КОРЗИНА (0) Мы Вам доставим все бесплатно! Просто добавьте к заказу товар на сумму от 0 грн.
Доставка:
_TS_ 0,00 zł _TE_
Всего:
0 грн.
Отправить  Ваш список (0)

Введите email-адреса людей, которым Вы хотите отправить свой список желаний.

Как работает список избранных товаров?
  • Максимальная вместительность Избранного - 100 товаров
  • Добавление товара к избранным не означает его бронирование.
  • Список избранных товаров сохраняется автоматически.
  • Распроданные товары помечаются как "недоступны".
  • Для незарегистрированных клиентов список избранных товаров хранится только месяц.
  • Для зарегистрированных Клиентов избранное хранится все время до его ручной очистки.
Уважаемый пользователь, Вы используете старую версию браузера, что может быть причиной неправильной работы некоторых функций. Актуализируйте, пожалуйста, свой браузер, чтобы использовать все преимущества Answear.ua!
Изменить язык
ПРАВИЛА КОНКУРСУ «8 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ANSWEAR»

ПРАВИЛА вступають у дію  від  18.02.2019 10:00 до 19.00 вечора 26.02.2019

 

§ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.    Організатором Конкурсу 8 День народження Answear є компанія ТОВ "Wearco" з місцезнаходженням в Кракові за адресою: вул. На З'їзді 11, 30-527 Краків, що зареєстрована в реєстрі підприємців Державного Судового Реєстру, який веде Районний суд для Кракова–Середмістя в Кракові, XI Відділ Державного Судового Реєстру за номером ДСР: 0000414701, ІПН: 6793080390, REGON: 122515020, статутний капітал компанії складає 733 550,00 зл. (далі: „Організатор”).

2.    Співорганізатори: туристична компанія Трайдент: ДП ТзОВ СП « ТРАЙДЕНТ КОНСАЛТІНГ ТА ІНВЕСТИЦІЇ», Юридична адреса: Україна, 79000, м.Львів, вул. Коперніка 18. Ernest Airlines – італійська авіакомпанія зі штаб-квартирою в Мілані.

 

3. Конкурс проводитиметься з 18.02.2019 р. до 28.02.2019 р. до 00:00 на території України за адресою:  https://dennarodzhennia8.answear.ua/


4. Організатор, усвідомлюючи юридичну відповідальність, заявляє, що механізм конкурсу немає нічого спільного з азартними іграми в розумінні закону „Про азартні ігри, взаємні парі та ігрові автомати” (Законодавчий Вісник від 1998 р. № 102, поз. 650, № 145, поз. 946, № 155, поз. 1014 та №160, поз. 1061 та від 2000 р. № 9, поз. 117 разом з подальшими змінами).

 

5. Персональні дані Учасників Конкурсу оброблятимуться та використовуватимуться відповідно до Закону від 29 серпня 1997 року про захист персональних даних з метою проведення Конкурсу, підведення підсумків Конкурсу та вручення нагород, а також в маркетингових цілях, якщо Учасник дасть на це окрему згоду. Учасники вказують дані добровільно та мають право на доступ до них, їхнього редагування чи усунення.

6. Прохання про редагування, оновлення, спростування чи усунення наданих персональних даних слід відправити електронною поштою за адресою: marketing@answear.ua

 

§ 2. УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

1.    Учасником конкурсу (далі „Учасник”) може бути кожна фізична особа, якій виповнилось 18 років та має свій профіль в Instagram чи Facebook. Беручи участь в конкурсі, Учасник заявляє, що відповідає всім критеріям та погоджується з умовами даних Правил Конкурсу.

2.    Учасником конкурсу не може бути працівник чи співробітник Організатора.

3.    Організатор залишає за собою право виставляти на конкурсному веб-сайті лише вибрані Роботи, що заявлені в конкурсі.

 

§ 3. ПРАВИЛА КОНКУРСУ

1.    Завдання Учасника – вподобати сторінку у ANSWEAR Facebook та Трайдент, відповісти в коментарі під конкурсним постом на запитання: з ким бажаєте розділити подорож в подарункоо, зробивши відповідний тег імені цієї людини. 

2.    Учасник зобов'язаний зарееструватись на сторінці https://dennarodzhennia8.answear.ua/ надавши добровільно своє ім’я та e-mail електронну адресу у відповідному полі.

 

                                             § 4. ПЕРЕМОЖЦІ ТА НАГОРОДИ

 

1.    Інформація про результати конкурсу буде розміщена на веб-сайті конкурсу https://dennarodzhennia8.answear.ua/ а також у соціальній мережі Facebook, на офіційній сторінці інтернет-магазину ANSWEAR.ua https://www.facebook.com/answearua/ не пізніше 00:00 25.02.2019 року

2.    Нагородами в Конкурсі є: подорож на 2-х до Мілану від співорганізаторів Конкурсу. Подарунок включає: переліт до Мілану зі Львова чи Києва на вибір переможця, а також проживання у 4-зірковому готелі в Мілані від туристичної компанії Трайдент.

 

3.    Переможці Конкурсу будуть повідомлені про виграш за допомогою соціальних мереж таких як Facebook, а також через електронну пошту. Таким же чином протягом 5 днів учасник зобов'язаний повідомити про отримання повідомлення про виграш, підтвердити згоду на обробку своїх персональних даних та відправити організатору необхідну інформацію за вказаною адресою електронної пошти.

4.    Гарантований приз може бути присуджений Учаснику тільки один раз.

5.    Якщо Організатор з будь-якої причини не зможе зв'язатися з Переможцем конкурсу або не отримає відповіді протягом 5 днів на надіслане повідомлення про виграш, а також підтвердження згоди на обробку персональних даних, він залишає за собою право присудити Нагороду іншому Учаснику.

6.    Лауреат Конкурсу може подати заяву про відмову від прийняття Нагороди протягом 5 (п'яти) днів з моменту отримання повідомлення про перемогу.

7.    Лауреат Конкурсу після оголошення його переможцем не може усунути Роботу до кінця дії конкурсу, а саме до 25.02.2019 р. В разі усунення Роботи нагорода буде відкликана та присвоєна іншій особі.

 

§ 5 ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.    Правила Конкурсу доступні за місцезнаходженням Організатора та на веб-сайті за адресою:  https://dennarodzhennia8.answear.ua/

 

2.    Всі рекламації щодо проведення Конкурсу приймаються протягом 14 днів з дати завершення Конкурсу. Рекламації розглядатимуться Організатором протягом 14 днів з дати отримання рекламації.

5.    Подавати рекламацію чи скаргу на порядок проведення конкурсу, його правила чи будь-які інші скарги, що стосуються Конкурсу, слід Організатору, відправляючи повідомлення по електронній пошті на адресу: marketing@answear.ua

6.    В рекламації слід вказати ім'я, прізвище, детальну адресу Учасника, причину рекламації та конкретну поведінку Організатора. Рекламації також можна надсилати на адресу за місцезнаходженням Організатора.

7.    Беручи участь в Конкурсі, Учасник підтверджує, що погоджується на участь в Конкурсі на умовах, вказаних в Правилах Конкурсу.

8.    Вся інформація про конкурс, розміщена в рекламних та акційних матеріалах, є виключно допоміжною, рамки повноважень Учасників та Організатора визначаються даними Правилами Конкурсу.

9.    Всі суперечки між Учасником та Організатором розглядатимуться у компетентному суді загальної юрисдикції.

Подпишитесь на рассылку и получите 300 грн на покупки

Расскажите нам о своих предпочтениях, мы подберем Вам интересные предложения.
Спасибо за подписку на рассылку - мы выслали Вам подтверждение на email.
Какие выгоды для Вас?
  • 300 грн. на первые покупки
  • доступ к уникальным предложениям и скидкам
  • возможность первыми узнавать о распродажах
  • информация о новых товарах в магазине
* скидка 300 грн является одноразовой при покупке на сумму от 1500 грн и распространяется на весь ассортимент сайта интернет-магазина ANSWEAR.ua
Закрыть
Наш Сайт использует cookies-файлы для того, чтобы отличить Вас от других пользователей нашего ресурса. Это позволяет обеспечивать удобный просмотр нашего Сайта, а также даёт возможность улучшать его. Для того чтобы продолжить работу с Сайтом, Вам необходимо принять использование cookies-файлов. Вы можете конфигурировать условия хранения Ваших данных в браузере либо в нашей Политике конфеденциальности, где также Вы можете найти общие сведения обработки Ваших данных.
Закрыть