Together for nature! Нова колекцiя MEDICINE – осiнь 2019

Наталья Кондратенко - 02/09/19

Всі ми – діти природи… Нова колекція популярного польського бренду MEDICINE сезону Осінь 2019 – це данина Землі. Подивіться, якою чуттєвою вийшла нова колекція і пробудіь у собі первозданні інстинкти…

Medicine знову дивує! Цього разу бренд демонструє нам всю натуральність, природність. Він закликає нас жити в гармонії з природою і шанувати її. Колекція осінь-зима виконана в кольорах самої Природи. В пропозиціях як для Жінок, так і чоловіків, домінують беж, руді відтінки, хакі і шляхетний сірий, які неймовірно гарно поєднують різні фактури і принти. М’які тканини лагідно огортають теплом і комфортом і водночас, контрастують із суворим джинсом, штруксом і бавовоною.

Together for nature by Medicine >>

together-for-nature-nova-kolektsiia-medicine-osin-2019

Together for nature by Medicine >>

together-for-nature-nova-kolektsiia-medicine-osin-2019

подивитись колекцію Together for nature by Medicine >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear