PEPE JEANS оголосили спiвачку DUA LIPA свiтовим послом свого бренду

Наталья Кондратенко - 29/03/19

Культовий британський бренд Pepe Jeans обрав популярну співачку Дуа Ліпа своїм світовим послом. Нова спільна колекція сезону весна/літо 2019 – вже на сайті ANSWEAR!

pepe-jeans-oholosyly-spivachku-dua-lipa-svitovym-poslom-svoho-brendu

Від самого початку свого існування, Pepe Jeans дотримувались 4-х ключових речей в філософії свого бренду: музика, культура, денім і Лондон. Звідси і ретельний вибір послів бренду, вони наче уособлюють ДНК Pepe. Варто згадати лише декілька імен, з якими вже працювали Pepe Jeans: Cara Delevigne, Sienna Miller чи Alexa Chung – справжні ікони поп-культури.

Нове обличчя бренду і його світовий посол – співачка Dua Lipa. 23-річна зірка зараз на топі популярності, а доказами її таланту є мега-престижні нагороди Grammy i Brit Awards. То ж вибір її в якості посла марки видається ідеальним – Dua Lipa i Pepe Jeans мають багато спільного. «Це британський бренд, який народився дуже близько від того місця, де я росла, виховувалась і живу тепер, це схоже на долю – я відчуваю, що між нами просто містичний зв’язок. Pepe Jeans є важливою частиною душі Лондона і дуже багато значить для мене» – сказала Дуа Ліпа.

pepe-jeans-oholosyly-spivachku-dua-lipa-svitovym-poslom-svoho-brendu

подивитись колекцію Pepe Jeans by Dua Lipa на ANSWEAR.ua >>

pepe-jeans-oholosyly-spivachku-dua-lipa-svitovym-poslom-svoho-brendu

подивитись колекцію Pepe Jeans by Dua Lipa на ANSWEAR.ua >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear