КОРЗИНА (0) Мы Вам доставим все бесплатно! Просто добавьте к заказу товар на сумму от 0 грн.
Доставка:
_TS_ 0,00 zł _TE_
Всего:
0 грн.
Отправить  Ваш список (0)

Введите email-адреса людей, которым Вы хотите отправить свой список желаний.

Как работает список избранных товаров?
 • Максимальная вместительность Избранного - 100 товаров
 • Добавление товара к избранным не означает его бронирование.
 • Список избранных товаров сохраняется автоматически.
 • Распроданные товары помечаются как "недоступны".
 • Для незарегистрированных клиентов список избранных товаров хранится только месяц.
 • Для зарегистрированных Клиентов избранное хранится все время до его ручной очистки.
Уважаемый пользователь, Вы используете старую версию браузера, что может быть причиной неправильной работы некоторых функций. Актуализируйте, пожалуйста, свой браузер, чтобы использовать все преимущества Answear.ua!
Изменить язык
ПРАВИЛА КОНКУРСУ «БИТВА СТИЛIСТIВ 2018-2019»

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «БИТВА СТИЛІСТІВ 2019»

 1. Загальні положення

1.1.  У цих Правилах викладено правила, предмет та умови участі у конкурсі під назвою «Битва стилістів 2018 (далі – «Битва» або конкурс).

1.2.  Організатором «Битви» виступає інтернет-магазин, що знаходиться на домені: www.answear.ua, власником якого є компанія WEARCO Sp. z o.o., юридична адреса якої: вул. На З’їзді 11, 30527 м. Краків, що зареєстрована в Реєстрі підприємців державного судового реєстру, який веде окружний суд Кракова - Середмістя у Кракові, 11-й комерційний відділ державного судового реєстру за номером ДСР: 0000414701; ІПН: 679-308-0390; статутний капітал компанії становить 708 750,00 злотих (далі – «Організатор»).

1.3.  Співорганізатором конкурсу виступає компанія ТОВ «Мері Кей (Україна) Лтд.», код ЄДРПОУ 24733492, зареєстрована за адресою: 03038, Україна, м. Київ, вул. Нововокзальна, 2. (далі – «Співорганізатор»). Разом надалі при спільному згадувані по тексту Правил «Організатор» і «Співорганізатор»  можуть іменуватись - «Організатор».

1.4.  1.4. Битва проводитиметься на території України за виключенням території Автономної Республіки Крим у зв’язку із прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України від 15.04.2014 р. за №1207-VII» і території проведення операції об’єднаних сил (ООС) та не підконтрольній уряду України, виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів, Битва проводитиметься на Інтернет-сайті http://bytvastylistiv.answear.ua/ В ПЕРІОД З 20 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУЗ 20:00, ДО 14 ГРУДНЯ 2018 РОКУ, ДО 23:59, відповідно до Правил на умовах зазначених нижче. 

1.5.  Участь у Битві можуть брати лише фізичні особи, які проживають на території України, і яким виповнилося 18 років (далі – «Учасник»).

1.6.  Учасником Битви не можуть бути співробітники, партнери, представники Організатора і Співорганізатора, а також близькі родичі цих людей. До близьких родичів належать: прямі родичі по висхідній або низхідній лінії, брати і сестри, члени подружжя, чоловік або дружина брата/сестри, брат/сестра чоловіка або дружини, батьки дружини/чоловіка, а також прийомні батьки або всиновлені діти.

1.7.  Битва проходить у три етапи:

Перший етап  – подання заявок на конкурс, з яких журі обирає 15 осіб для участі в другому етапі. Перший етап триватиме з 20 вересня 2018 року з 20:00 до 15 жовтня 2018 року до 23:59.

Другий етап  – виконання стилістичного завдання (тобто, представлення як мінімум чотирьох образів, в яких використано одиниці із лімітованої колекції Answear – «Битва Стилістів») та надсилання Організаторові  фотографій. Другий етап триватиме з 22 жовтня 2018 року з 10:00 до 22 листопада 2018 року до 23:59.

Третій етап – журі обирає трьох найкращих Учасників другого етапу. Третій етап триватиме з 26 листопада 2018 року до 30 листопада 2018 року до 23:59.

 

 1. Перший етап. Умови подання заявки на Битву

2.1.    Для участі у Битві необхідно виконати усі зазначені нижче умови, дотримуючись при цьому положень цих Правил:

2.1.1. Правильно заповнити анкету конкурсанта, яку можна знайти за посиланням http://bytvastylistiv.answear.ua/, в якій слід зазначити особисті дані Учасника: ім’я та прізвище, номер телефону, адресу електронної пошти, згоду на обробку персональних даних з метою участі в Битві.

2.1.2. Надіслати не більше п’яти фотографій (далі – «Матеріали»), на яких представлено найкращі образи, автором яких є Учасник. Усі образи повинні бути представлені або на моделі або безпосередньо на Учаснику; фотографії можуть бути фотографіями із минулих фотосесій із роботами Учасника.

2.1.3. Матеріали, які надсилає Учасник, не повинні порушувати жодних прав третіх осіб, зокрема, особистих прав, авторських прав, прав на публічне використання, та не повинні становити розголошення особистої інформації без чинної на це згоди.

2.2.    Дотримання вимог, зазначених у п. 2.1. вище, становить офіційну подачу заявки Учасника на участь у Битві (далі – «Заявка»). Учасник може подати кілька Заявок, проте Організатор приймає до розгляду лише першу.

2.3.    Якщо Організатор виявить, що Заявка не виконує будь-яку із зазначених в цих Правилах вимог, Організатор залишає за собою право виключити Учасника із конкурсу. Згідно із положеннями, передбаченими п. 8.4 цих Правил, Учасник має право оскаржити рішення Організатора.

2.4.    Подання Матеріалів як частини Заявки означає, що Учасник заявляє, що він/вона є автором цих Матеріалів (тобто, фотографій та образів), а також те, що Матеріали не порушують прав третіх осіб, в тому числі права на захист особистої репутації моделей, зображених на Матеріалах. Учасник несе повну відповідальність за позови третіх осіб, пов’язані із використанням Організатором Матеріалів, із врахуванням правил, зазначених в цьому документі.

2.5.    Подання Заявки та Матеріалів Учасником свідчить про передачу Організатору безспірного права публікувати Матеріали – надіслані як частина Заявки – на веб-сторінці: http://bytvastylistiv.answear.ua/ з метою представлення Учасників, які подали заявки на участь у конкурсі, публікуючи, в тому числі, їхні імена.

 

 1. Завершення Першого етапу конкурсу, визначення Учасників Другого етапу    

3.1.    Після завершення першого етапу у відведений строк та отримання Організатором Заявок та Матеріалів із дотриманням Учасниками усіх вимог, передбачених у п. 2.1. вище, журі проводить відбір осіб на Другий етап конкурсу.

Склад журі, які проводить відбір:

Олександра Буринська (Головний редактор Cosmopolitan Україна)

Анна Зволянська (стиліст, аналітик моди)

Лукаш Вітек (Головний міжнародний стиліст компанії ANSWEAR)

OSIA Ольга Мушинська (лайфстайл блогер)

Під час відбору, журі прийматиме до уваги такі фактори: обізнаність у трендах, різноманітність образів, естетичність фотографій та образів, дизайн, креативність та оригінальність.

3.2.    До 22 жовтня 2018 року Організатор повідомляє 15 відібраних осіб електронним листом, надісланим на вказану в Заявці адресу, про те, що вони пройшли на Другий етап Битви.

3.3.    Якщо протягом трьох календарних днів з моменту оголошення результатів першого етапу на сайті та повідомлення Учасника про вихід у другий етап Битви, Організатор не отримує від Учасника підтвердження електронним листом про бажання брати участь в Другому етапі, такий Учасник виключається із Битви, а Організатор повідомляє особу, яка є наступною у списку очікування. В цьому випадку, Учасник вважається таким, що відмовився від продовження участі у Конкурсі.

3.4.    Організатор оприлюднює остаточні результати першого етапу на сайті http://bytvastylistiv.answear.ua/  публікуючи перелік Учасників другого етапу конкурсу.

 

      4. Організація та умови Другого етапу Битви


4.1. 15 Учасників Другого етапу конкурсу до 22 листопада до 12:00 год. повинні створити щонайменше 4 різних образи для фотозйомки, які відображають тенденції в моді на сезон весна-літо 2019, на створення яких надихнули тенденції світових столиць моди, та які були створені із продукції, наданої Організатором.

4.2.Кожен Учасник повинен представити в своїх образах усю продукцію, надіслану Організатором; як мінімум на одній фотографії повинна бути зображена модель у повний зріст, та як мінімум одна фотографія повинна бути портретом. Кожна фотографія повинна містити зображення щонайменше одної продукції із колекції «Битва стилістів 2019», на фотографіях дозволяється зображення продукції інших брендів.

4.3. Моделі, які представляють образи, повинні бути не молодші 18 років, або це може бути сам Учасник.

4.4. Фотографії образів повинні бути надіслані у форматі JPG високої роздільної здатності (не менше 300 MP).

4.5. Подані на конкурс образи повинні бути виключно авторства Учасника.
4.6. У фотозйомці, описаній в положеннях вище, можуть брати участь професійні фотографи, перукарі, та візажисти, однак стилістом який створив образ, повинен бути Учасник (тобто, Учаснику належить ідея, він обирає аксесуари та продукцію, та поєднує всі ці елементи на моделі).

4.7. Фінальні фотографії образу подаються Організаторові через спеціальну систему, в яку вводяться дані окремо для кожного Учасника Другого етапу.

4.8. Якщо Учасник Другого етапу відмовляється від участі у конкурсі ще під час Другого етапу, він/вона зобов’язується повернути продукцію надану Організатором із усіма етикетками протягом трьох днів, з моменту повідомлення Організатора про відмову від участі. Крім того, такий Учасник бере на себе всі витрати та ризики, пов’язані із відправленням продукції.

4.9. Беручи участь в Другого етапу конкурсу, Учасник приймає той факт, що продукція надіслана Організатором – це чотири одиниці одягу в розмірі S та один аксесуар у вигляді сумки.

 

      5.  Проведення Фінальної Битви. Третій етап

5.1. В рамках Третього етапу, журі у складі, зазначеному в п. 3.1. вище, вибирає 3 (трьох) осіб із 15 Учасників 2 етапу (далі –  «Переможці»), які подали фотографії образів та виконали умови п.4. під час участі в Другому етапі до 30 листопада 2018 року до 23:59. Переможцям до «14» грудня 2018 року у місці, час та за адресою додатково повідомленою на сайті будуть вручені такі Подарунки:

Головний подарунок за Перше місце – публікація роботи Переможця в журналі Cosmopolitan Україна (лютий 2019 року), ексклюзивний набір косметики в подарунковому кейсі від Співорганізатора Конкурсу ТОВ «Мері Кей (Україна) Лтд.» у кількості 1 шт, що складається з: мінеральна розсипна пудра Mary Kay «Слонова кістка»-1 шт, СС Крем SPF15 Помірно світлий-1 шт, коректор для шкіри навколо очей -1 шт, підводка-олівець для очей Чорна -1 шт, знежирений засіб для зняття косметики з очей -1 шт, туш для вій "Сенсація" Чорна -1 шт, гелева матова помада для губ Палкий Мак -1 шт, гелева помада для губ Природна Ніжність -1 шт, механічний олівець для губ з ковпачком-точилкою нейтральний (бежевий) -1 шт, гелева матова помада для губ Червоний Сатин -1 шт, блиск для губ Сонячне Цвітіння -1 шт, блиск для губ Рожеве Парфе -1 шт, основа під тіні -1 шт, вирівнююча основа з SPF 15 -1 шт, бальзам для губ з маслом ши “Білий чай і Цитрус” -1 шт, цукровий скраб для губ з маслом ши “Білий чай і Цитрус” -1 шт, серветки з матуючим ефектом -1 шт, палітра тіней для повік ChromaFusion™ Романтичне Відродження з чотирьох відтінків тіней -1 шт, рожевий кейс -1 шт;  а також ваучер номіналом 5 000 грн на покупки в інтернет-магазині ANSWEAR.ua та планшет Apple IPad, надані Організатором.

Подарунок за Друге місце – ексклюзивний набір косметики від співорганізатора Конкурсу ТОВ «Мері Кей (Україна) Лтд.» у кількості 1 шт, що складається з: мінеральна розсипна пудра Mary Kay «Слонова кістка»-1 шт, СС Крем SPF15 Помірно світлий-1 шт, коректор для шкіри навколо очей -1 шт, підводка-олівець для очей Чорна -1 шт, знежирений засіб для зняття косметики з очей -1 шт, туш для вій "Сенсація" Чорна -1 шт, гелева матова помада для губ Палкий Мак -1 шт, гелева помада для губ Природна Ніжність -1 шт, механічний олівець для губ з ковпачком-точилкою нейтральний (бежевий) -1 шт, гелева матова помада для губ Червоний Сатин -1 шт, блиск для губ Сонячне Цвітіння -1 шт, блиск для губ Рожеве Парфе -1 шт, основа під тіні -1 шт, вирівнююча основа з SPF 15 -1 шт, бальзам для губ з маслом ши “Білий чай і Цитрус” -1 шт, цукровий скраб для губ з маслом ши “Білий чай і Цитрус” -1 шт, серветки з матуючим ефектом -1 шт, палітра тіней для повік ChromaFusion™ Романтичне Відродження з чотирьох відтінків тіней -1 шт, рожевий кейс -1 шт; а також ваучер номіналом 3 000 грн на покупки в інтернет-магазині ANSWEAR.ua та планшет Apple IPad, надані Організатором.

Подарунок за Третє місце – ексклюзивний набір косметики від співорганізатора Конкурсу ТОВ «Мері Кей (Україна) Лтд.» у кількості 1 шт, що складається з: мінеральна розсипна пудра Mary Kay «Слонова кістка»-1 шт, СС Крем SPF15 Помірно світлий-1 шт, коректор для шкіри навколо очей -1 шт, підводка-олівець для очей Чорна -1 шт, знежирений засіб для зняття косметики з очей -1 шт, туш для вій "Сенсація" Чорна -1 шт, гелева матова помада для губ Палкий Мак -1 шт, гелева помада для губ Природна Ніжність -1 шт, механічний олівець для губ з ковпачком-точилкою нейтральний (бежевий) -1 шт, гелева матова помада для губ Червоний Сатин -1 шт, блиск для губ Сонячне Цвітіння -1 шт, блиск для губ Рожеве Парфе -1 шт, основа під тіні -1 шт, вирівнююча основа з SPF 15 -1 шт, бальзам для губ з маслом ши “Білий чай і Цитрус” -1 шт, цукровий скраб для губ з маслом ши “Білий чай і Цитрус” -1 шт, серветки з матуючим ефектом -1 шт, палітра тіней для повік ChromaFusion™ Романтичне Відродження  з чотирьох відтінків тіней -1 шт, рожевий кейс -1 шт; а також ваучер номіналом 2 000 грн на покупки в інтернет-магазині ANSWEAR.ua та планшет Apple IPad, надані Організатором.

Подарунки для 12-ти фіналістів окрім чотирьох одиниць одягу в розмірі S та одного аксесуару у вигляді сумки з колекції «Битва Стилістів» власної марки Answer, 12 ваучерів номіналом 1000 грн кожен на покупки в інтернет-магазині ANSWEAR.ua, а також подарункові набори від Співорганізатора конкурсу ТОВ «Мері Кей (Україна) Лтд.» у кількості 12 наборів, які складаються із: мінеральна розсипна пудра Mary Kay «Слонова кістка»-1 шт, СС Крем SPF15 Помірно світлий-1 шт, гелева помада для губ Модний рожевий-1 шт, туш для вій «Сенсація» Чорна -1 шт, блиск для губ Сонячне Цвітіння -1 шт, знежирений засіб для зняття косметики з очей -1 шт, паперовий пакет великий -1 шт.

 

5.2. При умові дотримання вимог, зазначених у наступному реченні, кожен Учасник Другого етапу Битви отримає додатковий подарунок у вигляді 5 одиниць товару від Answear, які використовувалися для створення образів в рамках Другого етапу. Учасник отримає зазначений додатковий подарунок при умові, що він або вона представить фотографії образів згідно із правилами, зазначеними у розділі 4 вище.

5.3. Результати Конкурсу будуть оголошені Організатором 30 листопада 2018 року до 23:59 електронним листом, надісланим на адресу, вказану Переможцем в його Заявці, в тому числі шляхом публікації на сайті.

 

5.4. Після визначення переможця конкурсу та для видачі подарунку переможцю, Організатор повідомляє Переможця про перемогу електронним листом, надісланим на адресу, вказану Переможцем в його Заявці. Разом із інформацією про видачу подарунку, Організатор також повідомляє Переможця про необхідність надіслати дані та копії документів, зазначених у п. 5.7. цих Правил. Переможцям до «14» грудня 2018 року буде додатково повідомлено про місце та час вручення подарунків.

5.5. Подарунки 12-ти фіналістам Конкурсу, зазначених у п.5.1. буде доставлено за кошти Організатора поштою або кур’єрською службою доставки за адресою Переможця, яку він повідомить електронним листом. Подарунок буде надіслано протягом 30 робочих днів з дня оголошення результату Конкурсу. Зобов’язання, описане у попередньому реченні є чинним лише для території України, за винятком території, вказаної у п.1.4. Якщо подарунок повинен бути надісланий за межі території України, Організатор має право затримати відправлення подарунку до моменту, поки Організатор не отримає від Учасника коштів, необхідних для покриття витрат на відправлення подарунку за межі України.

5.6. Якщо протягом 7 календарних днів з моменту отримання повідомлення про перемогу, як описано у п. 5.4. вище, дані Учасника, зазначені у анкеті, не будуть відправлені за адресою, вказаною Організатором, подарунок, що призначений Учасникові, вважається втраченим, а Учасник позбавляється статусу переможця та права на отримання подарунку. Будь-які претензії переможця з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором конкурсу, згоду на що Учасник надає беручи участь у Битві.

 5.7. Оподаткування вартості подарунку за Конкурсом проводиться відповідно до чинного податкового законодавства України. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків у зв'язку з врученням подарунків Переможцям, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Організатор/Співорганізатор (кожен за своїми наданими для Конкурсу подарунками). Враховуючи зазначене у зв’язку із перемогою в Конкурсі Переможець зобов’язаний передати всі дані, необхідні для виконання податкових зобов’язань Організатора та Співорганізатора, які зазначені у правових нормах, зокрема, ксерокопію паспорта громадянина України (1, 2 сторінки та сторінки з визначенням місця проживання\реєстрації) та копію реєстраційного номеру облікової картки платника податку.

5.8. У випадку неможливості передачі подарунку внаслідок надання неправильних даних, змін у даних Переможця, про які Організатор та Співорганізатор не був повідомлений, або якщо Переможець не виконує умов, передбачених цими Правилами, або у випадку трьох невдалих спроб доставити подарунок, тоді подарунок вважається втраченим, а Учасник позбавляється статусу переможця та права на отримання подарунку. Будь-які претензії переможця з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором конкурсу, згоду на що Учасник надає беручи участь у Битві.

5.9. Якщо виявиться, що Переможцем Конкурсу є особа, яка порушила вимоги, передбачені цими Правилами, така особа втрачає право на отримання подарунку, а журі ще раз вибирає Переможця конкурсу.

      6. Використання Робіт учасників та переможців конкурсу:

6.1. Факт участі в Битві означає повну згоду Учасника з даними Правилами, в тому числі безумовну добровільну згоду з тим, що Організатор/Співорганізатор мають право на безоплатне використання їх імен, прізвищ, фотографій, інтерв’ю або інших матеріалів про Учасників з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації в засобах масової інформації, Інтернеті, соціальних мережах, в тому числі але не виключно в мережі Facebook, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ та/або з будь-якою іншою метою, а також для надсилання інформації, повідомлень про послуги, товари (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. При цьому таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Співорганізатором. Надання такої згоди є автоматичним та відбувається шляхом прийняття Учасником участі в Битві.

6.2. Організатор/Співорганізатор набуває без зобов’язання виплати винагороди, а в обмін на отриманий Переможцем подарунок, виключні права інтелектуальної власності на фотографії образів, зроблених протягом Другого етапу (далі – «Робота») без будь-яких територіальних чи часових обмежень, які будуть використані в таких цілях (такими способами):

1)    Що стосується запису та відтворення – створення копій Роботи будь-якими технічно можливими методами та відтворення у будь-якій кількості примірників будь-якою технікою, зокрема цифровим способом, друкованим, за допомогою репрографії, або  магнітного запису;

2)    розміщення на ринку, надання у позику у використання або оренду примірників Роботи;

3)    використання повністю та/або окремих елементів Роботи з метою створення будь-якого рекламного контенту та відтворення Роботи методами, зазначеними у п. 1) вище;

4)    оприлюднення Роботи з тим, щоб кожен міг мати до неї доступ із будь-якого місця та в будь-який довільний час;

5)    внесення у пам'ять комп'ютера або іншого пристрою, який працює аналогічним чином;

6)    поширення Роботи в мережі Інтернет, на ТБ, та в пресі.

6.3. В обмін на подарунок, отриманий Переможцем, Організатор також набуває право на надання дозволу на використання похідних авторських прав на Роботу з метою користування, як зазначено у переліку в п. 6.2. вище.

6.4. Подаючи Роботу на конкурс, Учасник Конкурсу заявляє, що він або вона є єдиним автором створених образів, а також, що він або вона мають авторське право на Роботу, Робота є оригінальним витвором; вона не містить жодних юридичних недоліків, та не порушує жодних прав третіх осіб. Учасник також заявляє, що у нього або у неї є чинна згода моделі на фіксацію її зображення в Роботі та передачу прав на використання Робіт з зображенням моделі. Учасник несе повну відповідальність за претензії від третіх осіб, пов’язані із використанням Роботи Організатором/Співорганізатором із дотриманням правил, зазначених у цьому документі. У випадку, якщо третя особа висовує будь-яку претензію на Роботу, Переможець/Учасник зобов’язаний вжити усі можливі заходи для того, щоб звільнити Організатора/Співорганізатора від відповідальності, гарантувати йому відшкодування за будь-які збитки завдані в результаті таких претензій.

6.5. Організатор може передавати придбані авторські права на Роботу третім особам, без згоди Переможця/Учасника.

6.6. Переможець/Учасник уповноважує Організатора здійснювати немайнові права автора на Роботу, зокрема: (i) забезпечувати авторський контроль та бездоганність змісту та форми Роботи, а також  використовувати її належним чином, та Переможець/Учасник зобов'язується без попередньої консультації із Організатором не здійснювати немайнові права автора на Роботу в межах зазначених вище.

6.7. Незважаючи на викладені вище положення, перед отриманням подарунку Переможець зобов’язаний подати письмову заяву (згідно із зразком, вказаним Організатором), в якій підтверджує, що Організатор може використовувати Роботу відповідно до правил, зазначених в цьому документі.

 

     7. Обробка персональних даних Учасників Битви

7.1. Особою, яка контролює використання персональних даних, є Організатор.

7.2. Персональні дані Учасників Конкурсу пройдуть обробку необхідну для проведення Конкурсу, завершення Конкурсу, передачі подарунків, підтримки обґрунтованих інтересів Контролюючої особи, а також із маркетинговою метою, при умові, що Учасник надав чи надала свою окрему згоду на це. Особою, яка контролює використання даних, є компанія Wearco Sp. z o.o., юридична адреса якої: вул. На З’їзді 11, 30-527 м. Краків (номер ДСР: 0000414701). Учасники надають свої дані добровільно, та мають право на доступ до таких даних, а також право виправляти її, та звертатися із вимогою їх видалення. Заперечення проти обробки персональних даних, поданих Учасником Конкурсу у будь-яких час протягом Конкурсу практично прирівнюється до невиконання Учасником формальних вимог, та усунення Учасника від участі в Конкурсі.

7.3. Звернення із проханням виправити, оновити, уточнити або видалити персональні дані, які були надані, необхідно надіслати на електронну адресу: marketing@answear.ua зазначивши в темі листа  «Битва Стилістів 2019» або на поштову адресу зареєстрованого офісу Організатора.

7.4. Організатор конкурсу не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

 

     8. Прикінцеві положення

8.1. Організатор здійснює постійний контроль за обробкою конкурсних Заявок та процесом проведення Битви, і у випадку законних підозр в тому, що Учасник подав підроблені або неповні персональні дані, виявлення підтверджених припущень, пов’язаних із відсутністю авторських прав на Матеріали, які були надіслані, або Роботу, Організатор залишає за собою право перевірити персональні дані, представлені Учасником під час Битви, або на момент завершення Битви, або при врученні будь-якого із подарунків.   

8.2.    Положення, зазначене в п. 8.1. вище, застосовується до відповідних третіх осіб або людей, які бажають стати Учасниками конкурсу, особливо, якщо вони вживають заходи, спрямовані на участь у Битві та/або на перемогу у Битві, нечесним способом або способом, який не відповідає правилам чесної гри.

8.3.    Організатор залишає за собою право вносити зміни до Правил в процесі Битви, якщо це не   перешкоджає правам, про які вже заявили Учасники. Зміни набувають чинності з дня публікації на сайті.

8.4.    Будь-які скарги з приводу процесу проведення Битви слід надсилати на адресу Організатора: Wearco Sp. z o.o., вул. На З’їзді 11, 30-527 м. Краків, у письмовій формі або електронним листом на: marketing@answear.ua із позначенням «Битва Стилістів 2019». Скарга повинна містити обґрунтування. Скарги з приводу процесу проведення Битви приймаються протягом 7 днів з моменту завершення Битви. Скарги розглядаються Комісією, призначеною Організатором, протягом 7 днів з дня отримання скарги.

8.5.    Беручи участь у Битві, Учасник підтверджує свою згоду на участь у Битві за правилами, викладеними у цьому документі.

8.6.    Процедура визначення Учасників Битви, які мають право одержати подарунки, не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері ігрового бізнесу, конкурсом або іншою, заснованою на ризику грою, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди. Організатор/Співорганізатор Битви не отримує винагороду від Учасників за їхню участь в конкурсі.

8.7.    У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає перегляду.

 

Подпишитесь на рассылку и получите 300 грн на покупки

Расскажите нам о своих предпочтениях, мы подберем Вам интересные предложения.
Спасибо за подписку на рассылку - мы выслали Вам подтверждение на email.
Какие выгоды для Вас?
 • 300 грн. на первые покупки
 • доступ к уникальным предложениям и скидкам
 • возможность первыми узнавать о распродажах
 • информация о новых товарах в магазине
* скидка 300 грн является одноразовой при покупке на сумму от 1500 грн и распространяется на весь ассортимент сайта интернет-магазина ANSWEAR.ua
Закрыть
Наш Сайт использует cookies-файлы для того, чтобы отличить Вас от других пользователей нашего ресурса. Это позволяет обеспечивать удобный просмотр нашего Сайта, а также даёт возможность улучшать его. Для того чтобы продолжить работу с Сайтом, Вам необходимо принять использование cookies-файлов. Вы можете конфигурировать условия хранения Ваших данных в браузере либо в нашей Политике конфеденциальности, где также Вы можете найти общие сведения обработки Ваших данных.
Закрыть