PUMA Space Explore Pack – летимо у космос!

Наталья Кондратенко - 26/07/19

Мабуть, кожен із нас з самого дитинства мріяв полетіти в космос. У нас є ідея! Якщо в буквальному розумінні, космос – це все ще недосяжно, то відчути себе мов на Місяці – питання цілком реальне. Знайомтесь, нова лімітована колекція PUMA Space Explore Pack!

puma-space-explore-pack-letymo-u-kosmos

Space Explorer Pack by Puma на ANSWEAR.ua >>

puma-space-explore-pack-letymo-u-kosmos

Бренд PUMA створили Space Explorer Pack для тих і з нас, хто не знає обмежень і прагне мріяти! Колекція – це чисте натхнення костюмами астронавтів, футуристичний дизайн, металічні деталі і дуже виразний брендінг. Завдяки такому контрастному поєднанню, з пропозиціями марки PUMA можна підкорювати Всесвіт!

puma-space-explore-pack-letymo-u-kosmos

Space Explorer Pack by Puma на ANSWEAR.ua >>

puma-space-explore-pack-letymo-u-kosmos

Що ми знайдемо в колекції PUMA Space Explore Pack?

В колекції Space Explorer Pack на увагу заслуговують моделі, які вирізняються масивними формами і галактичними мотивами. Окрім взуття, PUMA в рамках Space Explorer Pack, випустили також колекцію сорочок і футболок з принтами в стилі ретро в найрізноманітніших кольорових рішеннях з крутим і виразним лого NASA.

puma-space-explore-pack-letymo-u-kosmos

Чи близько Ви від мрії осягнути космос? Переконайтесь із PUMA Space Explore Pack!

переглянути лімітовану колекцію PUMA Space Explore Pack на ANSWEAR.ua >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear