайта интернет-магазина ANSWEAR.ua
Закрыть
Наш Сайт использует cookies-файлы для того, чтобы отличить Вас от других пользователей нашего ресурса. Это позволяет обеспечивать удобный просмотр нашего Сайта, а также даёт возможность улучшать его. Для того чтобы продолжить работу с Сайтом, Вам необходимо принять использование cookies-файлов. Вы можете конфигурировать условия хранения Ваших данных в браузере либо в нашей Политике конфеденциальности, где также Вы можете найти общие сведения обработки Ваших данных.
Закрыть