КОРЗИНА (0) Мы Вам доставим все бесплатно! Просто добавьте к заказу товар на сумму от 0 грн.
Доставка:
_TS_ 0,00 zł _TE_
Всего:
0 грн.
Отправить  Ваш список (0)

Введите email-адреса людей, которым Вы хотите отправить свой список желаний.

Как работает список избранных товаров?
  • Максимальная вместительность Избранного - 100 товаров
  • Добавление товара к избранным не означает его бронирование.
  • Список избранных товаров сохраняется автоматически.
  • Распроданные товары помечаются как "недоступны".
  • Для незарегистрированных клиентов список избранных товаров хранится только месяц.
  • Для зарегистрированных Клиентов избранное хранится все время до его ручной очистки.
Уважаемый пользователь, Вы используете старую версию браузера, что может быть причиной неправильной работы некоторых функций. Актуализируйте, пожалуйста, свой браузер, чтобы использовать все преимущества Answear.ua!
Изменить язык
ПРАВИЛА КОНКУРСА "МОДА, ПЕРЕВIРЕНА ЛЮДЬМИ"

§ 1. Загальні положення

1.    Організатором Конкурсу „Мода, перевірена людьми” є компанія ТОВ "Wearco" з місцезнаходженням в Кракові за адресою: вул. На З'їзді 11, 30-527 Краків, що зареєстрована в реєстрі підприємців Державного Судового Реєстру, який веде Районний суд для Кракова–Середмістя в Кракові, XI Відділ Державного Судового Реєстру за номером ДСР: 0000414701, ІПН: 6793080390, REGON: 122515020, статутний капітал компанії складає 598 250,00 зл. (далі: „Організатор”).

2.    Конкурс проводитиметься з 23.10.2017р. до  30.12.2017р. до 24:00 на території Польщі, Чехії, Словакії, Румунії, Угорщини та України.

3.    Конкурс організовується за адресою: http://challenge.answear.ua/
Організатор, усвідомлюючи юридичну відповідальність, заявляє, що результат Конкурсу жодним чином не залежить від будь-якої випадковості, а механізм конкурсу немає нічого спільного з азартними іграми в розумінні закону „Про азартні ігри, взаємні парі та ігрові автомати” (Законодавчий Вісник від 1998 р. № 102, поз. 650, № 145, поз. 946, № 155, поз. 1014 та №160, поз. 1061 та від 2000 р. № 9, поз. 117 разом з подальшими змінами).

4.     Персональні дані Учасників Конкурсу оброблятимуться та використовуватимуться відповідно до Закону від 29 серпня 1997 року про захист персональних даних з метою проведення Конкурсу, підведення підсумків Конкурсу та вручення нагород, а також в маркетингових цілях, якщо Учасник дасть на це окрему згоду. Учасники вказують дані добровільно та мають право на доступ до них, їхнього редагування чи усунення. Внесення заперечення щодо обробки персональних даних Учасника Конкурсу в ході проведення Конкурсу є рівнозначним недотриманню формальних вимог Учасником та виключенню Учасника з числа учасників Конкурсу.

5.     Прохання про редагування, оновлення, спростування чи усунення наданих персональних даних слід відправити електронною поштою за адресою: marketing@answear.ua

§ 2. Участь в Конкурсі

1.    Учасником конкурсу (далі „Учасник”) може бути кожна фізична особа, якій виповнилось 18 років та має свій профіль в Instagram чи Facebook. Приймаючи участь в конкурсі, Учасник заявляє, що відповідає всім критеріям та погоджується з умовами даних Правил Конкурсу.

2.    Учасником конкурсу не може бути працівник чи співробітник Організатора.

3.    Організатор залишає за собою право виставляти на конкурсному веб-сайті лише вибрані Роботи, що заявлені в конкурсі.

§ 3. Правила Конкурсу

1.    Завдання Учасника – створити естетичну композицію в форматі фото або відео (далі: „Робота”) з використанням будь-якого одягу, аксесуарів чи взуття.

2.    Учасник зобов'язаний в описі Роботи розмістити #wearetheanswear  та вставити Роботу в своєму профілі на Insatgram чи Facebook в період дії конкурсу. Робота може бути представлена у форматі фотографії (jpg), анімованого gif чи відеоролика.

3.    Нагороди будуть присуджуватись на основі критеріїв оцінки якості, креативності та привабливості виконаної та відповідно опублікованої Роботи конкурсною комісією, призначеною Організатором, яка слідкуватиме також за належним проведенням Конкурсу.

4.    З моменту розміщення Учасником Роботи в Instagram чи Facebook Учасник заявляє та підтверджує, що його Робота є оригінальним витвором власного виконання, якого права не поширюються на третіх осіб та не порушують будь-яким чином права третіх осіб, а також діючих положень законодавства. Учасник заявляє та підтверджує, що використання Роботи Організатором на умовах, передбачених Правилами Конкурсу, не порушить будь-яким чином права третіх осіб.

§ 4. Переможці та нагороди

1.    Інформація про результати конкурсу буде розміщена на веб-сайті конкурсу http://challenge.answear.ua/ 8 ciчня 2018 р.

2.    Головний приз – автомобіль Fiat 500 Pop 1.2 8v69KM вартістю 44900,01 злотих брутто. Втішні призи – 18 подарункових сертифікатів/ваучерів для покупок в інтернет-магазині answear, (при цьому в Польщі кожен із сертифікатів номіналом 2000 злотих, в Словаччині – 500 євро, в Чехії – 12 000 крон, в Румунії – 2000 румунських лей, в Угорщині – 150 000 форінтів, і в Україні ваучер номіналом - 15 000 грн.  Кожен Учасник, який відправить Роботу, що відповідає вимогам, передбаченим Правилами Конкурсу, отримає гарантовану нагороду на рахунок Учасника на Answear.com, або на рахунок Учасника в Answear.sk, або на рахунок Учасника в Answear.cz, або на рахунок Учасника в Answear.hu, або на рахунок Учасника в Answear.ro, або на рахунок Учасника в Answear.ua  в рамках програми лояльності Організатора – Answear.club Номінальність суми в Answear Club в країнах така: в Чехії – 600 крон, в Словаччині – 500 євро, в Угорщині – 7500 форінтів, в Румунії – 100 румунських лей, в Польщі 100 злотих, і в Україні – 700 грн.

3.    Переможці Конкурсу будуть повідомлені про виграш за допомогою соціальних мереж таких як Instagram або Facebook, а також будуть зобов'язані дати свою згоду на обробку персональних даних Учасника відповідно до правил конкурсу. Таким же чином протягом 5 днів учасник зобов'язаний повідомити про отримання повідомлення про виграш, підтвердити згоду на обробку своїх персональних даних та відправити організатору необхідну інформацію за вказаною адресою електронної пошти.

4.    Гарантований приз може бути присуджений Учаснику тільки один раз.

5.    Якщо Організатор з будь-якої причини не зможе зв'язатися з Переможцем конкурсу або не отримає відповіді протягом 5 днів на надіслане повідомлення про виграш, а також підтвердження згоди на обробку персональних даних, він залишає за собою право присудити Нагороду іншому Учаснику.

6.    Лауреат Конкурсу може подати заяву про відмову від прийняття Нагороди протягом 5 (п'яти) днів з моменту отримання повідомлення про перемогу.

7.    Лауреат Конкурсу після оголошення його переможцем не може усунути Роботу до кінця дії конкурсу, а саме до 08.01.2018 р. В разі усунення Роботи нагорода буде відкликана та присвоєна іншій особі.

8.    Організатор – в разі, якщо виникне таке зобов'язання згідно з ст. 21 пар. 1 п. 68 закону від 26 липня 1991 року про податок на доходи фізичних осіб (Законодавчий Вісник від 2000, № 14, поз. 176 зі зм.) – перед видачею нагороди обчислить та сплатить податок на доходи фізичних осіб в розмірі 10% від ціни брутто нагороди. Під час кореспонденції після вибору переможців конкурсу, про яку мова в § 4 п. 3 Правил Конкурсу, Організатор повідомить Лауреата про правила щодо податкового зобов'язання.

9.    Жодна нагорода конкурсу не підлягає обміну на грошовий еквівалент або іншу нагороду в натуральній формі.

10.              З урахуванням ст. 6, що вище, Учасник, який виграв головну нагороду в конкурсі, тобто автомобіль Fiat 500 Pop 1.2 8v69KM, зобов'язаний за свій рахунок забрати нагороду на території Польщі в місці та час, вказаний Організатором,  а також покрити витрати на страхування, реєстрацію автомобілю та доїзд для фізичної передачі головного призу.

11.              Для передачі головного призу Лауреат повинен заповнити акт прийому-передачі автомобіля разом з необхідними документами страхування та реєстрації у відповідному для Лауреата відділі комунікації.

12.               Фізична передача автомобілю відбудеться після реєстрації та страхування Лауреатом автомобіля у встановлений Лауреатом та Організатором час та вказаному Організатором автосалоні. Організатор має право перевірити персональні дані Лауреата в момент прийому-передачі головного призу з метою ідентифікації Лауреата. Перед видачею головного призу Лауреат зобов'язаний пред'явити документ, що засвідчує особу, з фотокарткою. Відмова від пред'явлення документу, що засвідчує особу, та/або  підписання акту прийому-передачі автомобіля є підставою для відкликання Організатором головної нагороди, яка буде призначена іншій особі. 

§ 5. Авторські права

1.    Розміщаючи Роботу з #wearetheanswear в місцях, зазначених в § 3 п. 2, що вище, Учасник надає Організатору невиключну, безкоштовну ліцензію для користування Роботою, без часових, територіальних та кількісних обмежень на довільному полі експлуатації, зазначеному в п. 2, що нижче. З метою уникнення будь-яких сумнівів чітко зазначається те, що вище вказане зобов'язання Учасника стосується всіх елементів, що входять в склад Роботи.

2.    Вищевказана ліцензія поширюється на наступні поля експлуатації:

a.       запис та відтворення Роботи або її частини – утворення копій Роботи з використанням всіх доступних технік, включаючи друкарську, репрографічну техніку, магнітний та цифровий запис,

b.      запис в пам'ять комп'ютера та інших подібних пристроїв,

c.       модифікування Роботи, зокрема право на коректування, внесення додатків або змін повністю в Роботу або окремі її елементи,

d.      в рамках розповсюдження Роботи або її частини – виставлення, відображення, відтворення та трансляція і мовлення, а також публічний доступ Роботи таким способом, щоб кожен міг мати до них доступ у вибраному місці та час, з використанням будь-якої доступної техніки, в т.ч. використання в мережі Інтернет та інших комп'ютерних мережах, зокрема розміщення та модифікація Роботи на веб-сайтах,

e.       модифікації Роботи, що дозволяють створити навігацію на веб-сайтах,

f.       передача шляхом дротового або бездротового зображення через наземну станцію (також в кабельній мережі та кодованому телебаченні),

g.       позичка, винайм,  оренда,

h.      розміщення на всіх носіях, що використовуються для реклами та просування, зокрема: біг-бордах, пресі, буклетах, газетах, POS-матеріалах, каталогах, наклейках.

3.    Організатор набуває від кожного Лауреата, без зобов'язання виплати винагороди, а лише взамін на отриману Нагороду, авторські майнові права на Роботи без часових та територіальних обмежень на довільному полі експлуатації, зазначеному в п. 2., що вище.

4.    Незалежно від перенесення майнових авторських прав, про які мова вище, Лауреат уповноважує Організатора виконати від його імені особисті авторські права на Роботу. На підставі вищевказаного повноваження Організатор має право, зокрема на:
(i) прийняття рішення про спосіб визначення авторства Роботи, (ii)прийняття рішення
про перший публічний доступ Роботи, (iii) контроль за способом користування
Роботою.

5.    Розміщаючи Роботу з #wearetheanswear в місцях, зазначених в § 3 п. 2, що вище, Учасник уповноважує Організатора виконувати від його імені особисті авторські права на Роботу, в т.ч.: (i) прийняття рішення про спосіб визначення авторства Роботи, (ii)прийняття рішення про перший публічний доступ Роботи, (iii) контроль за способом користування Роботою.

§ 6. Заключні положення

1.    Правила Конкурсу доступні за місцезнаходженням Організатора та на веб-сайті за адресою: http://challenge.answear.ua/

2.    Організатор залишає за собою право змінювати Правила Конкурсу. Зміна Правил Конкурсу вступає в силу з моменту опублікування змінених Правил на веб-сайті.http://challenge.answear.ua/

3.     Зміна Правил не може обмежувати права, набуті Учасниками.

4.    Всі рекламації щодо проведення Конкурсу приймаються протягом 14 днів з дати завершення Конкурсу. Рекламації розглядатимуться Організатором протягом 14 днів з дати отримання рекламації.

5.    Подавати рекламацію чи скаргу на порядок проведення конкурсу, його правила чи будь-які інші скарги, що стосуються Конкурсу, слід Організатору, відправляючи повідомлення по електронній пошті на адресу: marketing@answear.ua

6.    В рекламації слід вказати ім'я, прізвище, детальну адресу Учасника, причину рекламації та конкретну поведінку Організатора. Рекламації також можна надсилати на адресу за місцезнаходженням Організатора.

7.    Беручи участь в Конкурсі, Учасник підтверджує, що погоджується на участь в Конкурсі на умовах, вказаних в Правилах Конкурсу.

8.    Вся інформація про конкурс, розміщена в рекламних та акційних матеріалах, є виключно допоміжною, рамки повноважень Учасників та Організатора визначаються даними Правилами Конкурсу.

9.    Всі суперечки між Учасником та Організатором розглядатимуться у компетентному суді загальної юрисдикції.

 

Подпишитесь на рассылку и получите 300 грн на покупки

Расскажите нам о своих предпочтениях, мы подберем Вам интересные предложения.
Спасибо за подписку на рассылку - мы выслали Вам подтверждение на email.
Какие выгоды для Вас?
  • 300 грн. на первые покупки
  • доступ к уникальным предложениям и скидкам
  • возможность первыми узнавать о распродажах
  • информация о новых товарах в магазине
* скидка 300 грн является одноразовой при покупке на сумму от 1500 грн и распространяется на весь ассортимент сайта интернет-магазина ANSWEAR.ua
Закрыть
Наш Сайт использует cookies-файлы для того, чтобы отличить Вас от других пользователей нашего ресурса. Это позволяет обеспечивать удобный просмотр нашего Сайта, а также даёт возможность улучшать его. Для того чтобы продолжить работу с Сайтом, Вам необходимо принять использование cookies-файлов. Вы можете конфигурировать условия хранения Ваших данных в браузере либо в нашей Политике конфеденциальности, где также Вы можете найти общие сведения обработки Ваших данных.
Закрыть