Tropical Infusion, або туга за далекими подорожами у новiй капсулi ANSWEAR

Наталія Кіптач - 10/06/20

Сумуєте за райським пляжем, де можна було б засмагати під спекотними променями сонця? Погляньте на нову лінію власного бренду ANSWEAR – Tropical Infusion доводить, що тропічний клімат можливий навіть в Україні!

tropical-infusion-by-answear

Коли далекі подорожі поки що залишаються мрією, на допомогу приходить нова колекція ANSWEAR. Tropical Infusion передає мотиви світових тенденцій, включаючи екзотичні принти, модні в сезоні SS’20, або натяк на стиль сафарі. Гаряча пустеля або, епатуючі таємничими рослинами, джунглі? Вибір за Вами!

Що знайдемо в колекції Tropical Infusion?

Капсула Tropical Infusion, завдяки шаленому характеру, підходить для перших літніх днів. ЇЇ основу складають переважно сукні в декількох модних фасонах. Знайдемо тут зручні моделі з кишенями cargo (якраз, щоб заховати скарби, знайдені під час прогулянки по пляжу), а також повітряні фасони, що спокушають глибоким декольте на спині. Колекцію доповнюють вільні шорти у стилі сафарі, легкі сорочки та футболки із літніми принтами – всі елементи доповнюють один одного, тому Ви можете створити різні стилізації, як формальні, так і підходящі для літньої подорожі. Капсула створена з думкою про прийдешню спеку, тому базується на натуральних тканинах таких, як льон, бавовняний поплін та структурна віскоза з вільним плетінням.

tropical-infusion-by-answear

Багатство принтів та кольорів, приховане у Tropical Infusion

Кожна літня колекція повинна спокушати багатством соковитих кольорів та принтів, не виняток і Tropical Infusion. Візерунки, що покрили сукні та сорочки, манять екзотичними мотивами: з’являються пальми та тропічні квіти, не бракує також і диких звірів.

tropical-infusion-by-answear

Палітра кольорів капсули бренду ANSWEAR жива та насичена: переважають відтінки жовтого та вогненно-червоного, а також зелень і хакі. Інтенсивні барви, щойно перенесені із тропічних джунглів, надзвичайно контрастують з класичним темно-синім денімом та білосніжністю тонких топів.

tropical-infusion-by-answear

tropical-infusion-by-answear

подивитись колекцію Tropical Infusion на ANSWEAR.ua >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear